Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 6 тур

31 серпня 2019
Волочиськ
стадіон "Юність" 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

МЕТАЛУРГ
(Запоріжжя)

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
5 тур

22 серпня
Черкащина – Балкани - 3:0
23 серпня
Агробізнес – Рух - 1:0
Металург – Металіст 1925 - 1:4
Гірник-Спорт – Інгулець - 1:1
Минай – Кремінь - 3:1
Прикарпаття – Миколаїв - 1:1
24 серпня
Авангард – Оболонь Бровар - 1:1
Волинь – Чорноморець - 3:2

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Інгулець 5 3 1 1 6-2 10
2  Агробізнес  5 3 1 1 7-4 10
3  Авангард 5 3 1 1 8-7 10
4  Оболонь Бровар 5 2 3 0 11-9 9
5  Металіст 1925 5 2 2 1 6-3 8
6  Рух 5 2 2 1 5-4 8
7  Миколаїв 5 2 2 1 9-8 8
8  Прикарпаття 5 2 1 2 10-6 7
9  Волинь 5 2 1 2 11-11 7
10  Минай 5 2 1 2 8-9 7
11  Чорноморець 5 2 0 3 8-7 6
12  Черкащинa  5 1 2 2 8-8 5
13  Кремінь 5 1 2 2 7-9 5
14  Балкани 5 1 1 3 4-7 4
15  Гірник-Спорт 5 1 1 3 5-9 4
16  Металург 5 0 1 4 4-14 1

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник  9 8 1 0 21:6 25
2  Агробізнес В  9   8  0   1   34:8 24
3  Конфермат 9 7 0 2 27:7 21
4  Агробізнес НУ 9 5 1 3 24:14 16
5  Фортеця  8 3 1 4 8:11 10
6  Случ Кр 9 3 0 6 8:16 9
7  Іскра  9 1 4 4 10:23 7
8  Случ Ст 9 0 2 7 7:40 2
9  Темп 9 0 1 8 10:25 1