Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

25 квітня 2019
17.00

Волочиськ
стадіон "Юність"

Чемпіонат України
Перша ліга
25 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПРИКАРПАТТЯ
(Івано-Франківськ)

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

23 тур

18 квітня
Агробізнес - Балкани - 0:2
Гірник-Спорт - Колос - 2:1
Зірка - Прикарпаття
Суми - Оболонь Бровар - 0:0
19 квітня
Рух - Миколаїв - 1:1
22 квітня
Дніпро-1 - Авангард
19 травня
Металіст 1925 - Інгулець

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 21 17 2 2 60-12 53
2  Оболонь Бровар 22 12 6 4 26-17 42
3  Колос 21 11 8 2 35-11 41
4  Металіст 1925 20 13 2 5 29-11 41
5  Волинь 21 13 4 4 43-23 37
6  Авангард 21 10 5 6 38-21 35
7  Балкани 22 9 5 8 23-24 32
8  Інгулець 21 9 5 7 21-24 32
9  Миколаїв 21 7 5 9 21-27 26
10  Прикарпаття 22 7 3 12 26-27 24
11  Рух 21 4 8 9 17-30 20
12  Гірник-Спорт 21 4 6 11 22-41 18
13  Суми 22 3 7 12 18-59 16
14  Агробізнес 21 2 7 12 14-27 13
15  Зірка 21 1 1 19 10-49 4
16  Кобра 0 0 0 0 0-0 0

Офіційна сторінка у Facebook