Вітаємо Владислава Зоренка та Дмитра Шостака з Днем народження!

Нападникам ФК Агробізнес виповнилося відповідно 22 та 20 років.

 

Бажаємо вдачі на футбольному полі та за його межами. 

Успішних матчів, яскравих голів, тріумфу та перемог.

Зичимо здоров'я, миру та благополуччя.

Партнери ФК "Агробізнес"

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група

М   Команда   І   В   Н   П     М      О 
1  Карпати 18 14 3 1 34-10 45
2  Інгулець 18 13 3 2 41-13 42
3  Лівий берег 18 11 3 4 40-11 36
4  Маріуполь 18 8 7 3 22-14 31
5  Епіцентр 18 8 7 3 27-21 31
6  Вікторія 18 8 6 4 19-18 30
7  Полтава 18 8 5 5 35-27 29
8  Агробізнес 18 8 5 5 20-15 29
9  Кудрівка-Нива 18 7 6 5 21-19 27
10  Прикарпаття 18 6 8 4 27-18 26

 

ПЕРША ЛІГА 2023/24. ГРУПА А

М   Команда   І   В   Н   П     М      О 
1  Карпати 18 14 3 1 34-10 45
2  Епіцентр 18 8 7 3 27-21 31
3  Агробізнес 18 8 5 5 20-15 29
4  Нива Б 18 7 6 5 21-19 27
5  Прикарпаття 18 6 8 4 27-18 26
6  Буковина 18 6 3 9 16-23 21
7  Поділля 18 4 8 6 18-17 20
8  Нива Тр 18 5 5 8 15-19 20
9  Металіст 18 3 5 10 13-27 14
10  Хуст 18 3 2 13 15-37 11

 

ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3

U17

  М   Команда  І   В   Н   П    Р/М    О 
1 ДЮФА Динамо (Львів) 7 6 1 0 17-3 19
2 АФ Скала 1911 (Стрий) 7 6 0 1 17-5 18
3 Динамо Інвест (Львів) 7 4 1 2 10-8 13
4 Агробізнес-ДЮСШ 7 3 1 3 12-8 10
5 Арсенал (Чернівці) 7 2 1 4 13-14 7
6 Галичина (Львів) 7 1 3 3 8-15 6
7 ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) 7 1 1 5 10-15 4
8 ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) 7 0 2 5 9-28 2

 U15

 №  Команда  І   В   Н   П   Р/М   О 
1 АФ Скала 1911 (Стрий) 7 7 0 0 32-3 21
2 ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) 7 6 0 1 27-6 18
3 ДЮФА Динамо (Львів) 7 4 1 2 13-6 13
4 Галичина (Львів) 7 3 2 2 22-7 11
5 Арсенал (Чернівці) 7 1 3 3 11-9 6
6 Агробізнес-ДЮСШ 7 1 1 5 6-23 4
7 Динамо Інвест (Львів) 7 1 1 5 3-19 4
8 ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) 7 1 0 6 3-44 3

ДЮФЛ XO 2023/24

U13

  М   Команда Ігор  В   Н   П   Р/М   О 
1 Агробізнес-ДЮСШ 5 5 0 0 10-2 15
2 ДЮСШ-1 Хмельн. 5 3 1 1 8-4 10
3 М-Мрія Хмельн. 5 2 2 1 12-5 8
4 Поділля Хмельн. 5 2 0 3 6-7 6
5 Новатор Хмельн. 5 1 1 3 6-8 4
6 КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин 5 0 0 5 1-17 0

 U11 група 1

 №  Команда Ігор  В   Н   П   Р/М   О 
1 ДЮСШ-2 Кам.-Под. 4 4 0 0 21-2 12
2 Фортеця Кам.-Поділ. 3 2 0 1 18-8 6
3 ДЮСШ-1 1 Хмельн. 3 1 1 1 10-2 4
4 Агробізнес-ДЮСШ 4 1 1 2 7-7 4
5 ДЮСШ-1 2 Хмельн. 4 0 0 4 0-37 0