Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кубок України
2-й 
попередній етап 
(1/16 фіналу)

25 вересня. 16.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ДНІПРО-1
(Дніпро)


Чемпіонат Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
22 вересня, 16.00
Підволочиськ
Стадіон "Колос"
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ФОРТЕЦЯ
(Кам.-Под.)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+ (2019)

УЧАСНИКИ: 

  1. Случ (Красилів)

  2. Случ (Старокостянинів)

  3. Конфермат (Хмельницький)

  4. Агробізнес (Нова Ушиця)

  5. Фортеця (Кам’янець-Подільський)

  6. Темп (Шепетівка)

  7. Іскра (Теофіполь)

  8. Папірник (Понінка)

  9. Агробізнес (Волочиськ)

Календар матчів

1 коло

1 тур

19.05.2019

Конфермат (Хмельницький) - Папірник (Понінка) - 1:2

Агробізнес (Нова Ушиця) - Іскра (Теофіполь) - 1:1

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Темп (Шепетівка) - 1:0

22.05.2019

Случ (Старокостянинів) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:7

2 тур

26.05.2019

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Іскра (Теофіполь) - 0:0

Папірник (Понінка) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:0

Агробізнес (Волочиськ) - Конфермат (Хмельницький) - 2:1

Случ (Красилів) - Случ (Старокостянинів) - 4:1

3 тур

02.06.2019

Конфермат (Хмельницький) - Случ (Красилів) - 5:1

Агробізнес (Нова Ушиця) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:5

Папірник (Понінка) - Фортеця (Кам'янець-Подільський) - 2:1

Іскра (Теофіполь) - Темп (Шепетівка) - 4:2

4 тур

09.06.2019

Темп (Шепетівка) - Папірник (Понінка) - 1:4

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:3

Случ (Старокостянинів) - Конфермат (Хмельницький) - 1:6

21.07.2019

Случ (Красилів) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 0:3

5 тур

13.06.2019

Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:5

16.06.2019

Агробізнес (Нова Ушиця) - Случ (Старокостянинів) - 9:0

Случ (Красилів) - Фортеця (Кам'янець-Подільський) - 0:1

Іскра (Теофіполь) - Папірник (Понінка) - 1:1

6 тур

20.06.2019

Іскра (Теофіполь) - Агробізнес (Волочиськ) - 2:9

23.06.2019

Случ (Красилів) – Темп (Шепетівка) - 1:0

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Случ (Старокостянинів) - 3:0 техн.

Конфермат (Хмельницький) - Arpoбізнес (Нова Ушиця) - 3:1

7 тур

30.06.2019

Фортеця (Кам'янець- Подільський) - Конфермат (Хмельницький) - 0:1

Іскра (Теофіполь) - Случ (Красилів) - 0:1

21.07.2019

Папірник (Понінка) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:0

14.08.2019

Темп (Шепетівка) - Случ (Старокостянинів) - 2:2

8 тур

06.07.2019

Фортеця (Кам'янець-Подільський) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 1:5

07.07.2019

Случ (Красилів) - Папірник (Понінка) - 1:3

Случ (Старокостянинів) - Іскра (Теофіполь) - 2:2

Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка) - 3:0

9 тур

13.07.2019

Темп (Шепетівка) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 3:4

14.07.2019

Іскра (Теофіполь) - Конфермат (Хмельницький) - 0:4

Папірник (Понінка) - Случ (Старокостянинів) - 3:0

Случ (Красилів) -Агробізнес (Волочиськ) - 0:3

 

2 коло

Тур 10                               

18-08-2019   

Агробізнес (Нова Ушиця) - Темп (Шепетівка) - 1:0

Конфермат (Хмельницький) - Іскра (Теофіполь) - 4:0

Случ (Старокостянинів) - Папірник (Понінка) - 1:4

Агробізнес (Волочиськ) - Случ (Красилів) +:-

Тур 11                               

23-08-2019   

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 2:1

25-08-2019

Папірник (Понінка) - Случ (Красилів) +:-

Іскра (Теофіполь) - Случ (Старокостянинів) - 2:1

Темп (Шепетівка) - Конфермат (Хмельницький) - 0:3

Тур 12                                                                                                                             

29-08-2019                                                                                                          

Конфермат (Хмельницький) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) - 5:0

01-09-2019   

Случ (Старокостянинів) - Темп (Шепетівка) - 0:5

Случ (Красилів) - Іскра (Теофіполь) +:-

Агробізнес (Волочиськ) - Папірник (Понінка) - перенесено

Тур 13                                                                                                                             

04-09-2019                                                                                                

Агробізнес (Волочиськ) - Іскра (Теофіполь) - 2:0

08-09-2019  

Темп (Шепетівка) - Случ (Красилів) +:-

Случ (Старокостянинів) - Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Агробізнес (Нова Ушиця) - Конфермат (Хмельницький) - 1:3

Тур 14                                                                                                                             

10-09-2019 

Агробізнес (Волочиськ) - Темп (Шепетівка) - 3:1 (Матч відбувся в Шепетівці)

15-09-2019                                                                                                

Случ (Старокостянинів) - Агробізнес (Нова Ушиця) - 0:4

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Случ (Красилів) +:-

Папірник (Понінка) - Іскра (Теофіполь) - 1:0

Тур 15                                                                                                                             

22-09-2019                                                                                                

Темп (Шепетівка) - Папірник (Понінка)

Агробізнес (Волочиськ) - Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Агробізнес (Нова Ушиця) - Случ (Красилів)

Конфермат (Хмельницький) - Случ (Старокостянинів)

Тур 16                                                                                                                             

29-09-2019                                                                                                

Случ (Красилів) - Конфермат (Хмельницький)

Агробізнес (Волочиськ) - Агробізнес (Нова Ушиця)

Фортеця (Кам’янець-Подільський) - Папірник (Понінка)

Темп (Шепетівка) - Іскра (Теофіполь)

Тур 17                                                                                                                             

06-10-2019                                                                                                

Іскра (Теофіполь) - Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Агробізнес (Нова Ушиця) - Папірник (Понінка)

Конфермат (Хмельницький) - Агробізнес (Волочиськ)

Случ (Старокостянинів) - Случ (Красилів)

Тур 18                                                                                                                             

13-10-2019                                                                                                

Агробізнес (Волочиськ) - Случ (Старокостянинів)

Папірник (Понінка) - Конфермат (Хмельницький)

Іскра (Теофіполь) - Агробізнес (Нова Ушиця)

Темп (Шепетівка) - Фортеця (Кам’янець-Подільський)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес  10 7 1 2 18-8 22
2  Оболонь Бровар 10 6 4 0 17-9 22
3  Рух 10 6 2 2 18-7 20
4  Металіст 1925 10 6 2 2 16-7 20
5  Минай 10 6 2 2 18-14 20
6  Авангард 10 5 2 3 14-12 17
7  Інгулець 9 4 3 2 9-5 15
8  Волинь 10 3 4 3 16-15 13
9  Чорноморець 10 4 1 5 15-14 13
10  Миколаїв 9 3 3 3 16-16 12
11  Гірник-Спорт 10 3 2 5 9-16 11
12  Прикарпаття 10 3 1 6 16-17 10
13  Балкани 10 2 3 5 9-13 9
14  Кремінь 10 1 3 6 15-27 6
15  Черкащина 10 1 2 7 11-24 5
16  Металург 10 1 1 8 7-20 4

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник 12 10 2 0 22-6 32
2  Агробізнес В  12   10  1  1   41-9 31
3  Конфермат 12 10 0 2 39-8 30
4  Агробізнес НУ 12 6 1 5 29-19 19
5  Фортеця 11 5 1 5 10-16 16
6
 Іскра 13 3 4 6 12-28 13
7  Случ Кр 13 3 0 10 8-15 9
8   Темп 13 2 1 10 16-33 7
9  Случ Ст 12 0 2 10 8-51 2