Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Чемпіонат України
Перша ліга. 20 тур

7 липня, 17.00 

МАТЧ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ
   

РУХ
(Львів)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


Чемпіонат
Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
5 липня 2020, 18.00
Волочиськ
Стадіон "Юність"
МАТЧ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ
 
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПАПІРНИК
(Понінка)

Чемпіонат Хмельницької області серед ветеранів 40+
(2020)

УЧАСНИКИ:

1. Папірник (Понінка)

2. Конфермат (Хмельницький)

3. Агробізнес (Волочиськ)

4. Агробізнес (Нова Ушиця)

5. Іскра (Теофіполь)

6. Темп (Шепетівка)

7. Случ (Старокостянинів)

8. Дружба (Чемерівці)

 

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

1 тур Рахунок
19.06.2020 1. Папірник (Понінка) – Дружба (Чемерівці) 4:0
перенесено 2. Конфермат (Хмельницький) – Случ (Старокостянинів)
21.06.2020 3. Іскра (Теофіполь) Агробізнес (Волочиськ) 0:4
21.06.2020 4. Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка) 0:0
2 тур
27.06.2020 5. Дружба (Чемерівці) – Темп (Шепетівка) 0:2
перенесено 7. Случ (Старокостянинів) – Агробізнес (Волочиськ)
28.06.2020 6. Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Нова Ушиця) 1:2
28.06.2020 8. Папірник (Понінка) – Конфермат (Хмельницький) 0:0
3 тур
04.07.2020 9. Конфермат (Хмельницький) – Дружба (Чемерівці) 12:2 
11. Агробізнес (Нова Ушиця) – Случ (Старокостянинів)
05.07.2020 10. Агробізнес (Волочиськ) – Папірник (Понінка) 4:1 
05.07.2020 12. Темп (Шепетівка) – Іскра (Теофіполь) 1:1 
4 тур
11.07.2020 13. Дружба (Чемерівці) – Іскра (Теофіполь)
11.07.2020 14. Случ (Старокостянинів) – Темп (Шепетівка)
12.07.2020 15. Папірник (Понінка) – Агробізнес (Нова Ушиця)
12.07.2020 16. Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ)
5 тур
18.07.2020 17. Агробізнес (Волочиськ) – Дружба (Чемерівці)
18.07.2020 20. Іскра (Теофіполь) – Случ (Старокостянинів)
19.07.2020 18. Агробізнес (Нова Ушиця) – Конфермат (Хмельницький)
19.07.2020 19. Темп (Шепетівка) – Папірник (Понінка)
6 тур
25.07.2020 21. Дружба (Чемерівці) – Случ (Старокостянинів)
26.07.2020 22. Папірник (Понінка) – Іскра (Теофіполь)
26.07.2020 23. Конфермат (Хмельницький) – Темп (Шепетівка)
26.07.2020 24. Агробізнес (Волочиськ) – Агробізнес (Нова Ушиця)
7 тур
01.08.2020 25. Агробізнес (Нова Ушиця) – Дружба (Чемерівці)
01.08.2020 28. Случ (Старокостянинів) – Папірник (Понінка)
02.08.2020 26. Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ)
02.08.2020 27. Іскра (Теофіполь) – Конфермат (Хмельницький)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Металіст 1925  22 13 5 4 35-21 44
2  Інгулець 22 13 5 4 37-18 44
3  Агробізнес 21 14 1 6 37-20 43
4  Волинь 22 12 6 4 41-30 42
5  Минай 22 12 5 5 36-24 41
6  Рух 20 12 3 4 31-14 40
7  Оболонь Бровар 21 11 5 5 29-23 38
8  Авангард 22 11 4 7 29-24 37
9  Гірник-Спорт 22 9 3 10 30-32 30
10  Чорноморець 22 8 5 9 27-30 29
11  Миколаїв 22 5 8 9 30-33 23
12  Прикарпаття 21 6 2 13 29-36 20
13  Кремінь 22 5 5 12 29-41 20
14  Балкани 22 4 5 13 16-36 17
15  Металург 21 3 2 16 17-39 11
16  Черкащина 22 1 3 18 17-49 6

Чемпіонат Хмельницької області 40+ 2020

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 2 2 0 0 8 - 1 6
2 Темп 3 1 2 0 3 - 1 5
3 Конфермат 2 1 1 0 12 - 2 4
4 Папірник 3 1 1 1 5 - 4 4
5 Агробізнес (Н.У.) 2 1 1 0 2 - 1 4
6 Іскра 3 0 1 2 2 - 7 1
7 Случ С 0 0 0 0 0 - 0 0
8 Дружба 3 0 0 3 2 - 18 0