Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 29 травня 2019
Запоріжжя, стадіон "Славутич-Арена"

Чемпіонат України
Плей-офф
Перший матч

МЕТАЛУРГ
(Запоріжжя)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Кубок України. 2018/19

Кубок України. 2018–2019

Перший попередній етап

17.07.2018

Таврія (Сімферополь) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) - 1:0

18.07.2018

Поділля (Хмельницький) – Металург (Запоріжжя)  – 0:2

Вікторія (Миколаївка) - Нива (Тернопіль)  – 2:1

Реал Фарма (Одеса) - Нива (Вінниця)  – 0:2

ЛНЗ Лебедин – Полісся (Житомир)  – 0:0 п.4:2

Нафтовик-Укрнафта – Гірник (Кривий Ріг) - -:+

ФК Калуш – Буковина (Чернівці)  – 1:1 п.4:3

Верес (Рівне) – Минай (Ужгород)  – 1:1 п.9:10

Енергія (Нова Каховка) – Кристал (Херсон)  – 0:1

Нікополь – Мир (Горностаївка)  – 1:4

Другий попередній етап

22.08.2018

НИВА (Вінниця) - ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні) - 2:1

ЛНЗ-ЛЕБЕДИН (Лебедин) - ГІРНИК (Кривий Ріг) - 1:1 п.2:4

ІНГУЛЕЦЬ (Петрове) - КОЛОС (Ковалівка) - 1:0

МИНАЙ (Ужгород) - ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) - 3:1

МЕТАЛІСТ 1925 (Харків) - ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ) - 2:0

ПФК СУМИ - КОБРА (Харків) - +:-

ВІКТОРІЯ (Миколаївка) - МИР (Горностаївка)1:1 п.1:3

ЧЕРКАЩИНА-АКАДЕМІЯ (Білозір'я) - РУХ (Винники) - 3:1

ФК КАЛУШ - АВАНГАРД (Краматорськ) - 2:1 (д.ч.1:0)

ВОЛИНЬ (Луцьк) - ТАВРІЯ-СІМФЕРОПОЛЬ - 2:3 (д.ч.1:2)

КРЕМІНЬ (Кременчук) - ЗІРКА (Кропивницький) - 1:2

БАЛКАНИ (Зоря) - МФК МИКОЛАЇВ - 0:1

КРИСТАЛ (Херсон) - АГРОБІЗНЕС (Волочиськ) - 1:1 (п. 2:4)

20.09.2018

МЕТАЛУРГ (Запоріжжя) - СК ДНІПРО-1 (Дніпро) - 0:2

1/16 фіналу

25.09.2018

ФК Суми – Карпати (Львів) - 0:3

26.09.2018

Зірка (Кропивницький) – Олімпік (Донецьк) - 1:1 п.4:5

ФК Калуш – Металіст 1925 (Харків) - 1:0 д.ч.

Нива (Вінниця) – Гірник (Кривий Ріг) - 0:0 п.3:4

ФК Суми – Карпати (Львів) - 0:3

Мир (Горностаївка) - Інгулець (Петрове) - 0:3

Кристал (Херсон) – Десна (Чернігів) - 2:3

Минай (Ужгород) – МФК Миколаїв - 3:1

Чорноморець (Одеса) – ФК Олександрія - 3:0

СК Дніпро-1 (Дніпро) – Волинь (Луцьк) - 2:1

Черкащина-Академія (Білозір’я) – Арсенал-Київ - 3:2 (2:2) д.ч.

1/8 фіналу

31.10.2018

Інгулець (Петрове)  – ФК Маріуполь   – 3:1

Шахтар (Донецьк)  – Олімпік (Донецьк)   – 3:2

ФК Калуш – СК Дніпро-1 (Дніпро)   – 0:3

Чорноморець (Одеса) – Ворскла (Полтава)   – 1:2

Десна (Чернігів) – Зоря (Луганськ)   – 1:1 пен 4:5

Минай (Ужгород)  – Динамо (Київ)   – 1:3

Гірник (Кривий Ріг) – ФК Львів   – 0:1

Черкащина-Академія (Білогір'я) – Карпати (Львів)   –  0:1

1/4 фіналу

03.04.2019

Інгулець (Петрове)  Карпати (Львів) - 1:1 п 5:4

СК Дніпро-1 (Дніпро)  – Ворскла (Полтава) - 2:0

Шахтар (Донецьк)  –  Динамо (Київ) - 1:1 п 4:3

ФК Львів – Зоря (Луганськ) - 0:1

1/2 фіналу

17.04.2018

Інгулець (Петрове) - Зоря (Луганськ) - 2:1

СК Дніпро-1 (Дніпро) - Шахтар (Донецьк) - 0:2

Фінал

15.05.2018

Інгулець (Петрове) - Шахтар (Донецьк) - 0:4

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2018/19

М Команда І В Н П М О
1  Дніпро-1 27 20 4 3 70-21 64
2  Колос 27 14 9 4 42-16 51
3  Волинь 27 17 6 4 55-30 51
4  Металіст 1925 27 15 6 6 35-18 51
5  Оболонь Бровар 27 13 8 6 33-25 47
6  Авангард 27 13 6 8 43-26 45
7  Інгулець 27 11 8 8 35-32 41
8  Миколаїв 27 10 7 10 34-30 37
9  Балкани 27 10 7 10 28-31 37
10  Прикарпаття 28 10 4 14 41-39 34
11  Рух 27 7 10 10 25-34 31
12  Гірник-Спорт 27 5 11 11 24-43 26
13 Агробізнес 28 3 10 15 17-36 19
14  Суми 27 3 7 17 20-81 16
15  Зірка 28 1 1 26 10-49 4