Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
17 листопада 2018, 17.00
Луцьк
стадіон "Авангард"
Чемпіонат України
Перша ліга
18 тур

ВОЛИНЬ
(Луцьк)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Чемпіонат України. 2018-2019. Перша ліга. Календар матчів

1 ТУР

20.07.2018

Прикарпаття 

0:1

  Балкани

21.07.2018

Інгулець 

2:4

  Авангард

21.07.2018

Колос 

4:0

  Кобра

21.07.2018

Миколаїв 

0:0

  Оболонь-Бровар

21.07.2018

Рух 

1:3

  Дніпро-1

21.07.2018

Гірник-Спорт 

1:2

  Суми

22.07.2018

Зірка 

0:2

  Волинь

22.07.2018

Металіст 1925 

2:0

  Агробізнес

2 ТУР

28.07.2018

Інгулець 

0:1

  Прикарпаття

28.07.2018

Волинь 

2:0

  Металіст 1925

28.07.2018

Суми 

3:1

  Зірка

28.07.2018

Дніпро-1 

6:0

  Гірник-Спорт

28.07.2018

Кобра 

0:2

  Миколаїв

28.07.2018

Балкани 

0:0

  Колос

29.07.2018 Оболонь-Бровар 0:0 Рух

29.07.2018

Авангард 

0:0

  Агробізнес

3 ТУР

03.08.2018

Прикарпаття 

0:1

  Авангард

04.08.2018

Колос 

0:0

  Інгулець

04.08.2018

Рух 

2:1

  Кобра

04.08.2018

Гірник-Спорт 

2:1

  Оболонь-Бровар

04.08.2018

Зірка 

0:2

  Дніпро-1

04.08.2018

Агробізнес 

0:2

  Волинь

05.08.2018 Миколаїв  2:1   Балкани
05.08.2018 Металіст 1925  4:1    Суми

4 ТУР

10.08.2018 Авангард 0:1   Волинь

10.08.2018

Прикарпаття 

0:1

  Колос

10.08.2018

Суми 

1:1

  Агробізнес

11.08.2018

Дніпро-1 

0:2

  Металіст 1925

11.08.2018

Інгулець

2:0

  Миколаїв

11.08.2018

Балкани 

2:1

  Рух

12.08.2018

Оболонь-Бровар 

1:0

  Зірка

5 ТУР

18.08.2018

Колос 

2:2

  Авангард

17.08.2018

Миколаїв 

1:0

  Прикарпаття

18.08.2018

Рух 

0:1

  Інгулець

18.08.2018

Гірник-Спорт 

1:0

  Балкани

18.08.2018

Металіст 1925 

0:1

  Оболонь-Бровар

18.08.2018

Агробізнес 

0:1

  Дніпро-1

18.08.2018

Волинь  

3:0

  Суми

6 ТУР

26.08.2018

Інгулець 

4:2

  Гірник-Спорт

26.08.2018

Прикарпаття 

1:0

  Рух

26.08.2018

Колос 

2:0

  Миколаїв

26.08.2018

Дніпро-1 

5:0

  Волинь

27.08.2018

Оболонь-Бровар 

1:0

  Агробізнес

26.08.2018

Балкани 

3:0

  Зірка

26.08.2018

Авангард 

6:0

  Суми

7 ТУР

01.09.2018

Миколаїв 

0:0

  Авангард

01.09.2018

Рух 

0:2

  Колос

01.09.2018

Гірник-Спорт 

2:2

  Прикарпаття

01.09.2018

Зірка 

2:0

  Інгулець

02.09.2018

Металіст 1925 

3:0

  Балкани

02.09.2018

Волинь 

2:4

  Оболонь-Бровар

31.08.2018

Суми 

0:4

  Дніпро-1

8 ТУР

08.09.2018

Інгулець 

1:0

  Металіст 1925

09.09.2018

Прикарпаття 

7:1

  Зірка

08.09.2018

Колос 

5:2

  Гірник-Спорт

08.09.2018

Миколаїв 

4:1

  Рух

08.09.2018

Оболонь-Бровар 

0:2

  Суми

08.09.2018

Балкани 

0:0

  Агробізнес

09.09.2018

Авангард 

1:2

  Дніпро-1

9 ТУР

15.09.2018

Рух 

3:3

  Авангард

15.09.2018

Гірник-Спорт 

0:1

  Миколаїв

15.09.2018

Зірка 

0:2

  Колос

15.09.2018

Металіст 1925 

2:0

  Прикарпаття

16.09.2018

Агробізнес 

1:2

  Інгулець

16.09.2018

Волинь 

4:2

  Балкани

15.09.2018

Дніпро-1 

1:3

  Оболонь-Бровар

10 ТУР

22.09.2018

Інгулець 

1:1

  Волинь

22.09.2018

Прикарпаття 

1:0

  Агробізнес

22.09.2018

Колос 

0:0

  Металіст 1925

22.09.2018

Миколаїв 

3:1

  Зірка

22.09.2018

Рух 

0:0

  Гірник-Спорт

22.09.2018

Балкани 

1:1

  Суми

22.09.2018

Оболонь-Бровар

0:1

  Авангард 

11 ТУР

30.09.2018

Гірник-Спорт 

1:1

  Авангард

30.09.2018

Зірка 

0:2

  Рух

30.09.2018

Металіст 1925 

1:0

  Миколаїв

30.09.2018

Агробізнес 

0:3

  Колос

01.10.2018

Волинь 

1:0

  Прикарпаття

30.09.2018

Суми 

0:1

  Інгулець

30.09.2018

Дніпро-1 

3:0

  Балкани

12 ТУР

07.10.2018

Інгулець 

1:2

  Дніпро-1

07.10.2018

Прикарпаття 

1:1

  Суми

06.10.2018

Колос 

1:1

  Волинь

06.10.2018

Миколаїв 

1:1

  Агробізнес

06.10.2018

Рух 

1:1

  Металіст 1925

06.10.2018

Гірник-Спорт 

1:0

  Зірка

06.10.2018

Балкани 

1:1

  Оболонь-Бровар

13 ТУР

13.10.2018

Зірка 

1:5

  Авангард

13.10.2018

Металіст 1925 

2:1

  Гірник-Спорт

13.10.2018

Агробізнес 

1:1

  Рух

13.10.2018

Волинь 

1:0

  Миколаїв

12.10.2018

Суми 

0:6

  Колос

13.10.2018

Дніпро-1 

2:1

  Прикарпаття

14.10.2018

Оболонь-Бровар 

1:1

  Інгулець

14 ТУР

21.10.2018

Прикарпаття 

0:1

  Оболонь-Бровар

20.10.2018

Колос 

1:1

  Дніпро-1

19.10.2018

Миколаїв 

1:1

  Суми

21.10.2018

Рух 

1:3

  Волинь

20.10.2018

Гірник-Спорт 

1:1

  Агробізнес

20.10.2018

Зірка 

0:3

  Металіст 1925

20.10.2018

Авангард 

1:2

  Балкани

15 ТУР

27.10.2018

Металіст 1925 

1:0

  Авангард

27.10.2018

Агробізнес 

5:0

  Зірка

27.10.2018

Волинь 

5:3

  Гірник-Спорт

27.10.2018

Суми 

0:1

  Рух

26.10.2018

Дніпро-1 

4:0

  Миколаїв

28.10.2018

Оболонь-Бровар 

1:1

  Колос

27.10.2018

Балкани 

1:2

  Інгулець

16 ТУР

03.11.2018

Агробізнес 

0:2

  Металіст 1925

03.11.2018

Волинь 

3:1

  Зірка

03.11.2018

Суми 

2:2

  Гірник-Спорт

04.11.2018

Дніпро-1 

3:0

  Рух

04.11.2018

Оболонь-Бровар 

2:1

  Миколаїв

03.11.2018

Балкани 

3:2

  Прикарпаття

03.11.2018

Авангард 

3:1

  Інгулець

17 ТУР

10.11.2018

Прикарпаття 

4:0

  Інгулець

10.11.2018

Колос 

0:0

  Балкани

10.11.2018

Рух 

0:3

  Оболонь-Бровар

10.11.2018

Гірник-Спорт 

0:3

  Дніпро-1

10.11.2018

Зірка 

3:3

  Суми

10.11.2018

Металіст 1925 

1:0

  Волинь

10.11.2018

Агробізнес 

0:1

  Авангард

18 ТУР

18.11.2018

Інгулець 

-:-

  Колос

17.11.2018

Волинь 

-:-

  Агробізнес

17.11.2018

Суми 

-:-

  Металіст 1925

17.11.2018

Дніпро-1 

-:-

  Зірка

18.11.2018

Оболонь-Бровар 

-:-

  Гірник-Спорт

17.11.2018

Балкани 

-:-

  Миколаїв

17.11.2018

Авангард 

-:-

  Прикарпаття

19 ТУР

24.03.2019

Колос 

-:-

  Прикарпаття

24.03.2019

Миколаїв 

-:-

  Інгулець

24.03.2019

Рух 

-:-

  Балкани

24.03.2019

Зірка 

-:-

  Оболонь-Бровар

24.03.2019

Металіст 1925 

-:-

  Дніпро-1

24.03.2019

Агробізнес 

-:-

  Суми

24.03.2019

Волинь 

-:-

  Авангард

20 ТУР

31.03.2019

Інгулець 

-:-

  Рух

31.03.2019

Прикарпаття 

-:-

  Миколаїв

31.03.2019

Суми 

-:-

  Волинь

31.03.2019

Дніпро-1 

-:-

  Агробізнес

31.03.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Металіст 1925

31.03.2019

Балкани 

-:-

  Гірник-Спорт

31.03.2019

Авангард 

-:-

  Колос

21 ТУР

06.04.2019

Миколаїв 

-:-

  Колос

06.04.2019

Рух 

-:-

  Прикарпаття

06.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Інгулець

06.04.2019

Зірка 

-:-

  Балкани

06.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Оболонь-Бровар

06.04.2019

Волинь 

-:-

  Дніпро-1

06.04.2019

Суми 

-:-

  Авангард

22 ТУР

13.04.2019

Інгулець 

-:-

  Зірка

13.04.2019

Прикарпаття 

-:-

  Гірник-Спорт

13.04.2019

Колос 

-:-

  Рух

13.04.2019

Дніпро-1 

-:-

  Суми

13.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Волинь

13.04.2019

Балкани 

-:-

  Металіст 1925

13.04.2019

Авангард 

-:-

  Миколаїв

23 ТУР

17.04.2019

Рух 

-:-

  Миколаїв

17.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Колос

17.04.2019

Зірка 

-:-

  Прикарпаття

17.04.2019

Металіст 1925 

-:-

  Інгулець

17.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Балкани

17.04.2019

Суми 

-:-

  Оболонь-Бровар

17.04.2019

Дніпро-1 

-:-

  Авангард

24 ТУР

21.04.2019

Інгулець 

-:-

  Агробізнес

21.04.2019

Прикарпаття 

-:-

  Металіст 1925

21.04.2019

Колос 

-:-

  Зірка

21.04.2019

Миколаїв 

-:-

  Гірник-Спорт

21.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Дніпро-1

21.04.2019

Балкани 

-:-

  Волинь

21.04.2019

Авангард 

-:-

  Рух

25 ТУР

26.04.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Рух

26.04.2019

Зірка 

-:-

  Миколаїв

26.04.2019

Металіст 1925 

-:-

  Колос

26.04.2019

Агробізнес 

-:-

  Прикарпаття

26.04.2019

Волинь 

-:-

  Інгулець

26.04.2019

Суми 

-:-

  Балкани

26.04.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Авангард

26 ТУР

01.05.2019

Інгулець 

-:-

  Суми

01.05.2019

Прикарпаття 

-:-

  Волинь

01.05.2019

Колос 

-:-

  Агробізнес

01.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Металіст 1925

01.05.2019

Рух 

-:-

  Зірка

01.05.2019

Балкани 

-:-

  Дніпро-1

01.05.2019

Авангард 

-:-

  Гірник-Спорт

27 ТУР

05.05.2019

Зірка 

-:-

  Гірник-Спорт

05.05.2019

Металіст 1925 

-:-

  Рух

05.05.2019

Агробізнес 

-:-

  Миколаїв

05.05.2019

Волинь 

-:-

  Колос

05.05.2019

Суми 

-:-

  Прикарпаття

05.05.2019

Дніпро-1 

-:-

  Інгулець

05.05.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Балкани

28 ТУР

11.05.2019

Інгулець 

-:-

  Оболонь-Бровар

11.05.2019

Прикарпаття 

-:-

  Дніпро-1

11.05.2019

Колос 

-:-

  Суми

11.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Волинь

11.05.2019

Рух 

-:-

  Агробізнес

11.05.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Металіст 1925

11.05.2019

Авангард 

-:-

  Зірка

29 ТУР

18.05.2019

Металіст 1925 

-:-

  Зірка

18.05.2019

Агробізнес 

-:-

  Гірник-Спорт

18.05.2019

Волинь 

-:-

  Рух

18.05.2019

Суми 

-:-

  Миколаїв

18.05.2019

Дніпро-1 

-:-

  Колос

18.05.2019

Оболонь-Бровар 

-:-

  Прикарпаття

18.05.2019

Балкани 

-:-

  Авангард

30 ТУР

25.05.2019

Інгулець 

-:-

  Балкани

25.05.2019

Колос 

-:-

  Оболонь-Бровар

25.05.2019

Миколаїв 

-:-

  Дніпро-1

25.05.2019

Рух 

-:-

  Суми

25.05.2019

Гірник-Спорт 

-:-

  Волинь

25.05.2019

Зірка 

-:-

  Агробізнес

25.05.2019

Авангард 

-:-

  Металіст 1925

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 16 13 1 2 42 - 10 40
2 Металіст 1925 16 11 2 3 24 - 7 35
3 Волинь 16 11 2 3 31 - 19 35
4 Колос 15 7 8 0 26 - 7 29
5 Оболонь Бровар 16 8 5 3 20 - 12 29
6 Авангард 16 7 5 4 29 - 16 26
7 Інгулець 16 7 3 6 19 - 22 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 16 5 2 9 20 - 17 17
11 Суми 16 3 6 7 17 - 36 15
12 Гірник-Спорт 16 3 5 8 19 - 35 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 16 1 6 9 10 - 19 9
15 Зірка 16 1 1 14 10 - 45 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0