Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кубок України
2-й 
попередній етап 
(1/16 фіналу)

25 вересня. 16.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ДНІПРО-1
(Дніпро)


Чемпіонат Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
22 вересня, 16.00
Підволочиськ
Стадіон "Колос"
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ФОРТЕЦЯ
(Кам.-Под.)

ДЮСШ Волочиськ U14 (2005-2006). Склад команди. Сезон 2018/19

№ п/п

Гравець

Дата народження

Місце народження

1

  КУХ Максим

3.10.2005

м.Волочиськ

2

  ЛОБА Назар

1.04.2006

м.Волочиськ

3

  ШЕЙКО Арсен

20.08.2006

м.Волочиськ

4

  КЛОС Максим

23.05.2005

м.Волочиськ

5

  ЯЦКІВ Богдан

12.02.2005

м.Волочиськ

6

  СПОДАРЕНКО Ростислав

9.12.2004

м.Волочиськ

7

  ШИМЧИШИН Данііл

2.04.2006

м.Волочиськ

8

  КАРУН Олег

10.07.2006

м.Волочиськ

9

  ГОРБУЛЬ Василь

13.01.2006

с.Бальківці

10

  КІНЬ Олександр

18.02.2005

м.Волочиськ

11

  ТРАЧУК Микола

15.07.2005

м.Волочиськ

12

  КРУШЕВСЬКИЙ Олексій

23.12.2005

м.Волочиськ

13

  ЛАБЕНСЬКИЙ Олег

17.05.2005

с.Бронівка

14

  АНТІПОВ Владислав

14.03.2007

м.Волочиськ

15

  МЕДЗАТИЙ Андрій

14.12.2006

м.Волочиськ

16

  БАСИСТЮК Ілля

31.01.2005

с.Користова

17

  КАЛЮС Максим

9.07.2005

м.Волочиськ

18

  ЧЕРНОВ Максим

19.01.2006

с.Федірки

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес  10 7 1 2 18-8 22
2  Оболонь Бровар 10 6 4 0 17-9 22
3  Рух 10 6 2 2 18-7 20
4  Металіст 1925 10 6 2 2 16-7 20
5  Минай 10 6 2 2 18-14 20
6  Авангард 10 5 2 3 14-12 17
7  Інгулець 9 4 3 2 9-5 15
8  Волинь 10 3 4 3 16-15 13
9  Чорноморець 10 4 1 5 15-14 13
10  Миколаїв 9 3 3 3 16-16 12
11  Гірник-Спорт 10 3 2 5 9-16 11
12  Прикарпаття 10 3 1 6 16-17 10
13  Балкани 10 2 3 5 9-13 9
14  Кремінь 10 1 3 6 15-27 6
15  Черкащина 10 1 2 7 11-24 5
16  Металург 10 1 1 8 7-20 4

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник 12 10 2 0 22-6 32
2  Агробізнес В  12   10  1  1   41-9 31
3  Конфермат 12 10 0 2 39-8 30
4  Агробізнес НУ 12 6 1 5 29-19 19
5  Фортеця 11 5 1 5 10-16 16
6
 Іскра 13 3 4 6 12-28 13
7  Случ Кр 13 3 0 10 8-15 9
8   Темп 13 2 1 10 16-33 7
9  Случ Ст 12 0 2 10 8-51 2