Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кубок України
2-й 
попередній етап 
(1/16 фіналу)

25 вересня. 16.00
Волочиськ,
стадіон "Юність"

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ДНІПРО-1
(Дніпро)


Чемпіонат Хмельницької
області серед
ветеранів 40+
22 вересня, 16.00
Підволочиськ
Стадіон "Колос"
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ФОРТЕЦЯ
(Кам.-Под.)

ДЮСШ Волочиськ U16 (2003-2004). Склад команди. Сезон 2018/19


п/п

Гравець

Дата народження

Місце народження 

1

  БЄЛОВ Анатолій

05.05.2004

м.Волочиськ

2

  ВІННІЧУК Назар

13.04.2003

м.Волочиськ

3

  МОСТИНЕЦЬ Олександр

10.10.2003

м.Волочиськ

4

  ГРЕХ Роман

09.12.2003

м.Волочиськ

5

  ЯСІНСЬКИЙ Віталій

04.07.2003

м.Волочиськ

6

  СИНЄГУБ Максим

27.03.2003

м.Теофіполь

7

  ТУЗ Вадим

22.05.2003

с.Віньківці

8

  ДОПТА Олександр

24.08.2003

м.Волочиськ

9

  ХИЖИНСЬКИЙ Олександр

15.06.2003

м.Волочиськ

10

  ДОМБРОВСЬКИЙ Ярослав

17.06.2003

м.Волочиськ

11

  БОХОНОК Дмитро

03.11.2002

м.Волочиськ

12

  ІВАСЕЧКО Богдан

14.05.2003

м.Волочиськ

13

  ВДОВИН Олексій

22.03.2004

м.Волочиськ

14

  ДЖУРИЛО Антон

20.12.2004

м.Волочиськ

15

  ЗАДНІШЕВСЬКИЙ Антон

17.01.2004

м.Волочиськ

16

  ЛОЗОВЕЦЬКИЙ Антон

05.06.2004

м.Волочиськ

17

  МАХНІЦЬКИЙ Петро

07.05.2004

м.Волочиськ

18

  ПОЛІЩУК Сергій 

02.04.2004

м. Волочиськ

19

  ФРАНКОВ Володимир 

07.06.2004

м. Волочиськ

20

  ХМУРА Денис

16.02.2004

м. Волочиськ

21

  ЯЩИШИН Захар

08.02.2004

м. Волочиськ

22

  МЕЛЬНИК Любомир

09.07.2004

м. Волочиськ

23

  ГАРБИЧ Анатолій

06.01.2003

м. Волочиськ

24

  КОЗУБ Максим

23.04.2003

м. Волочиськ

25

  ПЛИСЮК Тарас

09.03.2003

м. Волочиськ

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Агробізнес  10 7 1 2 18-8 22
2  Оболонь Бровар 10 6 4 0 17-9 22
3  Рух 10 6 2 2 18-7 20
4  Металіст 1925 10 6 2 2 16-7 20
5  Минай 10 6 2 2 18-14 20
6  Авангард 10 5 2 3 14-12 17
7  Інгулець 9 4 3 2 9-5 15
8  Волинь 10 3 4 3 16-15 13
9  Чорноморець 10 4 1 5 15-14 13
10  Миколаїв 9 3 3 3 16-16 12
11  Гірник-Спорт 10 3 2 5 9-16 11
12  Прикарпаття 10 3 1 6 16-17 10
13  Балкани 10 2 3 5 9-13 9
14  Кремінь 10 1 3 6 15-27 6
15  Черкащина 10 1 2 7 11-24 5
16  Металург 10 1 1 8 7-20 4

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник 12 10 2 0 22-6 32
2  Агробізнес В  12   10  1  1   41-9 31
3  Конфермат 12 10 0 2 39-8 30
4  Агробізнес НУ 12 6 1 5 29-19 19
5  Фортеця 11 5 1 5 10-16 16
6
 Іскра 13 3 4 6 12-28 13
7  Случ Кр 13 3 0 10 8-15 9
8   Темп 13 2 1 10 16-33 7
9  Случ Ст 12 0 2 10 8-51 2