Тур: 1 |
||
29.04.2017 |
||
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
ФК Дунаївці |
0:3 |
МФК Славута |
Случ (Красилів) |
2:2 |
Случ (Старокостянтинів) |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
3:0 |
03.05.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
3:1 |
Тур: 2 |
||
06.05.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
Случ (Старокостянтинів) |
2:0 |
Случ (Красилів) |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
2:0 |
ФК Дунаївці |
МФК Славута |
2:1 |
Тур: 3 |
||
13.05.2017 |
||
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
1:4 |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
ФК Дунаївці |
1:3 |
Случ (Старокостянтинів) |
Случ (Красилів) |
1:2 |
17.05.2017 |
||
МФК Славута |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
0:8 |
Тур: 4 |
||
20.05.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
Случ (Красилів) |
0:1 |
ФК Дунаївці |
Случ (Старокостянинів) |
0:1 |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
МФК Славута |
1:1 |
Тур: 5 |
||
27.05.2017 |
||
МФК Славута |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
0:1 |
Случ (Красилів) |
ФК Дунаївці |
2:2 |
31.05.2017 |
||
Случ (Старокостянтинів) |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
1:3 |
17.06.2017 |
||
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
0:0 |
Тур: 6 |
||
03.06.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
ФК Дунаївці |
1:0 |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
Случ (Старокостянтинів) |
1:4 |
МФК Славута |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
1:4 |
07.06.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
Случ (Красилів) |
4:0 |
Тур: 7 |
||
10.06.2017 |
||
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
0:2 |
Случ (Старокостянтинів) |
МФК Славута |
5:1 |
Случ (Красилів) |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
0:1 |
14.06.2017 |
||
ФК Дунаївці |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
0:4 |
Тур: 8 |
||
27.08.2017 |
||
Случ (Красилів) |
МФК Славута |
1:2 |
02.09.2017 |
||
ФК Дунаївці |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
3:1 |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
Случ (Старокостянтинів) |
2:2 |
06.09.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
3:1 |
Тур: 9 |
||
09.09.2017 |
||
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
Случ (Красилів) |
1:3 |
ПЕРЕНЕСЕНО |
||
МФК Славута |
ФК Дунаївці |
|
10.09.2017 |
||
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
0:3 |
Матч 2 туру |
||
13.09.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
2:1 |
Тур: 10 |
||
16.09.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
3:0 |
ФК Дунаївці |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
2:0 |
Случ (Красилів) |
Случ (Старокостянтинів) |
0:2 |
21.09.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
МФК Славута |
2:0 |
Тур: 11 |
||
23.09.2017 |
||
Случ (Старокостянтинів) |
ФК Дунаївці |
5:1 |
МФК Славута |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
1:0 |
27.09.2017 |
||
Случ (Красилів) |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
0:2 |
Матч 4 туру |
||
27.09.2017 |
||
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
1:4 |
Тур: 12 |
||
30.09.2017 |
||
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
4:0 |
ФК Дунаївці |
Случ (Красилів) |
0:3 |
Тур: 13 |
||
04.10.2017 |
||
Случ (Красилів) |
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
1:4 |
Матч 9 туру |
||
04.10.2017 |
||
Случ (Старокостянинів) |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
3:3 |
07.10.2017 |
||
ФК Дунаївці |
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
1:0 |
Случ (Старокостянтинів) |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
5:1 |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
МФК Славута |
1:0 |
Матч 12 туру |
||
11.10.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
МФК Славута |
4:0 |
Тур: 14 |
||
11.10.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
ФК Дунаївці |
5:0 |
14.10.2017 |
|
|
МФК Славута |
Случ (Старокостянтинів) |
0:5 |
Фортеця (Кам’янець-Подільський) |
Случ (Красилів) |
0:2 |
18.10.2017 |
||
ФК Хмельницький-ДЮСШ №1 |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
1:0 |
Матч 9 туру |
||
21.10.2017 |
||
МФК Славута |
ФК Дунаївці |
|
Матч 11 туру |
||
21.10.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
Енергетик-Миклуш (Нетішин) |
3:0 тех. |
05.11.2017 |
||
Агробізнес-2 (Волочиськ) |
Случ (Старокостянтинів) |
1:1 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
10.05.2024 | 8 тур | |
13.30 | ||
ІНГУЛЕЦЬ Петрове |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Петрове, Інгулець |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 25 | 19 | 4 | 2 | 43-14 | 61 |
2 | Інгулець | 25 | 18 | 4 | 3 | 52-15 | 58 |
3 | Лівий берег | 25 | 15 | 4 | 6 | 53-16 | 49 |
4 | Епіцентр | 25 | 11 | 10 | 4 | 36-27 | 43 |
5 | Прикарпаття | 25 | 9 | 9 | 7 | 33-26 | 36 |
6 | Кудрівка-Нива | 25 | 9 | 9 | 7 | 28-30 | 36 |
7 | Маріуполь | 25 | 8 | 11 | 6 | 26-22 | 35 |
8 | Вікторія | 25 | 9 | 8 | 8 | 21-25 | 35 |
9 | Полтава | 25 | 9 | 7 | 9 | 43-39 | 34 |
10 | Агробізнес | 25 | 9 | 7 | 9 | 23-24 | 34 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 9 | 3 | 1 | 31-9 | 30 |
2 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 23-9 | 27 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 8 | 3 | 2 | 20-13 | 27 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 30-22 | 18 |
5 | Галичина (Львів) | 13 | 5 | 3 | 5 | 14-20 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 3 | 3 | 7 | 16-24 | 12 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 3 | 1 | 9 | 15-25 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 0 | 3 | 10 | 14-41 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 13 | 12 | 0 | 1 | 58-9 | 36 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 13 | 10 | 2 | 1 | 50-10 | 32 |
3 | Галичина (Львів) | 13 | 6 | 5 | 2 | 35-11 | 23 |
4 | ДЮФА Динамо (Львів) | 13 | 6 | 3 | 4 | 25-13 | 21 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 13 | 5 | 3 | 5 | 33-17 | 18 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 13 | 2 | 2 | 9 | 13-44 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 13 | 2 | 1 | 10 | 9-39 | 7 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 13 | 1 | 0 | 12 | 5-85 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | М-Мрія Хмельн. | 7 | 4 | 2 | 1 | 19-5 | 14 |
3 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 6 | 4 | 1 | 1 | 15-6 | 13 |
4 | Поділля Хмельн. | 7 | 3 | 0 | 4 | 10-14 | 9 |
5 | Новатор Хмельн. | 6 | 1 | 1 | 4 | 6-9 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 7 | 0 | 0 | 7 | 4-28 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 2 | 1 | 2 | 12-9 | 7 |
4 | Фортеця Кам.-Поділ. | 5 | 2 | 0 | 3 | 20-16 | 6 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |