Всі офіційні матчі "Агробізнеса"

Умовні позначення: ЧУА - Чемпіонат України (аматори), ЧХО - Чемпіонат Хмельницької області, КУ - Кубок України, ЧУ2 - Друга ліга, ЧУ1 - Перша ліга

Турнір Дата Примітки
222 ЧУ1 20.04.2024 Агробізнес (Волочиськ)   ФСК Маріуполь  
221 ЧУ1 12.04.2024 СК Полтава 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
220 ЧУ1 06.04.2024 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Інгулець (Петрове)  
219 ЧУ1 29.03.2024 Лівий берег (Київ) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
218 ЧУ1 24.03.2024 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Вікторія (Суми)  
217 ЧУ1 24.11.2023 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
216 ЧУ1 18.11.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Буковина (Чернівці)  
215 ЧУ1 12.11.2023 Карпати (Львів) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
214 ЧУ1 03.11.2023 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Нива (Тернопіль)  
213 ЧУ1 27.10.2023 Поділля (Хмельницький) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
212 ЧУ1 21.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Хуст (Хуст)  
211 ЧУ1 13.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Епіцентр (Кам'янець-Подільський)  
210 ЧУ1 06.10.2023 Металіст (Харків) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
209 ЧУ1 01.10.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Нива (Бузова)  
208 ЧУ1 23.09.2023 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
207 ЧУ1 15.09.2023 Буковина (Чернівці) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
206 ЧУ1 09.09.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Карпати (Львів)  
205 ЧУ1 03.09.2023 Нива (Тернопіль) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
204 ЧУ1 28.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
203 КУ1\16 23.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Полісся (Житомир)  
202 ЧУ1 19.08.2023 ФК Хуст 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
201 КУ3е 15.08.2023 ФК Миколаїв (Львівщина) 1:3 дч Агробізнес (Волочиськ)  
200 ЧУ1 11.08.2023 Епіцентр (Кам’янець-Подільський) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
199 ЧУ1 06.08.2023 Агробізнес (Волочиськ) 3:1 Металіст Харків  
198 КУ2е 02.08.2023 Нива (Вінниця) 0:1 дч Агробізнес (Волочиськ)  
197 ЧУ1 28.07.2023 Нива (Бузова) 2:1 Агробізнес (Волочиськ) Буча
196 ЧУ1 28.11.2021 Кривбас (Кривий Ріг) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
195 ЧУ1 22.11.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Полісся (Житомир)  
194 ЧУ1 12.11.2021 СК Краматорськ 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
193 ЧУ1 05.11.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ВПК-Агро (Вишневе)  
192 ЧУ1 29.10.2021 Волинь (Луцьк) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
191 ЧУ1 25.10.2021 Оболонь (Київ) 3:1 Агробізнес (Волочиськ)  
190 ЧУ1 18.10.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Металіст (Харків)  
189 ЧУ1 12.10.2021 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
188 ЧУ1 07.10.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 ФК Ужгород  
187 ЧУ1 03.10.2021 Альянс (Липова Долина) 3:2  Агробізнес (Волочиськ)  
186 ЧУ1 25.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
185 ЧУ1 19.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Олімпік (Донецьк)  
184 ЧУ1 10.09.2021 Кремінь (Кременчук) 3:1  Агробізнес (Волочиськ)  
183 ЧУ1 04.09.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
182 ЧУ1 28.08.2021 Нива (Тернопіль) 1:1   Агробізнес (Волочиськ)  
181 ЧУ1 22.08.2021  Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Кривбас (Кривий Ріг)  
180 КУ 18.08.2021 Буковина (Чернівці) 2:0 дч  Агробізнес (Волочиськ)  
179 ЧУ1 13.08.2021 Полісся (Житомир) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
178 ЧУ1 07.08.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 СК Краматорськ  
177 ЧУ1 31.07.2021 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпроп.обл.) 3:0 Агробізнес (Волочиськ)  
176 ЧУ1 24.07.2021 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Волинь (Луцьк)  
175 ЧУ1 12.06.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1  МФК Миколаїв  
174 ЧУ1 05.06.2021 Нива (Тернопіль) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
173 ЧУ1 26.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпр. обл.)  
172 ЧУ1 21.05.2021 Кремінь (Кременчук) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
171 ЧУ1 15.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Чорноморець (Одеса)  
170 ЧУ1 07.05.2021 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
169 ЧУ1 03.05.2021 Агробізнес (Волочиськ) 3:2 Полісся (Житомир)  
168 ЧУ1 29.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Верес (Рівне)  
167 ЧУ1 25.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Оболонь (Київ)  
166 КУ 1/2 21.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:3 Динамо (Київ)  
165 ЧУ1 16.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
164 ЧУ1 10.04.2021 Авангард (Краматорськ) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
163 ЧУ1 05.04.2021 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Волинь (Луцьк)  
162 ЧУ1 31.03.2021 Альянс (Липова Долина) 1:1 Агробізнес (Волочиськ) с. Байрак
161 ЧУ1 25.03.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:2  Металіст 1925 (Харків) Львів
160 ЧУ1 19.03.2021 Кристал (Херсон) 1:4  Агробізнес (Волочиськ)  
159 КУ 1/4 03.03.2021 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Шахтар (Донецьк) Київ
158 КУ 1/8 02.12.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0  Ворскла (Полтава) Полтава
157 ЧУ1 29.11.2020 Полісся (Житомир) 1:3 Агробізнес (Волочиськ) Київ
156 ЧУ1 25.11.2020 МФК Миколаїв 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
155 ЧУ1 20.11.2020 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Нива (Тернопіль)  
154 ЧУ1 16.11.2020 ВПК-Агро (Вишневе, Дніпр. обл.) 2:3 Агробізнес (Волочиськ)  Дніпро
153 ЧУ1 10.11.2020 Агробізнес (Волочиськ) 5:1 Кремінь (Кременчук) Винники
152 ЧУ1 05.11.2020 Чорноморець (Одеса) 0:1  Агробізнес (Волочиськ)  
151 ЧУ1 31.10.2020 Агробізнес (Волочиськ) 3:0  Прикарпаття (Івано-Франківськ) Винники
150 ЧУ1 26.10.2020 Верес (Рівне) 2:0 Агробізнес (Волочиськ) Млинів 
149 ЧУ1 21.10.2020 Оболонь (Київ) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
148 ЧУ1 16.10.2020 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
147 ЧУ1 11.10.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Авангард (Краматорськ)  
146 ЧУ1 06.10.2020 Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
145 КУ
1/16
30.09.2020 Епіцентр (Дунаївці) 1:2  Агробізнес (Волочиськ)  
144 ЧУ1 26.09.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Альянс (Липова Долина)  
143 ЧУ1 20.09.2020 Металіст 1925 (Харків) 1:0  Агробізнес (Волочиськ)  
142 КУ
1/32
16.09.2020 ФК Ужгород 0:1  Агробізнес (Волочиськ)  
141 ЧУ1 11.09.2020 Агробізнес (Волочиськ) 4:2  Кристал (Херсон)  
140 ЧУ1 13.08.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Оболонь Бровар (Київ)  Хмельн.
139 ЧУ1 07.08.2020 Чорноморець (Одеса) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
138 ЧУ1 03.08.2020 Агробізнес (Волочиськ) 2:2  МФК Миколаїв  Хмельн.
137 ЧУ1 29.07.2020 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
136 ЧУ1 24.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Волинь (Луцьк)  Винники
135 ЧУ1 19.07.2020 Авангард (Краматорськ) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
134 ЧУ1 15.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Минай (Закарпаття)  
133 ЧУ1 11.07.2020 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 3:2  Агробізнес (Волочиськ)  
132 ЧУ1 07.07.2020 Рух (Львів) 2:3 Агробізнес (Волочиськ)  
131 ЧУ1 04.07.2020 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Черкащина (Черкаси)  
130 ЧУ1 29.06.2020 Металург (Запоріжжя) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
129 ЧУ1 23.11.2019 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Металіст 1925 (Харків)  
128 ЧУ1 16.11.2019 Балкани (Зоря) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
127 ЧУ1 09.11.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Інгулець (Петрове)  
126 ЧУ1 02.11.2019 Кремінь (Кременчук) 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
125 ЧУ1 27.10.2019 Оболонь-Бровар (Київ) 2:1  Агробізнес (Волочиськ)  
124 ЧУ1 19.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чорноморець (Одеса)  
123 ЧУ1 12.10.2019 МФК Миколаїв 0:2  Агробізнес (Волочиськ)  
122 ЧУ1 05.10.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2  Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
121 ЧУ1 29.09.2019 Волинь (Луцьк) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
120 КУ
1/16
25.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:3 СК Дніпро-1 (Дніпро)  
119 ЧУ1 20.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Авангард (Краматорськ)  
118 ЧУ1 14.09.2019 Минай (Ужгород) 2:1 Агробізнес (Волочиськ)  
117 ЧУ1 08.09.2019 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Гірник-Спорт (Горішні Плавні)  
116 ЧУ1 04.09.2019 Черкащина (Черкаси) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
115 ЧУ1 31.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Металург (Запоріжжя)  
114 ЧУ1 23.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Рух (Львів)  
113 ЧУ1 16.08.2019 Металіст 1925 (Харків) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
112 ЧУ1 10.08.2019 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Балкани (Зоря)  
111 ЧУ1 03.08.2019 Інгулець (Петрове) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
110 ЧУ1 27.07.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Кремінь (Кременчук)  
109 ЧУ1|2 02.06.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Металург (Запоріжжя)  
108 ЧУ1|2 29.05.2019 Металург (Запоріжжя) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
107 ЧУ1 23.05.2019 Інгулець (Петрове) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
106 ЧУ1 19.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Гірник-Спорт (Горішні плавні)  
105 ЧУ1 11.05.2019 Рух (Винники) 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
104 ЧУ1 05.05.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 МФК Миколаїв  
103 ЧУ1  01.05.2019 Колос (Ковалівка) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
102 ЧУ1 25.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 2:3 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
101  ЧУ1 18.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Балкани (Зоря)  
100 ЧУ1 06.04.2019 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Оболонь Бровар (Київ)  
99 ЧУ1 28.03.2019 СК Дніпро-1 4:0 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧУ1 23.03.2019 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ПФК Суми Не відб.
98 ЧУ1 17.11.2018 Волинь (Луцьк) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
97 ЧУ1 10.11.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Авангард (Краматорськ)  
96 ЧУ1 03.11.2018  Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Металіст 1925 (Харків)  
95 ЧУ1 27.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Зірка (Кропивницький)  
94 ЧУ1 20.10.2018 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
93 ЧУ1 13.10.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Рух (Винники)  
92 ЧУ1 06.10.2018 МФК Миколаїв 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
91 ЧУ1 30.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:3 Колос (Ковалівка)  
90 ЧУ1 23.09.2018 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
89 ЧУ1 16.09.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Інгулець (Петрове)  
88 ЧУ1 08.09.2018 Балкани (Зоря) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
87 ЧУ1 27.08.2018 Оболонь-Бровар (Київ)  1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
86 КУ
2ет.
22.08.2018 Кристал (Херсон) 1:1  
п.4:2
Агробізнес (Волочиськ)  
85 ЧУ1 18.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 СК Дніпро-1  
84 ЧУ1 10.08.2018 ПФК Суми 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
83 ЧУ1 04.08.2018 Агробізнес (Волочиськ) 0:2 Волинь (Луцьк)  
82 ЧУ1 29.07.2018 Авангард (Краматорськ) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
81 ЧУ1 22.07.2018 Металіст 1925 (Харків) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
80 ЧУ2
фінал
09.06.2018 СК Дніпро-1 (Дніпро)  0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
79 ЧУ2 02.06.2018 Нива-В (Вінниця) 2:0 Агробізнес (Волочиськ)  
78 ЧУ2 26.05.2018 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Прикарпаття (Івано-Франківськ)  
77 ЧУ2 19.05.2018 Полісся (Житомир) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  Новоград-Волинський
76 ЧУ2 12.05.2018 Агробізнес (Волочиськ) 5:0 Буковина (Чернівці)  
75 ЧУ2 06.05.2018 Нива (Тернопіль) 1:2 Агробізнес (Волочиськ) Вишнівець
74 ЧУ2 29.04.2018 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 ФК Львів  Хмельн.
73 ЧУ2 21.04.2018 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
72 ЧУ2 16.04.2018 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 Скала (Стрий)  Хмельн.
71 ЧУ2 06.04.2018 Поділля (Хмельницький) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
70 ЧУ2 31.03.2018 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Нива-В (Вінниця)  
69 ЧУ2 04.11.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:4 Агробізнес (Волочиськ)  
68 ЧУ2 29.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:2 Полісся (Житомир)  
67 ЧУ2 22.10.2017 Буковина (Чернівці) 1:2 Агробізнес (Волочиськ)  
66 ЧУ2 15.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 5:1 Нива (Тернопіль)  
65 ЧУ2 07.10.2017 ФК Львів 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
64 ЧУ2 01.10.2017 Агробізнес (Волочиськ) 4:0 Арсенал-Київщина (Біла Церква)  
63 ЧУ2 25.09.2017 Скала (Стрий) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
62 КУ 3ет. 20.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:2 дч
(0:0)
Верес (Рівне)  
61 ЧУ2 15.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  
60 ЧУ2 09.09.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Нива-В (Вінниця)  
59 ЧУ2 03.09.2017 Арсенал-Київщина (Біла Церква) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Обухів
58 ЧУ2 30.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Нива (Тернопіль)  
57 ЧУ2 26.08.2017 Полісся (Житомир) 0:5 Агробізнес (Волочиськ) Коростень
56 ЧУ2 19.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 Поділля (Хмельницький)  
55 ЧУ2 09.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:1 Буковина (Чернівці)  
54 ЧУ2 05.08.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:1 ФК Тернопіль Результат матчу анульовано
53 ЧУ2 30.07.2017 Скала (Стрий) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
52 КУ 2ет. 26.07.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:2
п. 5:4
Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)  
51 ЧУ2 22.07.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ФК Львів  
50 ЧУ2 14.07.2017 Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:5 Агробізнес (Волочиськ)  
49 КУ 1ет. 09.07.2017 ФК Тернопіль 1:1
п. 3:5
Агробізнес (Волочиськ)  
48 ЧУА Ф 19.06.2017  Металіст 1925 (Харків) 0:4 Агробізнес (Волочиськ)  
47 ЧУА 09.06.2017 Ковель-Волинь 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
46 ЧУА 04.06.2017 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ФК Львів  
45 ЧУА 27.05.2017 Чайка (Петр-ка Борщагівка) 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
44 ЧУА 21.05.2017 ОДЕК (Оржів) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
43 ЧУА 13.05.2017 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Малинськ  
42 ЧУА 06.05.2017 Нива (Тернопіль) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
41 ЧУА 29.04.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Оскар (Підгір'я)  
40 ЧУА 23.04.2017 Чортків-Педуніверситет 1:4 Агробізнес (Волочиськ)  
39 ЧУА 15.04.2017 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Нива (Теребовля)  
38 ЧУА 09.04.2017 Рочин (Соснівка) 0:0 Агробізнес (Волочиськ) Червоноград
37 ЧУА 12.11.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Гірник (Соснівка)  
36 ЧХО 05.11.2016 Агробізнес (Волочиськ) 16:0 Громада (ст. Дунаївці)  
  ЧХО 02.11.2016 Случ (Старокостянтинів) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Не відб.
35 ЧУА 29.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Ковель-Волинь  
  ЧХО 26.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Дунаївці Не відб.
34 ЧУА 23.10.2016 ФК Львів 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Рава Руська
33 ЧХО 19.10.2016 Случ (Красилів) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
32 ЧУА 15.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Чайка (Петр-ка Борщагівка)  
ЧХО 12.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 Енергетик-Миклуш (Нетішин) Не відб.
31 ЧХО 08.10.2016 Енергетик-Миклуш (Нетішин) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
30 ЧХО 05.10.2016 ОТГ (Стара Синява) 1:10 Агробізнес (Волочиськ)  
29 ЧУА 02.10.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 ОДЕК (Оржів)  
28 ЧХО 24.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:1 Епіцентр-Вікторія (Городок)  
27 ЧУА 18.09.2016 ФК Малинськ 1:1 Агробізнес (Волочиськ)  
  ЧХО 17.09.2016 Поділля (Хмельницький) 0:3 Агробізнес (Волочиськ) Суперник
знявся
26 ЧХО 14.09.2016 Фортеця (Камянець-Под.) 1:3 Агробізнес (Волочиськ)  
25 ЧУА 10.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:1 Нива (Тернопіль)  
24 ЧХО 07.09.2016 Агробізнес (Волочиськ) 7:0 ДЮСШ-1  (Хмельницький)  
23 ЧУА 03.09.2016 Оскар (Підгір'я) 0:2 Агробізнес (Волочиськ)  
22 ЧУА 27.08.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Чортків-Педуніверситет  
21 ЧУА 21.08.2016 Нива (Теребовля) 0:5 Агробізнес (Волочиськ)  
20 ЧХО 30.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 1:0 Случ (Старокостянтинів)  
19 ЧХО 23.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Случ (Красилів)  
18 ЧХО 20.07.2016 ФК Дунаївці 1:7 Агробізнес (Волочиськ)  
17 ЧХО 14.07.2016 Громада (ст. Дунаївці) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  
16 ЧУА Ф 08.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 Балкани (Зоря) Умань
15 ЧУА 1/2 02.07.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 ОДЕК (Оржів)  
14 ЧУА 1/2 26.06.2016 ОДЕК (Оржів) 0:1 Агробізнес (Волочиськ)  
13 ЧУА 1/4 18.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:1 ФК Малинськ  
12 ЧУА 1/4 12.06.2016 ФК Малинськ 1:4 Агробізнес (Волочиськ)  
11 ЧХО 04.06.2016 Агробізнес (Волочиськ) 13:0 ОТГ (Стара Синява)  
10 ЧУА 29.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 3:0 ФК Вінниця  
9 ЧХО 25.05.2016 Епіцентр-Вікторія (Городок) 1:5 Агробізнес (Волочиськ)  
8 ЧУА 21.05.2016 Нива (Тернопіль) 0:0 Агробізнес (Волочиськ)  
7 ЧХО 18.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 0:0 Поділля (Хмельницький)  
6 ЧХО 14.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Фортеця (Камянець-Под.)  
5 ЧХО 11.05.2016 ДЮСШ-1 (Хмельницький) 0:9 Агробізнес (Волочиськ)  
4 ЧУА 07.05.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:2 Тепловик Прикарпаття  (Ів.Фр.)  
3 ЧУА 30.04.2016 ФК Вінниця 1:0 Агробізнес (Волочиськ)  
2 ЧУА 23.04.2016 Агробізнес (Волочиськ) 2:0 Нива (Тернопіль)  
1 ЧУА 17.04.2016 Тепловик Прикарпаття (Ів.Фр.) 0:3 Агробізнес (Волочиськ)  

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА
ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА
20.04.2024 5 тур  
  14.30  
АГРОБІЗНЕС
Волочиськ
  МАРІУПОЛЬ
Маріуполь
 
Волочиськ, стадіон "Юність"