Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 14 тур

19 жовтня 2019, 14.00
Волочиськ
стадіон "Юність" 
  АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ЧОРНОМОРЕЦЬ
(Одеса)

 

Кубок України. 2017–2018

Перший попередній етап

9.07.2017

Чайка (Петропавлівська Борщагівка)Рух (Винники) – 0:2                                                                       

Поділля (Хмельницький)Нива-В (Вінниця) – 1:3         

Нікополь (Нікополь)Мир (Горностаївка) – 1:0 (дч)

СКК ДемняФК Дніпро – 2:1 (дч)

Металіст 1925 (Харків)Нива (Тернопіль) – 2:2 (п.3:4)

Реал Фарма (Одеса)Енергія (Нова Каховка) – 1:3

ФК Львів – Кремінь (Кременчук) – 2:0

ФК Тернопіль – Агробізнес (Волочиськ) – 1:1 (п. 3:5)     

Арсенал-Київщина (Біла Церква) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:3

Металург (Запоріжжя) – Полісся (Житомир) – 0:2

СК Дніпро-1 – Буковина (Чернівці) – 5:0

10.07.2017

Суднобудівник (Миколаїв)Балкани (Зоря) – 0:2

Другий попередній етап

26.07.2017

Авангард (Краматорськ)МФК Миколаїв – 1:0               

Геліос (Харків)Оболонь Бровар (Київ) – 0:0 (п. 3:1)   

Інгулець (Петрове)ФК Полтава – 3:1

Нива (Тернопіль)Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 0:2

Енергія (Нова Каховка)Жемчужина (Одеса) – 1:4

Рух (Винники)Гірник-спорт (Горішні Плавні) – 1:3

Десна (Чернігів)Балкани (Зоря) – 4:0

Агробізнес (Волочиськ)Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) – 2:2 (п. 5:4)

Колос (Ковалівка)Черкаський Дніпро – 3:2

СКК ДемняПолісся (Житомир) – 1:0

Нікополь (Нікополь)Арсенал-Київ – 0:1                         

ФК ЛьвівВолинь (Луцьк) – 3:0

СК Дніпро-1ФК Суми – 2:0

27.07.2017

Таврія (Сімферополь)Нива-В (Вінниця) – 2:1 (д.ч.)        

Третій попередній етап

20.09.2017

СКК Демня – ФК Львів - 1:2

СК Дніпро-1 – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 1:0

Жемчужина (Одеса) – Сталь (Кам'янське) - 1:1 (п. 1:4)

Авангард (Краматорськ) – Ворскла (Полтава) - 0:2

Таврія (Сімферополь) – Зірка (Кропивницький) - 3:2

Колос (Ковалівка) – ФК Маріуполь - 1:2

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Карпати (Львів) - 2:1

Геліос (Харків) – Десна (Чернігів) - 1:2

Агробізнес (Волочиськ) – Верес (Рівне) - 1:2 (0:0)

Інгулець (Петрове) – Арсенал-Київ - 0:0 (п. 5:6)

1/8 фіналу

25.10.2017

Арсенал-Київ - Верес (Рівне) - 0:1

Таврія (Сімферополь) - ФК Маріуполь - 0:5

Ворскла (полтава) - Олімпік (Донецьк) - 2:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ ) - Десна (Чернігів) - 0:2

Дніпро-1 (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса) - 0:0 (пен. 8:7)

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 3:4 (осн. час - 2:2)

ФК Львів - Сталь (Кам'янське) - 1:1 (пен. 5:3)

Олександрія - Динамо (Київ) - 2:3 (осн. час - 1:1)  

1/4 фіналу

29.11.2017

Ворскла (Полтава) - ФК Маріуполь - 1:2

ФК Львів - СК Дніпро-1 - 1:2 (осн. час - 1:1)

Десна (Чернігів) - Динамо (Київ) - 0:2

Шахтар (Донецьк) - Верес (Рівне) - 4:0

1/2 фіналу

18.04.2018

СК Дніпро-1 - Динамо (Київ) - 1:4

Шахтар (Донецьк) - ФК Маріуполь - 5:1

Фінал

09.05.2018

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 2:0

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 

         Перша ліга  2019/20
14 тур
19 жовтня
Балкани - Кремінь
Агробізнес - Чорноморець
Черкащина - Прикарпаття
Гірник-Спорт - Волинь
Минай - Авангард
Металіст 1925 - Оболонь Бровар
20 жовтня
Рух - Інгулець
Металург - Миколаїв

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1   Оболонь Бровар 13 8 4 1 21-11 28
2   Інгулець 13 8 3 2 20-7 27
3   Агробізнес 13 8 1 4 22-12 25
4   Металіст 1925 13 7 4 2 19-9 25
5  Рух  12 7 3 2 20-8 24
6  Минай 13 7 3 3 22-17 24
7  Авангард 12 7 3 3 18-14 24
8  Волинь 13 6 4 3 24-17 22
9  Прикарпаття 13 5 1 7 22-22 16
10  Гірник-Спорт 12 4 3 5 11-17 15
11  Чорноморець 12 4 2 6 15-17 14
12  Миколаїв 13 3 4 6 19-23 13
13  Балкани 12 3 3 6 11-17 12
14  Кремінь 13 1 3 9 15-32 6
15  Черкащина 13 1 2 10 13-32 5
16  Металург 13 1 1 11 9-26 4

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Агробізнес В 16 13 1 2 54-11 40
2  Папірник 15 12 3 0 30-9 39
3  Конфермат 15 13 0 2 40-8 39
4  Агробізнес НУ 15 7 2 6 30-23 22
5  Іскра 15 5 4 6 13-28 19
6  Фортеця 15 5 1 9 13-21 16
7  Случ Кр 16 3 0 13 8-15 9
8   Случ Ст 16 2 2 12 8-60 8
9   Темп 15 2 1 12 16-37 7