Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 6 тур

31 серпня 2019
Волочиськ
стадіон "Юність" 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

МЕТАЛУРГ
(Запоріжжя)

26 Кубок міста 2019 в режимі LIVE!

 

 

ГРУПОВИЙ ТУРНІР

 

9 лютого 2019 (субота)

15:00 – А – Хмелиська – Поляни – 0:3

16:00 – А – Оболонь – НВК  – 8:0

17:20 – В – Староміщина – Богданівка   – 4:0

18:20 – В – Центр – Війтівці  – 7:1

19:20 – Б – Підприємці – Зміна – 7:2

 

10 лютого 2019 (неділя)

15:00 – Г – Користова – Дорофіївка8:3

16:00 – А – НВК – Поляни3:2

17:00 – А – Оболонь – Хмелиська11:2

18:00 – Б Тарноруда – Підприємці – 8:1

19:00 – ВВійтівці – Богданівка – 1:8

 

11 лютого 2019 (понеділок)

17:00 – А – Поляни – Оболонь - 1:7

18:00 – ВЦентр – Староміщина - 10:0

19:00 – Г П’ятачок – Користова - 8:2

20:00 – А – НВК – Хмелиська - 10:2

  

12 лютого 2019 (вівторок)

17:00 – БЗміна – Тарноруда - 3:11

18:00 – В Богданівка – Центр - 4:3

19:00 – ВСтароміщина – Війтівці - 6:1

20:00 – Г Дорофіївка – П’ятачок - 2:5

 

М ГРУПА А І В Н П М О
1 Оболонь 3 3 0 0 26-3 9
2 НВК 3 2 0 1 13-12 6
3 Поляни 3 1 0 2 7-6 3
4 Хмелиська 3 0 0 3 4-24 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1 Тарноруда 2 2 0 0 19-4 6
2 Підприємці 2 1 0 1 8-10 3
3 Зміна 2 0 0 2 5-18 0
М ГРУПА В І В Н П М О
1 Центр
3 2 0 1 20-5 6
2 Богданівка 3 2 0 1 16-11 6
3 Староміщина 3 2 0 1 10-11 6
4 Війтівці 3 0 0 3 3-21 0
М ГРУПА Г І В Н П М О
1 П’ятачок 2 2 0 0 13-4 6
2 Користова 2 1 0 1 10-11 3
3 Дорофіївка 2 0 0 2 5-13 0

 

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

 

 Група А

ОБОЛОНЬ

ПЯТАЧОК

БОГДАНІВКА

ПІДПРИЄМЦІ

 

Група Б

ЦЕНТР

ТАРНОРУДА

НВК

КОРИСТОВА

 

13 лютого 2019 (середа)

17:00 – Оболонь – Підприємці - 3:1

18:00 – Центр – Користова - 8:1

19:00 – Тарноруда – НВК - 4:1

20:00 – Пятачок – Богданівка - 3:0

 

14 лютого 2019 (четвер)

17:00 – ПідприємціБогданівка - 6:2

18:00Оболонь Пятачок - 1:2

19:00 КористоваНВК - 2:3

20:00Центр Тарноруда - 4:4

 

15 лютого 2019 (п'ятниця)

17:00 – Пятачок Підприємці - 6:0

18:00БогданівкаОболонь - 1:7

19:00 – Тарноруда Користова - 9:6

20:00НВКЦентр - 3:7

 

 

М ГРУПА А І В Н П М О
1 П’ятачок 3 3 0 0 11-1 9
2 Оболонь
3 2 0 1 11-4 6
3 Підприємці 3 1 0 2 7-11 3
4 Богданівка 3 0 0 3 3-16 0
М ГРУПА Б І В Н П М О
1 Центр 3 2 1 0 19-8 7
2 Тарноруда 3 2 1 0 17-11 7
3 НВК 3 1 0 2 7-13 3
4 Користова 3 0 0 3 9-20 0

 

ПІВФІНАЛИ

 

16 лютого 2019 (субота)

17:00 – П’ятачок – Тарноруда - 5:2

18:00 – Центр – Оболонь - 1:2

 

17 лютого 2019 (неділя)

15:00 – матч за 3 місце

Центр – Тарноруда - 4:2 (осн. час - 2:2)

16:00 – ФІНАЛ

П’ятачок – Оболонь - 1:2

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
5 тур

22 серпня
Черкащина – Балкани - 3:0
23 серпня
Агробізнес – Рух - 1:0
Металург – Металіст 1925 - 1:4
Гірник-Спорт – Інгулець - 1:1
Минай – Кремінь - 3:1
Прикарпаття – Миколаїв - 1:1
24 серпня
Авангард – Оболонь Бровар - 1:1
Волинь – Чорноморець - 3:2

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Інгулець 5 3 1 1 6-2 10
2  Агробізнес  5 3 1 1 7-4 10
3  Авангард 5 3 1 1 8-7 10
4  Оболонь Бровар 5 2 3 0 11-9 9
5  Металіст 1925 5 2 2 1 6-3 8
6  Рух 5 2 2 1 5-4 8
7  Миколаїв 5 2 2 1 9-8 8
8  Прикарпаття 5 2 1 2 10-6 7
9  Волинь 5 2 1 2 11-11 7
10  Минай 5 2 1 2 8-9 7
11  Чорноморець 5 2 0 3 8-7 6
12  Черкащинa  5 1 2 2 8-8 5
13  Кремінь 5 1 2 2 7-9 5
14  Балкани 5 1 1 3 4-7 4
15  Гірник-Спорт 5 1 1 3 5-9 4
16  Металург 5 0 1 4 4-14 1

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник  9 8 1 0 21:6 25
2  Агробізнес В  9   8  0   1   34:8 24
3  Конфермат 9 7 0 2 27:7 21
4  Агробізнес НУ 9 5 1 3 24:14 16
5  Фортеця  8 3 1 4 8:11 10
6  Случ Кр 9 3 0 6 8:16 9
7  Іскра  9 1 4 4 10:23 7
8  Случ Ст 9 0 2 7 7:40 2
9  Темп 9 0 1 8 10:25 1