Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 14 тур

19 жовтня 2019, 14.00
Волочиськ
стадіон "Юність" 
  АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ЧОРНОМОРЕЦЬ
(Одеса)

 

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Календар матчів та результати

 

9 лютого, субота

13.00. Нива (Вінниця) – Поділля U19 (Хмельницький) – 1:2

16.00. ФК Малинськ – Нива (Теребовля) – 0:3

10 лютого, неділя

13.30. ФК МалинськПоділля (Хмельницький) – 1:4

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Старокостянтинів) - 2:0

13 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця) – Нива (Теребовля) - 3:1

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

14 лютого, четвер

11.00. Поділля (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Красилів) - 4:1

16 лютого, субота

13.00. ФК Малинськ – Нива (Вінниця) - 2:2

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Теребовля) - 1:0

17 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Поділля U19 (Хмельницький) - 2:0

16.00. Случ (Красилів) – Случ (Старокостянтинів) - 0:4

20 лютого, середа

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Красилів) - +:- 

14.00. Агробізнес (Волочиськ) – Нива (Вінниця) - 6:1

21 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький) – Случ (Старокостянтинів) - 0:0

14.00. Поділля (Хмельницький) – Нива (Теребовля) - 2:0

23 лютого, субота

16.00. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ - 4:1

24 лютого, неділя

13.30. ФК Малинськ – Случ (Старокостянтинів) - 2:1

16.00. Поділля (Хмельницький)  – Поділля U17 (Хмельницький)*  - 5:0

27 лютого, середа

12.30. Нива (Вінниця)Поділля (Хмельницький) - 0:0

15.30. Агробізнес (Волочиськ) – Случ (Красилів) - +:-

28 лютого, четвер

11.00. Поділля U19 (Хмельницький)Поділля (Хмельницький) - 0:8

14.00. Нива (Теребовля) – Случ (Старокостянтинів) - 1:2

1 березня, п'ятниця

Вінниця. Нива (Вінниця) – Случ (Старокостянтинів) - 3:0

2 березня, субота

13.00. ФК Малинськ – Поділля U17 (Хмельницький)* - 6:2

3 березня, неділя

12.00. Нива (Теребовля) – Поділля U19 (Хмельницький) - 1:0

15.00. Агробізнес (Волочиськ) Поділля (Хмельницький) - 1:0

????. Нива (Вінниця) – Поділля U17 (Хмельницький)* - : +

* Починаючи з 24 лютого команду Случ (Красилів), яка знялася із змагань замінила команда з умовною назвою Поділля U17, в яку увійшли гравці власне команди Поділля U17,  кілька гравців команди Поділля  U19, а також гравець основної команди Поділля Артем Романюк (згідно інформації ye.ua)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 

         Перша ліга  2019/20
14 тур
19 жовтня
Балкани - Кремінь
Агробізнес - Чорноморець
Черкащина - Прикарпаття
Гірник-Спорт - Волинь
Минай - Авангард
Металіст 1925 - Оболонь Бровар
20 жовтня
Рух - Інгулець
Металург - Миколаїв

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1   Оболонь Бровар 13 8 4 1 21-11 28
2   Інгулець 13 8 3 2 20-7 27
3   Агробізнес 13 8 1 4 22-12 25
4   Металіст 1925 13 7 4 2 19-9 25
5  Рух  12 7 3 2 20-8 24
6  Минай 13 7 3 3 22-17 24
7  Авангард 12 7 3 3 18-14 24
8  Волинь 13 6 4 3 24-17 22
9  Прикарпаття 13 5 1 7 22-22 16
10  Гірник-Спорт 12 4 3 5 11-17 15
11  Чорноморець 12 4 2 6 15-17 14
12  Миколаїв 13 3 4 6 19-23 13
13  Балкани 12 3 3 6 11-17 12
14  Кремінь 13 1 3 9 15-32 6
15  Черкащина 13 1 2 10 13-32 5
16  Металург 13 1 1 11 9-26 4

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Агробізнес В 16 13 1 2 54-11 40
2  Папірник 15 12 3 0 30-9 39
3  Конфермат 15 13 0 2 40-8 39
4  Агробізнес НУ 15 7 2 6 30-23 22
5  Іскра 15 5 4 6 13-28 19
6  Фортеця 15 5 1 9 13-21 16
7  Случ Кр 16 3 0 13 8-15 9
8   Случ Ст 16 2 2 12 8-60 8
9   Темп 15 2 1 12 16-37 7