Знайомимось з суперником - "Оскар" (Підгір'я)

У 4 турі групи 1 аматорського чемпіонату України зустрінуться лідери - "Оскар" (Підгір'я) та "Агробізнес" (Волочиськ). Після того, як команда з Богородчанського району Івано-Франківської області "Оскар" в 2014 році виграла чемпіонат свого району з максимальним здобутком - 24 перемоги у 24-х матчах і вражаючим співвідношенням м'ячів 122-18, далі успішно грала в обласному чемпіонаті, вигравши його двічі поспіль у 2015 і 2016 роках. У останньому чемпіонаті Івано-Франківщини, що нещодавно розпочався, "Оскар" участі не бере, заявившись на аматорський загальноукраїнський чемпіонат і зосередившись на змаганнях рангом вище.

Склад команди - то сплав молодості і досвіду. Перш за все хочеться відмітити захисну ланку команди, яку склали досвідчені майстри, які не один рік грали в командах майстрів, таких як "Енергетик" (Бурштин) та "Нива" (Тернопіль). Це - Микола Лазорик, Ігор Гребинський, Віктор Данищук. Їм вже за тридцять. Також команду нещодавно поповнив Михайло Басараб.

З інших гравців можна виділити колишніх футболістів з "Газовика" (Богородчани), команди, яка припинила своє існування кілька років тому.

Зараз, після трьох турів "Оскар" є лідером групи 1, зігравши 3 матчі, на один більше від найближчих переслідувачів.

Стартували дебютанти перемогою вдома над "старожилами", ОДЕКом з Оржіва - 1:0

Наступний матч "Оскар" знову проводив удома, суперником була команда ще донедавна професіоналів з першої ліги, "Нива" (Тернопіль). На полі була напружена боротьба. У першому таймі господарі вийшли уперед (Стоцький, 41). Та у другому таймі тернополяни переламали хід гри, двічі за 4 хвилини забивши (58 та 61 хв.). Та все ж господарі дограли до кінця і на 90+5 хвилині Павло Дмитрів врятував "Оскар" від поразки - 2:2.

У третьому матчі в Малинську "Оскар" отримав впевнену перемогу над ФК "Малинськ" - 2:0.

Згадані вище Лазорик, Гребинський та Данищук провели всі три повні матчі (270 хв.).

Склад "Оскара" (гравці які виходили на поле в матчах аматорського чемпіонату 2016-2017 (у дужках - рік народження, та кількість зіграних матчів у сезоні):

Макогон Михайло, воротар (1987, 3), Басараб Михайло (1988, 2), Блащук Василь (1995, 3), Вірстюк Роман (1991, 3), Герин Назарій (1991, 3), Гребинський Ігор (1985, 3), Данищук Віктор (1983, 3), Дмитрів Павло (1993, 3), Долотко Ігор (1982, 3), Іванишин Юрій (1985, 3), Курташ Роман (1989, 3), Лазорик Микола (1984, 3), Мартинюк Дмитро (1998, 2), Романишин Ростислав (1992, 3), Стоцький Роман (1990, 3), Цвеюк Петро (1998, 1).

Отже, 3 вересня у с. Підгір'я о 17 годині на стадіоні "Маяк" аматорські команди "Оскар" та "Агробізнес" позмагаються за лідерство в групі 1.

До слова, наступного дня у Соснівці зійдуться ще двоє лідерів - місцевий "Гірник" та "Ковель-Волинь". Тож сподіваємося, у цей уїк-енд у нашій групі буде багато чого цікавого.

На фото: свого часу Микола Лазорик "капітанив" у команді першої ліги "Нива" (Тернопіль)