"Агробізнес" не помітив "втрати бійця" і впевнено переміг, закінчуючи матч у меншості.

Детальніше про матч "Оскар" - "Агробізнес" (0:2)

03.09.2016
Оскар (Підгір'я) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:2
Чемпіонат України серед аматорів. Тур 4
17.00 с. Підгір'я, стадіон "Маяк"
Оскар: Макогон, Долотко, Гребинський (Мартинюк, 79), Лазорик, Іванишин, Стоцький, Данищук, Курташ, Блащук, Дмитрів (Вірстюк), Романишин
Агробізнес: Чиж, Слотюк, Шум, Атласюк, Когут, Думанюк, Юхимович, Скакун (Кубик, 89), Пліс (Юрчак, 62), Даньків, Темнюк
Голи: Юрчак (68), Темнюк (71)
Попередження: Когут
Вилучення: Когут (70) - друга жовта картка

Технічні дані можуть відрізнятись від офіційних протоколів, які на момент публікації були неопубліковані.

Перед оглядом безпосередньо матчу хочеться зробити маленьку передмову.

Коли приїздиш на футбольний матч в невелике  містечко, селище чи село, і бачиш, що люди живуть футболом, плекають футбол, гарно відвідують матчі і вболівають по-справжньому, радіє душа.

З таким ми зустрілися на Івано-Франківщині і, дай Бог, господарям так тримати.

Команда "Оскар" з села Підгір'я непогано стартувала в новому чемпіонаті, зібрала в свої ряди деяких досвідчених гравців і плекає надії на майбутнє. Їдучи в Підгір'я, ми спостерігали по населених пунктах ще далеко від села, де мав відбутися поєдинок, особливо в Богородчанах, що їх жителі збираються на футбол у Підгір'я. І це радувало, що є, все-таки, свято футболу в закутках футбольної України.

За відсутності в районі головної команди (колись був "Газовик", якого зараз вже нема), очевидно "оскарівці" незабаром гратимуть в районному центрі, принаймні така ідея існує. А це - більше глядачів і певний розвиток. Зарплату футболістам керівники платять вчасно і гравці добросовісно відповідають своєю грою. Тож не все так погано в футбольному українському господарстві в маленьких його "філіях".

Господарі одразу пішли вперед, даючи фаворитам з Волочиська зрозуміти, що сьогодні їм легко не буде. Це, мабуть, був найбільший натиск на ворота АБ з усіх трьох матчів від старту чемпіонату. Відчув це й воротар гостей Сергій Чиж, який в попередніх матчах трохи "померз" у воротах, а сьогодні потрудився на славу. Господарі нанесли перший підступний удар на другій хвилині, Чиж відреагував, а Шум вибив м'яча подалі від воріт.

Далі команди проводили гру в рівному напруженому протистоянні з великою кількістю верхової боротьби та незначною територіальною перевагою господарів.

Саме підгірці нанесли більше ударів по воротах суперника в перші хвилини. На 7-й хв здалеку від лівого краю пробили господарі. Через хвилини дві Роман Стоцький зі штрафного пробив вище воріт.

Нарешті у АБ вийшла атака, Скакун головою скинув м'яча у карний майданчик "Оскара", однак Микола Макогон випередив Миколу Темнюка. Забігаючи наперед, скажемо, що голкіпер господарів полюбляв протягом матчу пограти в захисника і це певним чином вплинуло на результат матчу.

Зокрема на 10-й хв. Макогон у власному майданчику "пофінтив" проти Темнюка, випустивши врешті м'яча на кутовий.

До речі, невисокий як для голкіпера, Микола Макогон, якому вже за 30, виявився досить стрибучим і витяг чимало верхових передач.

"Оскар" продовжував утримувати незначну ігрову і територіальну перевагу й на 12-й хвилині Романишин завдавав удару головою, але Атласюк завадив пробити точно.

В середині тайму гра вирівнялася. Після виконання штрафного гостями, Макогон витяг м'яча, згодом Думанюк пробив по воротах - неточно.

На 24-й хвилині чергова нагода у господарів. Дмитрів безперешкодно дійшов до воротарського, але у нападника не вдався удар і Чиж легко накрив м'яча.

Далі гра проходила у перемінних атаках і була досить видовищною, м'яч не затримувався в центрі, а дійство проходило поблизу воріт кожного з суперників.

На 30-й хв. у результаті верхової боротьби Когут заробив жовту картку.

Ще через дві хвилини  у "Оскара" виникла непогана нагода відкрити рахунок. Стоцький з правого краю навісив на ворота "Агробізнеса", а там двоє атакувальників намагались замкнути, спочатку трішки не дотягнувся Дмитрів, а далі з голови Романишина Чиж зняв м'яча.

Надалі малюнок гри не змінився, але явних нагод для взяття воріт не було у обох команд до самої перерви.

З початку другого тайму "Агробызнес" взявся до справи і вже на першій хвилині тайму Скакун бив головою метрів з десяти - Макогон витяг м'яч з-під перекладини.

Після розиграшу кутового головою пробивав Когут - хрестовина врятувала ворота "Оскара".

Гості відповіли на 49-й хвилині. Після розиграшу кутового пробивав низом Долотко та Сергій Чиж витяг м'яча від самої стійки.

Ще через хвилину господарі отримали право на штрафний. М'яч пройшов крізь стінку після удару Блащука та Чиж - на місці.

Після чергового розиграшу кутового Когут пробив головою, над перекладиною пролетів м'яч.

Далі оскарівці кілька хвилин провели біля воріт АБ, але в них так і не дійшло до удару. Гості відповіли контратакою в результаті якої Макогон знову вийшов за межі воротарської зони, де був атакований Скакуном. Півзахисник "Агробізнеса" зіграв у корпус в межах правил, адже Макогон в цьому епізоді діяв як польовий гравець.

Через кілька хвилин в результаті атаки "Оскара" пробивав головою Романишин. Чиж відправив м'яча на кутовий, після якого у господарів ще був момент, та не виявилось завершального гольового удару.

На 62-й хв. Пліса замінив Юрчак. А на 68-й гості відкрили рахунок.

Відбулась швидка контратака, в результаті якої м'яч від Думанюка відскочив до Скакуна, на зустріч з півзахисником вибіг Макогон, який вибив круглого з ніг Скакуна, але його підхопив Думанюк, скинув на вільного Юрчака і нападник запустив м'яча у незахищені ворота - 0:1.

Щодо виходу Макогона в цьому епізоді - двояке враження. З одного боку може бути виправданий, бо Скакун міг вийти сам-на-сам з голкіпером. А міг і не вийти, бо в спину йому "дихав" Долотко, що таки міг завадити.

Так чи інакше, гра набувала нового змісту, адже господарям потрібно було рятуватися. Цьому могла посприяти друга жовта картка Когута, яку він отримав за зупинку рейду Вірстюка по лівому краю.

Зрештою, різниця в чисельності команд не змінила малюнок гри, а вже за хвилину Юрчак вивів до воріт Миколу Темнюка і той подвоїв рахунок.

Далі гра перемістилася на половину АБ, але оборонці гостей грали виважено й не допускали багато гострих моментів біля своїх воріт, лише:

на 75-й хв. не вийшов удар у Стоцького неподалів від воротарської Чижа;

на 80-й  перед Чижем опинилися Мартинюк і Романишин, та в останнього не вийшов удар;

на 81-й після навісу Вірстюка м'яч потрапив у хрестовину, пройшовся по площині воріт, але ніхто не замкнув...

82 хв., після кутового хтось з гравців "Оскара" направляв м'яч у ворота, але Чиж відбив його кулаками.

Ці кілька моментів спонукали АБ перевести гру на половину суперника. Їм це вдалося й "Агробізнес" навіть у меншості зміг організувати пресинг біля воріт суперника. Наприклад, в одному з епізодів Макогону прийшлось вибивати м'яча в аут.

Запам'ятався удар Ціха в "притирку" з стійкою.

Такий перебіг подій дав результат і більше небезпечних моментів біля воріт Сергія Чижа не виникало до кінця матчу, а "Агробізнес" довів його до переконливої перемоги - 2:0.