ФК "Львів" - "Агробізнес" (Волочиськ) - 0:3. Впевнено і переконливо перемогли у Рава-Руській

АБ успішно з'їздив на Львівщину

23.10.2016
ФК "Львів" - Агробізнес (Волочиськ) - 0:3
Чемпіонат України серед аматорів. Тур 9
Рава-Руська, стадіон «Локомотив».
Арбітр: Вячеслав Молотокас (Мукачеве), асистенти Денис Дудаш (Ужгород), Ян Рогач (Ужгород), четвертий - Іван Родін (Львів)
ФК "Львів": Грицаль, Матушевський, Яворський (Глушко, 46), Бариляк, Зайчук, Савошко, Чепа (Серховець, 72), Міщук (Дедух, 60), Семенюк (Романчук, 26), Теплий (Вичіжанін, 46), Янчак (Дахновський, 65)
ФК "Агробізнес": Чиж (Марків, 89), Слотюк (Романюк, 83), Шум (Когут, 74), Атласюк, Дубчак (Юрчак, 68), Думанюк, Юхимович, Донець (Ціх, 68), Пліс, Скакун (Кубик 81), Темнюк (Даньків, 81)
Головний тренер: Андрій Донець

Голи:  0:1 - Темнюк (12), 0:2 - Темнюк (33), 0:3 - Скакун (62)
Попередження: Романчук (45), Шум (58)

Розпочали з центру поля Львівяни, але гра одразу змістилася на їх половину поля. Вже на першій хвилині Слотюк заробив кутовий, після якого воротар номінальних господарів вибив м'яч кулаками

Черех хвилину до воріт намагався пройти Микола Темнюк, але захисники завадили...

Після прострілу Тараса Пліса воротар заволодів м'ячем

Сьогодні з перших хвилин Андрій Донець керував атаками "Агробізнеса"

Саме він створив момент, з якого був відкритий рахунок. Наніс потужний удар здалеку, на який відреагував Грицаль, але найближче до відбитого м'яча був Темнюк, що чітко добив його у сітку - 0:1

Надалі "Агробізнес" продовжував володіти перевагою, гра здебільшого проходила на половині "Львова"

Реальний момент мав Темнюк на 15 хвилині, підправляючи м'яч у ворота після кутового, але воротар відбив...

Згодом відповіли господарі несильним ударом Зайчука з далекої відстані

У середині тайму гра змістилась у центр і небуло особливої гостроти біля обох воріт. Мабуть розиграш кутового біля воріт Агробізнеса був таким моментом, м'яч затримався біля воріт Сергія Чижа і завершився невлучним ударом когось з гравців "Львова"

Згодом "Агробізнес" забив удруге. Сергій Чиж вибив від воріт, Донець поборовся за верховий м'яч з Романчуком, м'яч відскочив у сторону Скакуна, який використавши помилку Матушевського вийшов до воріт суперника. Воротар необачно покинув ворота й Скакун не залишалось нічого, як асистувати Темнюку, що забивав уже в порожні ворота. - 0:2!

Надалі матч продовжувався за переваги "Агробізнеса", господарі мали свої атаки, але їм не вдалось створити щось суттєве

У кінці тайму після передачі Пліса міг забивати Темнюк, але трішки не дотягнувся до м'яча

У другому таймі малюнок гри не змінився. "Агробізнес" володів перевагою та краще контролював м'яч, атаки Львова не приносили успіху господарям.

У центрі атакуючої ланки найбільшу напругу створював Андрій Донець, до якого, звісно, була прикута велика увага зі сторони господарів. Що не завадило гравцю-наставнику АБ нанести кілька небезпечних ударів, один з яких у першому таймі призвів до гола.

Донець міг збільшувати рахунок після гострої передачі з правого краю від Пліса, але оборонцям суперника вдалось завадити

Плісу сьогодні давали розбігтися по правому краю, створюючи комфортні зони для атак і згодом він повторив передачу й Скакун зігравши на випередження пробив влучно - 0:3!

Запам'ятався потужний удар Слотюка, після якого м'яч "просвистів" поруч зі стійкою

Було проведено ряд замін у складі АБ, які продовжували наступальну гру гостей. Після чергової передачі Пліса Ціх пробив над перекладиною

Юрчак опинився у чудовій позиції, але вирішив асистувати партнерам, атака не мала завершення

У останні хвилини перевага "Агробізнеса" на полі була явною, гравці пресингували суперника ледь не у воротарській.

Кубик, щойно вийшовши на заміну, вийшов до воріт Грицаля, але не вдався удар, бо в останній момент завадив оборонець

Ще один момент був у Юрчака, але випередив воротар

Кубик і Даньків продовжували активничати в атаці до останньої хвилини

У кінці матчу відбувся дебют в аматорській першості Віталія Марківа, який замінив у воротах Сергія Чижа. Загалом біля воріт молодого голкіпера у решті часу не було особливої гостроти і матч завершився з впевненим рахунком на користь Волочиська