"Агробізнес" (Волочиськ) - "Гірник" (Соснівка) - 0:0

Останній матч в 2016 році провів волочиський "Агробізнес".

12.11.2016
Агробізнес (Волочиськ) - Гірник (Соснівка) - 0:0
Чемпіонат України серед аматорів. Пропущений матч 1 туру
Волочиськ, стадіон «Юність».
Арбітр: Олександр Сахно, асистенти: Дмитро Ступак, Кирило Хіміченко (всі - Київська область, четвертий - Сергій Данилюк (Волочиськ)

ФК "Агробізнес": Чиж, Слотюк, Шум, Атласюк, Дубчак, Думанюк, Юхимович, Донець, Пліс, Скакун (Пюрко, 87), Юрчак
Головний тренер: Андрій Донець

"Гірник": 30-Коваленко, 5-Домальчук, 19-Танечник, 15-Портянко, 3- Кондюх, 33-Хмизов, 8-Богданов, 22-Яструб (Шафранський, 90+2), 17- Бойко (Сень, 67), 10-Цюпка, 16-Дева (Божик, 85)
Головний тренер: Володимир Підкіпняк

Попередження: Богданов (77), Цюпка (84)

Донедавна цей матч очікувався як "фінальний" - обидві команди багато турів йшли на 1-2 місцях і в очному поєдинку, як вважалося, мали визначити переможця осені в групі 1. Але прикра для "Гірника" домашня поразка соснівців "Оскару" в одному з попередніх турів (0:1), саме останніх підняла в турнірній таблиці, а "Гірник" міг, у разі перемоги сьогодні, лише наздогнати "Агробізнес". "Оскар" залишився б першим. Та ця ситуація аж ніяк не применшувала важливості матчу.

До матчу "Агробізнес" зазнав серйозної кадрової втрати - через перебір жовтих карток (дискваліфікацію) на поле не міг вийти кращий бомбардир команди Микола Темнюк. В стартовому складі АБ з'явився Олександр Юрчак.

Вже на передматчевій розминці гості підтвердили серйозність намірів, розминаючись ретельно та активно.

З перших хвилин на полі була рівна боротьба, в якій важко віддати перевагу одній із команд. Гості епізодично пресинували на половині поля "Агробізнеса", що трапляється нечасто на стадіоні "Юність". Зрештою, в перші хвилини матчу до ударів не доходило. Захисні ланки обох команд грали уважно і не допускали промахів...

Перший небезпечний удар виник після того, як збили Андрія Донця по центру метрів з 25-ти від воріт.

Удар Скакуна зі штрафного пройшов вище перекладини

Гості створили серйозні захисні "споруди" на шляху атак АБ, тож розмашистих атак господарів було небагато

У гостей було кілька ударів, та або не точних, чи, як в цьому епізоді, м'яч зрикошетив на кутовий

Більше гостроти сьогодні "Агробізнес" створював лівим краєм", де діяв Андрій Скакун.

Але перший небезпечний момент був створений краєм правим. Дубчак з Плісом організували атаку, останній навісив на саму рамку, воротар "Гірника" Анатолій Коваленко забрав м'яча

На трибуні був присутній керівник "Агробізнеса" Олег Собуцький

На матчі також був присутній голова ХОФФ Ігор Хіблін

У завершальній частині першого тайму запам'ятався удар Андрія Донця, але Коваленко справився

Згодом суперники пробивали здалеку з штрафного. Сергій Чиж, у якого у першому таймі (на відміну від другого) не було важкої роботи, легко справився з навісом

Та найгостріші моменти першої частини сталися у компенсований у першому таймі час. Після чергової атаки "Агробізнеса" м'яч відскочив до Юхимовича і той сходу потужно пробив. Коваленку вдалось з натугами перевести на кутовий.

Після розиграшу кутового Слотюк пробивав у верхню "дев'ятку". На щастя для гостей, м'яч пройшов трішки зависоко запланованого

На цьому й закінчився перший тайм. По останньому епізоду можна сказати, що господарі в першій половині були ближче до відкриття рахунку в матчі, аніж гості.

Другий тайм.

З його початку "Агробізнес" намагався активізуватися і у першій атаці за участю Донця та Скакуна заробив кутовий, яких в першому таймі у "Агробізнеса" майже не було

Кутовий розіграли невдало, але за мить заробили штрафний. Збили Юрчака.

Юхимович подав зі штрафного, Донець виграв верхову боротьбу, скинувши на Юрчака

Олександр якусь мить перебував на лінії воротарського сам-на-сам з порожніми воротами (СУПЕРМОМЕНТ!), але забарився. Десь на протиході йшов м'яч. Й одразу наспіли захисники, що не дали комфортно довершити атаку

Згодом ще одна атака "Агробізнеса" завершилась неточним ударом Скакуна. У ці хвилини територіальна перевага АБ була явною. Але це протривало недовго

Згодом "Гірник" провів свої атаки. Назар Цюпка намагався продертися до воріт "Агробізнеса", але завадив Думанюк

А вже за мить Богданов пробивав по воротах Чижа. Сергій витяг м'яча з ближнього нижнього кута чудовим кидком

Повторний удар Богданова був явно неточним

Після розиграшу штрафного удару Богданов пробивав головою - вище воріт

Далі якусь частину матчу йшла гра "без воріт", потім суперники потурбували один одного дальніми ударами. Слотюк пробив вище воріт, а удар у ворота "Агробізнеса" був безпечним для Сергія Чижа

На 77 хв. збили Андрія Донця і Богданов "за сукупністю" отримав "гірчичника"

Наступали "чемпіонські" хвилини, коли долю матчу міг вирішити єдиний гол. Нагоди були в обох команд

Цюпка порушив правила проти Пліса і отримав жовту картку... за розмови

Пліс відповів ударом поруч зі стійкою

Ще один шанс у АБ

Трохи диму в патріотичних відтінках...

В останні хвилини "Гірник" заволодів територіальною перевагою. Як наслідок - стало небезпечно біля воріт "Агробізнеса".

Одна з нагод відкрити рахунок у гостей в кінці матчу перекрила усі попередні шанси господарів. Після розиграшу кутового Цюпка пробивав головою у самісінький нижній кут - Чиж у карколомному стрибку врятував свої ворота від голу, команду від першого програшу у першості, а також продовжив на весну свою "суху" серію...

На цьому закінчився матч і перший футбольний рік волочиського футбольного клубу "Агробізнес"

Це був важливий, а може й історичний, рік для наставника "Агробізнеса" Андрія Донця, який відпрацював сповна цей сезон як тренер і гравець