(В. Гаї)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

"Як справи, супернику?". "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)

Розпочинаємо цикл статей про підготовку до сезону суперників "Агробізнеса" по аматорській першості.

***

"Чайка" вийшла з відпустки ще 3 січня, але до повноцінних тренувань футболісти приступили 10 січня.

14 січня відбувся спаринг з професійною командою першої ліги Колос (Ковалівка), в якому аматори зазнали нищівної поразки.

14 січня. Київ, стадіон «Локомотив». Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Колос (Ковалівка) – 0:6

В цьому матчі за "Чайку" зіграло п'ять футболістів на перегляді.

Далі команда з Київщини прийняла участь у представницькому щорічному турнірі, Меморіалі Макарова.

Меморіал Макарова

В Конча-Заспі під Києвом на учбово-тренувальній базі "Динамо" проходить турнір, в якому прийняли участь 16 команд. Спочатку 5, 5 та 6 команд у трьох групах провели одноколовий турнір, кращі з них визначили чвертьфінальні пари. Наш суперник закінчив свої виступи на стадії чветьфіналу, поступившись молодіжній команді представника української Прем’єр-ліги Сталь (Кам’янське).

"Чайка" виступала в групі Б, де відбувались напружені ігри, про що свідчать результати в турнірній таблиці, де учасників плей-офф визначили додаткові показники. "Чайка" у підсумку по додаткових показниках випередила Олімпік (Донецьк) і опинилась в 1/4 фіналу.

18 січня. Чайка – Єдність (Плиски) – 5:0 – не залишили від суперника «каменя на камені».

20 січня. Чайка – ФК Житомир – 2:1 – вирвали перемогу на останніх секундах!

21 січня. Чайка – Межигір’я (Нові Петрівці) - 1:1 – втратили перемогу на останніх хвилинах.

23 січня. Чайка – ФК Музичі – 1:4 – розслабились, створивши інтригу, заплутавши по-максимуму ситуацію в турнірній таблиці. Програли команді, в складі якої було чимало гравців з досвідом Прем'єр-ліги, в тому числі з Станіславом Богушем на воротах. Два останніх голи пропустили в додатковий час, ледь не позбувшись плей-офф...

25 січня, 1/4 фіналу. Чайка - Сталь U21 (Кам’янське) - 1:5

У чвертьфіналі з молодіжним складом представника Прем'єр-ліги - без шансів для борщагівців....

Манеж УТБ "Динамо". Епізод матчу Чайка - Сталь U21 (Кам’янське)

На перегляді у "Чайці" серед інших були вихованець ДЮФШ Динамо (Київ) Олександр Боровик, та  Володимир Шваб (кращий бомбардир меморіалу Макарова 2014 року - 10 голів), які до кінця 2016 року виступали за Скалу (Стрий).

Наостанок додамо, що фінал Меморіалу Макарова відбудеться 29 січня у Конча-Заспі. У ньому зустрінуться представники першої ліги ФК Тернопіль та Колос (Ковалівка).