Контрольний матч: Агробізнес (Україна) - КФУМ Роскільде (Данія) - 2:2

У хід матчу в Белеку втрутилася погода.

Агробізнес (Україна) - КФУМ Роскільде (Данія) - 2:2

Голи: 1-0 Пліс (4), 1-1 КФУМ (55), 2-1 Юхимович (86), 2-2 КФУМ (90+3, пен.)

Перший міжнародний матч "Агробізнеса" закінчився унічию. Вже на 4-й хвилині Пліс відкрив рахунок. Гра "Агробізнеса" в першому таймі складала дуже хороше враження і взагалі, видовищність матчу була на високому рівні. У нашої команди в першій половині матчу було ще три-чотири нагоди, щоб збільшити рахунок, однак гол, забитий на початку тайму, виявився єдиним. Далі в перипетії футбольного поєдинку втрутилась погода. Приблизно на 41-й хвилині арбітр зупинив гру. Почалася гроза, пішов град. Перший тайм більше не догравали.

Матч поновився через 30 хвилин з другого тайму.

Його малюнок надалі трохи змінився. Погода внесла свої корективи. На полі стояла вода, наслідок непогоди нівелював шанси команд проявити свою майстерність. "Агробізнесу", що тяготіє до технічного футболу, важче було грати в свою гру. Натомість атлетичним скандінавам це було до снаги. Стан газону прийшов їм на користь і вони використати цю складову. Та їх дії часто межували з грубістю. Зрештою несприятливі умови стали важливим випробуванням для нашої команди та дали частку додаткової інформації нашим тренерам, - цей тайм був по-своєму цікавим для тренерського штабу.

Спершу суперники обмінялися голами. На 55-й хвилині датчани зрівняли рахунок. А наприкінці матчу Юхимовичу вдалося вивести свою команду уперед. 2:1!

У доданий час, після розиграшу кутового нашими суперниками, хтось із датчан упав у карному майданчику українців. Арбітр вказав на 11-метрову позначку та... видалив Юхимовича. Дивне рішення арбітра не зрозуміли навіть наші опоненти. Йшла 90+3 хвилина. Датчани зуміли зрівняти рахунок - 2:2. Це - кінцевий результат поєдинку.

Далі у нашої команди - продовження тренувального процесу та нові спаринги.

На фото: матч був зупинений на 30 хвилин через град