Волочиськ успішно стартував у весняних іграх команд ДЮСШ
Дві команди Волочиської ДЮСШ беруть участь в обласних змаганнях.
ДЮСШ U14 Волочиськ спочатку впевнено переміг в гостях однолітків з Дуніївець - 3:0, а згодом у Волочиську здолав у принциповому матчі хмельницьку ДЮСШ №1. Єдиний гол у цьому матчі забив Антон Заднішевський. Перемога дозволила Волочиським юнакам догнати суперників з обласного центру, з якими наші 14-річні юнаки ділять 2-3 місця в таблиці. Лідером у групі південь U14 є друга ДЮСШ з Кам'янець-Подільська, яка йде без втрат.
ДЮФЛ ХО U14 Південь
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ДЮСШ-2 Кам’янець-Подільський U14 |
5 |
5 |
0 |
0 |
23 - 3 |
15 |
2 |
ДЮСШ-1 Хмельницький U14 |
7 |
5 |
0 |
2 |
29 - 8 |
15 |
3 |
ДЮСШ Волочиськ U14 |
7 |
5 |
0 |
2 |
25 - 7 |
15 |
4 |
ДЮСШ Дунаївці U14 |
6 |
2 |
0 |
4 |
7 - 26 |
6 |
5 |
ДЮСШ Ярмолинці U14 |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 - 21 |
3 |
6 |
Проскурів-Фортуна (Хмельницький) |
6 |
0 |
0 |
6 |
2 - 27 |
0 |
У наступному турі наші хлопці відпочивають, далі їдуть у гості до аутсайдера Проскурів-Фортуни (25 квітня), а далі удома прийматимуть лідера з Кам'янець-Подільського (9 травня)
ДЮСШ U16 теж зіграли свій перший весняний поєдинок з ДЮСШ №1 м. Хмельницького і мінімально перемогли (1:0). Що дозволило 16-річним юнакам з Волочиська закріпитися на другому місці.
ДЮФЛ ХО U16 Південь
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Патріот U16 (Кам’янець-Подільський) |
8 |
7 |
1 |
0 |
27 - 5 |
22 |
2 |
ДЮСШ Волочиськ U16 |
7 |
6 |
0 |
1 |
15 - 5 |
18 |
3 |
ДЮСШ-1 Хмельницький U16 |
7 |
4 |
1 |
2 |
17 - 6 |
13 |
4 |
ДЮСШ-2 Кам’янець-Подільський U16 |
7 |
4 |
0 |
3 |
17 - 12 |
12 |
5 |
ДЮСШ Городок U16 |
7 |
3 |
0 |
4 |
12 - 16 |
9 |
6 |
ДЮСШ Лідер Нігин U16 |
8 |
2 |
1 |
5 |
15 - 19 |
7 |
7 |
ДЮСШ Ярмолинці U16 |
6 |
0 |
1 |
5 |
5 - 17 |
1 |
8 |
ДЮСШ Кам’янець-Подільський U16 |
6 |
0 |
0 |
6 |
1 - 29 |
0 |
18 квітня ДЮСШ U16 зіграє угостях з командою Каманець-Подільського району, а 2 травня у Волочиську нас чекає ключовий поєдинок з лідером, командою з того ж Кам'янця, "Патріотом".
Повний календар весняних матчів групи ПІВДЕНЬ U14 можна переглянути ТУТ>>>, а групи ПІВДЕНЬ U16 ТУТ>>>
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 22 | 9 | 7 | 6 | 40-32 | 34 |
7 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
8 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |