Агробізнес (Волочиськ) - Оскар (Підгір'я) - 2:0. Фоторепортаж

29 квітня команда з Волочиська отримала важливу перемогу в центральному матчі туру і стала одноосібним лідером.

"Агробізнес" (Волочиськ) - "Оскар" (Підгір'я) - 2:0
Чемпіонат України серед аматорів. Група 1. Тур 15.
29 квітня, Волочиськ, стадіон «Юність». 400 глядачів.
Головний арбітр: Клим Заброда (Київ)
«Агробізнес»: Одольський, Полторацький, Шум, Атласюк, Дубчак, Юхимович, Кухарук, Груша (Думанюк, 73), Пліс, Слотюк (Скакун, 86), Темнюк (Юрчак, 86)
«Оскар»: Макогон, Долотко, Лазорик, Іванишин, Стоцький, Данищук (Басараб), Курташ (Герин, 68), Блащук, Романишин, Цимбалістий (Дмитрів)
Голи: Темнюк (39), Юхимович (77)
Попередження: Шум (9), Полторацький (73), Пліс (75), Стоцький (76), Думанюк (80)

Матч лідерів "за шість очок" мав визначити, хто очолить групу 1. Тож вже з початку матчу розпочалось напружене протистояння

На початку матчу гості досить багато часу провели на половині поля "Агробізнеса", тож в оборонців господарів було чимало роботи

Далі гра вирівнялась і загалом перевагу у першому таймі важко було віддати якійсь з команд

В більшості епізодів досвідчені захисники обох команд, які мають найменше серед інших команд у групі пропущених м'ячів, вигравали протистояння у нападників

В матчі за "Агробізнес" дебютував Костянтин Одольський, який відіграв свій стартовий матч у футболці "Агробізнеса" впевнено і надійно

Виникало багато порушень правил на слизькому полі. Обидві команди пробивали штрафні удари, закидаючи м'яч поближче до воротарського майданчика суперників, надіючись, на помилку суперника

Микола Темнюк пробив здалеку низом - Микола Макогон перевів м'яч на кутовий

Арсен Слотюк створював атаки як з лівого краю, так і у центрі. Цього разу він пустив у прорив Кухарука

Згодом Кухарук пробив по воротах "Оскара", та удар не вийшов...

Тренерський штаб Агробізнеса "на ногах"

Влад Полторацький сьогодні вийшов у стартовому складі

Удар Юхимовича прийшовся у перекладину. Швидше усіх на добиванні був Микола Темнюк - 1:0!!!

Чергову атаку проводить Тарас Пліс, її завершує удар Віталія Груші

З ударом Віталія Груші воротар "Оскара" справився

З Миколою Темнюком сьогодні тісно грав Віктор Яневич

Закінчився перший тайм з мінімальною перевагою господарів та "нулем" у доробку Костянтина Одольського

Другий тайм розпочався з атак "Агробізнеса". Після подачі Пліса Слотюк, випередивши Долотка, послав м'яча точно в кут воріт "Оскара". Однак арбітр зафіксував положення "поза грою"

Гру не можна назвати грубою, та було багато неприємних зіткнень через важке поле та напружені протиборства непоступливих суперників

Після чергового штрафного, поданого Юхимовичем, Влад Полторацький пробив вище воріт

Арсен Слотюк вже звично для себе діяв на підступах до воріт суперника

Плісу вдався черговий прохід, передача на Темнюка мала стати гольовою, однак Микола посковзнувся на мокрому газоні...

Удар Стоцького прийняла стійка, найшвидше до м'яча був Цимбалістий, однак арбітр знову зафіксував офсайд та вдруге за сьогодні відмінив взяття воріт

Після удару Слотюка з лівого краю, Макогон вибив м'яч на кутовий

Досвідчена захисна ланка "Оскара" підтвердила свій рівень і сьогодні, хоч і пропустила дві м'ячі

В черговій атаці господарів було порушено правила проти Темнюка...

Юхимович бездоганно виконав штрафний удар. 2:0!

У другому таймі "Агробізнес" зіграв у свою гру і мав перевагу. Господарі намагалися тримати м'яч на половині поля суперника, часто пресингуючи. "Оскар" намагався вирівняти положення, але це не зовсям йому вдавалося. Принаймні гострих атак чи штурму наприкінці матчу з боку підгірців ми не побачили.

Більше того, після виходу на поле Думанюка замість Груші, в атакувальних діях побачили захисника "Агробізнеса" Андрія Дубчака

Після однієї з атак "Оскара" свою команду виручив Полторацький

На цьому й завершився матч, в результаті якого "Агробізнес" зайняв "чисту" першу сходинку у турнірній таблиці.