Матч "Агробізнес" - ФК "Малинськ" відбудеться 13 травня у Волочиську.
Рік заснування команди: 2009.
Стадіон для домашніх матчів: «Ліон», с.Малинськ.
ФК «Малинськ» – аматорський футбольний клуб із села Малинськ Березнівського району Рівненської області.
Команда створена у 2009 році та бере участь у Чемпіонаті Рівненської області серед аматорів, Кубку Рівненської області з футболу та Кубку України з футболу серед аматорів.
Досягнення:
Чемпіон РОО ВФСТ «Колос» 2010
Володар Кубка РОО ВФСТ «Колос» 2010
Чемпіон першості Рівненської області – 2012
Срібний призер чемпіонату Рівненської області – 2013, 2016
Бронзовий призер чемпіонату Рівненської області – 2015
Фіналіст Кубка Рівненської області – 2013
Офіційні матчі в ЧУА у 2017 році:
Гірник – ФК Малинськ – 3:0
Нива (Теребовля) – ФК Малинськ – 3:1
ФК Малинськ – Чортків-Педуніверситет – 3:0
Оскар – ФК Малинськ – 3:1
ФК Малинськ – Нива (Тернопіль) – 1:0
Історія матчів з «Агробізнесом»:
12.06.2016. Малинськ – Агробізнес – 1:4
Голи: Брикса (58) - Пліс (15), Темнюк (57, 90+4), Донець (80)
18.06.2016. Агробізнес – Малинськ – 0:1
Гол: Віктор Оніщук (78)
18.09.2016. Малинськ – Агробізнес – 1:1
Голи: Анатолій Онищук (71) - Юрчак (65)
Малинськ є єдиною командою, яка вигравала в «Агробізнеса» у Волочиську. Це відбулося у попередньому турнірі аматорської першості у другому матчі чвертьфіналу. Щоправда рахунок цього матчу не вплинув на загальний результат, бо у першому поєдинку Малинськ був побитий у себе вдома 1:4.
Команда з Малинська вже завойовувала трофеї у 2017 році. Виграли у Рівному міський меморіал Шморгуна.
У весняних матчах Малинськ показує безкомпромісну гру, виграючи домашні матчі та програючи в гостях.
Ще однією особливістю команди є те, що 14 з 20 голів (70%) Малинська забили два гравці - Віталій Брикса (8) та Анатолій Онищук (6)
Склад команди:
І |
Г |
Ж |
Ч |
||
Балаушко Юрій |
03.05.1991 |
3 |
0 |
0 |
0 |
Брикса Віталій |
08.04.1987 |
15 |
8 |
5 |
0 |
Гергелюк Олександр |
05.06.1989 |
13 |
0 |
3 |
0 |
Єфімчук Сергій |
13.02.1989 |
10 |
1 |
1 |
1 |
Лойко Василь |
21.09.1994 |
5 |
0 |
1 |
0 |
Луцюк Дмитро |
23.12.1990 |
4 |
0 |
2 |
0 |
Мичко Олександр |
05.02.1985 |
11 |
0 |
1 |
0 |
Назарчук Олександр |
01.02.1989 |
13 |
1 |
2 |
0 |
Оніщук Віктор |
18.02.1986 |
10 |
0 |
1 |
0 |
Онищук Анатолій |
04.05.1997 |
14 |
6 |
0 |
0 |
Рибковський Павло |
12.07.1989 |
8 |
0 |
3 |
0 |
Савицький Роман |
25.09.1989 |
9 |
2 |
2 |
0 |
Сад Роман |
21.03.1994 |
11 |
0 |
0 |
1 |
Сахнюк Андрій |
17.05.1994 |
5 |
0 |
1 |
0 |
Ситник Дмитро |
07.03.1992 |
12 |
0 |
6 |
1 |
Тивонюк Віталій |
30.06.1988 |
3 |
0 |
1 |
0 |
Топоровський Тарас |
27.10.1989 |
4 |
1 |
0 |
0 |
Федосенко Юрій |
10.05.1989 |
10 |
1 |
4 |
0 |
Фокін Микола |
11.02.1983 |
5 |
0 |
0 |
0 |
Царьов Вадим |
10.05.1989 |
14 |
0 |
2 |
0 |
Ярмощук Олександр |
07.12.1995 |
9 |
0 |
0 |
1 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
8 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
9 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |