14.07.2017. Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес (Волочиськ) – 2:5

Агробізнес із впевненої перемоги стартує в професійній другій лізі.

На фото: Віталій Груша забиває п'ятий гол Агробізнеса і свій третій

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес (Волочиськ) – 2:5

Чемпіонат України 2017-2018. Друга ліга. 1 тур
Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 3500 глядачів

Арбітри: головний - Роман Блавацький (Львів), асистенти - Віктор Галинець (Рівне), Євген Гашков (Чернівці), четвертий - Андрій Холявко (Львів)

Прикарпаття: Вульчин, Данищук, Приймак, Бочкур, Яневич (Прошак, 88), Бойко, Януш (Комар, 59), Боришкевич (Дитко, 80), Веприк (Дербах, 82), Кузьмин, Худобяк.
Головний тренер: Володимир Ковалюк

Агробізнес: Одольський, Дубчак, Шум, Атласюк, Слотюк, Думанюк, Кухарук, Пліс (Сурник, 90+3), Скакун (Гагун, 73), Груша, Темнюк (Семенець, 69).
Головний тренер: Андрій Донець

Попередження Шум (20), Темнюк (63), Семенець (90)

Голи: 0:1 - Груша (13), 1:1 - Худоб'як (40), 1:2 - Груша (53), 2:2 - Кузьмин (55), 2:3 - Темнюк (68), 2:4 - Семенець (89), 2:5 - Груша (90+2).

Агробізнес з перших хвилин увів в дію пресинг, зустрічаючи суперника на його половині поля, та перекривши усі зони. Кілька разів гравцями групи атаки удавалися перехоплення і загострювались дії Агробізнеса біля воріт суперника.

Перший удар наніс Груша на 4 хв. Після скидки Темнюка гравець Агробізнеса в один доторк пробив по воротах, та м’яч пройшов вище, ніж потрібно.

Гості на початку матчу захопили територіальну та ігрову перевагу – більше володіли м’ячем, комбінували, та більше бували на чужій частині футбольного поля.

Команди на 10-11 хвилинах обмінялися ударами. Спершу Скакун зі штрафного пробив вище воріт, а згодом неточно пробив Веприк з-за межі карного майданчика.

Наступна атака Агробізнеса стала результативною. Скакун на лівому фланзі поборовся до кінця, навісив на Темнюка, нападник скинув на набігаючого Грушу. Прибравши захисника, Груша влучно пробив у нижній кут. 0:1! Успішний початок для гостей.

Відмічаємо перший гол Агробізнеса у професійній лізі. До того ж Груша відкрив лік голам у другій лізі в сезоні 2017-2018 загалом.

Гра продовжилась в такому ж ключі. Агробізнес тримав на передній лінії кілька гравців, які не давали господарям комфортно створювати атаки.

Під кінець першого тайму гра вирівнялась. У Прикарпаття був ряд атак. В одній з них м'яч потрапив у руку Темнюку неподалік від карного майданчика Агробізнеса і арбітр призначив штрафний удар. Після навісу у воротарську Худоб'як був вправніший за захисників і зумів проштовхнути м'яч у ворота. – 1:1

У другому таймі суперники продовжували боротьбу, кожна з команд хотіла довести матч до перемоги. Агробізнес більше часу проводив на половині поля суперників, однак перший гострий момент створили господарі – Худоб'як вивів Кузьмина на побачення з Одольським, однак останній не зумів переграти голкіпера гостей.

Агробізнес відповів результативно. Через кілька хвилин Скакун подав кутовий і Груша головою доправив м'яч у ворота господарів.

Відповідь господарів не забарилася. В наступній атаці поблизу воріт Агробізнеса скупчилось багато гравців обох команд, захисники не зуміли винести м'яча і цим скористався Кузьмин, який зблизька послав його у ворота.

Та сьогодні Агробізнес був націлений на перемогу. І продовжував створювати моменти. В черговій атаці гостей Вульчин перевів на кутовий удар Скакуна. Потім Груша бив головою після подачі Скакуна.

Господарі теж відповіли гострими випадами, тож глядачам, яких чимало прийшло цього погожого дня на стадіон «Рух», нудьгувати не приходилося. Щоправда їх команда сьогодні в рахунку так і не повела.

Особливо небезпечними у обох команд були стандарти.  Після чергового штрафного, поданого Агробізнесом, м'яч після гри воротаря господарів на «другому поверсі» відскочив до Пліса, та він не зумів нанести гольового удару – Вульчин встиг зайняти місце у воротах і врятував свою команду.

Через деякий час Скакун подав з правого краю черговий штрафний – господарі відбились, але м'яч повернувся до Скакуна. Повторний навіс – Темнюк вистрибує вище всіх і посилає м'яч у сітку.

Під тишу стадіону та скандування «Во-ло-чиськ!» у гостьовому секторі святкують забитий м'яч гості і роблять заявку на перемогу, адже залишається трохи більше 20-ти хвилин до кінця матчу…

А вже через хвилину-другу гостра контратака за участю Скакуна та Груші ледь не призвела до збільшення рахунку, Пліса на завершальній стадії атаки випередив воротар.

Далі активізувалися господарі. Після кутового головою пробивав Худобяк – на лінії воріт Одольського підстрахував Атласюк.

У Агробізнеса міг збільшити рахунок Семенець. Трьохходівка Дубчак-Гагун-Семенець – Богдан пробиває впритирку зі стійкою…

Після 80-ї хвилини Прикарпаття осіло на половині поля Волочиська, стандарти господарів та гра захисників та Одольського – основні події цього відрізку часу.

В якийсь момент Агробізнес зумів перевести гру на половину поля Прикарпаття, і після чудової передачі Дубчака з правого краю Семенець в стилі Ван Персі поклав четвертий мяч у сітку.

Вже йшла 90-а хвилина, але це ще був не кінець. У додаткові хвилини Кухарук зробив чудову передачу на Грушу і Віталій встановив остаточний рахунок, для себе оформивши хет-трик.

Таким чином, Агробізнес успішно стартував у другій лізі, здобувши впевнену перемогу у нелегкому поєдинку.

Матч був видовищним та багатим на голи. Сподіваємось, що таким цікавим та захоплюючим буде весь турнір.

Наступні матчі, нарешті, наша команда проведе в рідних стінах. Волочиськ не бачив футболу у виконанні Агробізнеса з початку червня. Тож у суботу 22 липня вперше в історії у Волочиську зіграє професійна команда з цього міста. Суперником буде знайомий нам по минулорічній аматорській першості ФК Львів.

А в наступну після цього матчу середу, 26 липня, у матчі на Кубок України у Волочиськ завітає міцна команда першої ліги, охтирський Нафтовик-Укрнафта. Тож нудьгувати уболівальникам не доведеться. Запрошуємо на стадіон "Юність" земляків та гостей Волочиська підтримати команду Агробізнес.