Матч у Волочиську - найвідвідуваніший на етапі Кубка України
Матч Агробізнес - Нафтовик-Укрнафта зібрав найбільше глядачів серед інших чотирнадцяти матчів другого попереднього етапу.
Поєдинок очікувано викликав інтерес в уболівальників Волочиська, які рясно заповнили стадіон "Юність". І не лише на трибунах, а й по периметру стадіону. Успіхи земляків спонукають підтримати команду, яка нещодавно стала чемпіоном України серед аматорів, принесла Волочиську почесні відзнаки, стала професійною і зараз прямує назустріч новим викликам, новим здобуткам.
Дякуємо за підтримку, дорогі земляки! Граємо для Вас! І здобуваємо перемоги разом з Вами!
Кубок України 2017-2018. Другий попередній етап. 26-27 липня
Глядачів |
Де грали |
Матч |
3000 |
Волочиськ |
Агробізнес (Волочиськ) – Нафтовик-Укрн. (Охт.) - 2:2 (п.5:4) |
2845 |
Чернігів |
Десна (Чернігів) – Балкани (Зоря Одеської області) - 4:0 |
2000 |
Винники |
Рух (Винники) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - 1:3 (1:1, дч 0:2) |
1574 |
Дніпро |
Дніпро-1 (Дніпро) – Суми - 2:0 |
1480 |
Краматорськ |
Авангард (Краматорськ) – Миколаїв - 1:0 |
1400 |
Львів |
ФК Львів – Волинь (Луцьк) - 3:0 |
1200 |
Вишнівець |
Нива (Тернопіль) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 0:2 |
1000 |
Нікополь |
Нікополь (Нікополь) – Арсенал-Київ (Київ) - 0:1 |
900 |
Харків |
Геліос (Харків) – Оболонь-Бровар (Київ) - 0:0 (пен. 3:1) |
850 |
Демня |
Демня (Львівської області) – Полісся (Житомир) - 1:0 |
850 |
Петрове |
Інгулець (Петрове Кіровоградської області) – Полтава - 3:1 |
600 |
Нова Каховка |
Енергія (Нова Каховка) - Жемчужина (Одеса) - 1:4 |
300 |
Нова Каховка |
Таврія (Сімферополь) – Нива (Вінниця) - 2:1 (1:1, дч 1:0) |
200 |
Ковалівка |
Колос (Ковалівка) – Черкаський Дніпро (Черкаси) - 3:2 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |