5.08.2017. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Тернопіль – 2:1. Фоторепортаж

Агробізнес після четвертої поспіль перемоги продовжив лідерство в групі А.

Після цього матчу Агробізнес залишився командою, яка тільки вигравала, а ФК Тернопіль – командою, що лише програвала на цей момент в групі А, однак така діаметрально протилежна статистика не відповідає перипетіям поєдинку, який був напруженим з невизначеним результом до останніх хвилин.

Агробізнес (Волочиськ) – ФК Тернопіль – 2:1

5 серпня 2017. Чемпіонат України. Друга ліга. Група А
Волочиськ, стадіон «Юність». 2300 глядачів. 32 град.

Головний арбітр: Андрій Холявко (Львів), асистенти: Олег Притула (Львівська область), Юрій Ковальчук (Львів), четвертий: Степан Лапко. Спостерігач арбітражу: Володимир Александренко (Вінниця)

Агробізнес: Чернобай, Слотюк, Полторацький, Атласюк, Гагун, Думанюк (Кухарук, 57), Груша, Пліс (Дубчак, 89), Скакун (Юрчак, 75), Семенець (Шум, 90+4), Темнюк. Запасний: Одольський
Головний тренер - Андрій Донець

ФК Тернопіль: Чопко, Жовтюк (Сем’янчук, 87), Музика, Курило, Кухарський, Гудак, Кіцак (Пришніський, 72), Сухецький (Коржук, 78), Шелія, Дорі (Процик, 67), Луканюк. Запасні: Плетеницький, Гребінський, Бадло Валерій. Головний тренер - Петро Бадло

Голи: Груша (8), Кухарський (29), Скакун (74)

Попередження: Гудак (21), Кіцак (34), Жовтюк (36), Груша (76), Курило (76), Музика (81)

Агробізнес розпочав з центра поля і намагався з перших хвилин взяти м'яч під контроль. Однак першими по воротах суперника пробили гості. Після передачі Кухарського з правого флангу точний удар під перекладину наніс Луканюк. Зрештою момент не становив загрози для воротаря господарів Сергія Чернобая.

За хвилину-другу Скакун вивів Семенця до воріт суперника та передача Богдана у зону воротарської не знайшла завершення.

Агробізнес увімкнув пресинг і це дало результат. Кілька хвилин Тернопіль не міг вийти з своєї половини поля і врешті Груша, ефектно пройшовшись по лінії штрафної, зібравши навколо себе ледь не усю оборону гостей, зумів чітко пробити в кут воріт Романа Чопка – 1:0.

Далі Агробізнес зменшив натиск, територіальна перевага господарів нівелювалась, а темп гри впав. Можливо взнаки давалася спека…

Тож особливих моментів у середині першого тайму не було, гра велась переважно в центрі поля.  Всередині тайму запам’ятався відбір м'яча, прохід та удар здалеку від Романа Гудака. М'яч пролетів мимо.

На 28-й хв. Тернопіль отримав право на штрафний удар. До воріт було далеко. Кіцак розіграв з Курило і останній наніс удар. Чернобай відбив перед собою, у боротьбі за м’яч після рикошета найвправнішим був Роман Кухарський. 1:1!

Якщо згадати нещодавній кубковий поєдинок суперників у Тернополі, то Тернопіль вдруге забиває Агробізнесу із "стандарта", а Кухарський сьогодні реабілітувався за незабитий пенатьті у тому ж кубковому поєдинку.

Пропущений гол заставив господарів активізуватися і Агробізнес відновив свою активність.

Однак гості теж створювали моменти. Зокрема, в одному з них Кіцак точно пробив, та Чернобай забрав м’яча.

Тернопіль продовжував розраховувати перш за все на стандарти. Після чергового навісу зі штрафного в воротарській зоні Чернобая опинилося одразу троє нападників гостей, кожен з яких намагався доправити м'яч у ворота, але Полторацькому у підкаті вдалося відвести загрозу. Це був найнебезпечніший момент біля воріт Агробізнеса.

Більше оборона Агробізнеса таких ситуацій біля своїх воріт не допускала.

У другому таймі Агробізнес ще збільшив активність, добавив у швидкості.

Після кутового Груша пробивав головою, згодом пробивали Слотюк, Темнюк...

Нарешті дії господарів принесли результат. Красивий трудовий гол Скакуна, який вдруге поспіль приносить перемогу своїй команді. Андрій розпочав атаку лівим краєм, продавивши захисні редути Тернополя, зіграв на Грушу, та отримавши передачу у відповідь, завершив влучним ударом, витягнувшись у підкаті та випередивши Чопка. 2:1!

Тернопіль, звісно, в останні хвилини шукав шляхи, щоб зрівняти рахунок, Агробізнес мав змогу провести кілька гострих контратак, отримавши простір на половині поля гостей.

Більше господарі поля не забивали, але не були цим дуже засмучені, бо фінальний свисток арбітра зафіксував чергову перемогу Агробізнеса, який через кілька днів знову вийде на поле стадіону "Юність" на матч з чернівецькою Буковиною.

ПРОТИСТОЯННЯ МАТЧУ

На правому фланзі Агробізнеса відбувалося цікаве протистояння досвідчених Романа Гудака та Тараса Пліса. Тарасу сьогодні не вдалося бути таким активним та результативним, як зазвичай. Cаме через те, що за ним "приглядав" екс-гравець Буковини. Який, щоправда, в протистоянні з суперником "заробив гірчичника" всередині першої половини.