Агробізнес - у наступному етапі чемпіонату України серед ветеранів 40+

У Волочиську закінчився груповий турнір в рамках чемпіонату України серед ветеранів. Команди, що зайняли перше та друге місця, виходили в наступний етап.

Три учасники групи протягом 11-13 серпня зіграли в одне коло.

11 серпня. Агробізнес (Волочиськ) - Вінницька область - 3:0
Голи: Нагорняк, Собуцький, Сендель

Агробізнес впевнено провів матч, володіючи перевагою і цілком заслужено втілив її в голи, які забивали гравці групи атаки волочиської команди Сергій Нагорняк, Олег Собуцький та Олексій Сендель.

12 серпня. Буковина (Чернівці) - Вінницька область - 5:0
Голи забивали Петро та Ігор Бадло по одному  голу та ще троє гравців

Буковина не залишила шансів вінничанам, достроково залишивши їх поза фіналом.

13 серпня. Агробізнес (Волочиськ) - Буковина (Чернівці) - 0:2
Голи: Петро Бадло, Сухорук

Останній матч нічого не вирішував для обох команд, адже по підсумках учорашнього матчу обидва колективи забезпечили собі місце в наступному етапі. Однак, він все ж був принциповим протистоянням.

У першому таймі Буковина мала певну перевагу, яку втілила у забитий гол. Відзначився Петро Бадло.

У другому таймі господарі поля кинулися відігруватися і перехопили ініціативу. Особливо активним попереду був Сергій Нагорняк, однак партнери його не підтримали. Відзначимо, що по ходу матчу в першому таймі через пошкодження вимушений був покинути поле ключовий гравець групи атаки Олексій Сендель, а в другому таймі Сергій Марченко та Олег Собуцький. Та все ж вимушено ослаблений Агробізнес у другій половині мав перевагу, яку не зумів втілити у результат. "Не забиваєш ти - забивають тобі". Незадовго до завершення матчу гості втекли у швидку контратаку і Микола Сухорук подвоїв рахунок. Далі гра перейшла в спокійне русло і завершилася перемогою чернівчан з рахунком 2:0.