19.08.2017. Агробізнес - Поділля - 2:1. Фоторепортаж

Після подільського дербі Агробізнес продовжив переможну серію.

Агробізнес (Волочиськ) – Поділля (Хмельницький) – 2:1
Чемпіонат України, Друга ліга, група А. 7 тур
Волочиськ, стадіон «Юність» 18.00. 3200 глядачів, 33 град.
Арбітри: головний – Роман Блавацький (Львів), асистенти - Олексій Дубовий (Луганськ), Олексій Преснухін (Маріуполь), четвертий – Віталій Маляр (Хмельницький). Спостерігач арбітражу – Олександр Якименко (Київ)
Агробізнес: Одольський, Дубчак, Полторацький, Атласюк, Гагун (Слотюк, 81), Кухарук (Курило, 90+3), Груша, Скакун (Юрчак, 86), Пліс, Семенець (Думанюк, 46), Темнюк. Запасні: Чиж, Шум, Юхимович
Головний тренер: Андрій Донець
Поділля: Дворник, Гресь (Ліповуз, 39), Джурко, Рижук (Швець, 59), Морговський (Муляр, 73), Степаненко, Охрончук, Музичук, Чернецький (Колесников, 85), Котюк, Бабак. Запасні: Шевченко, Швець, Бельчич, Муляр, Ліповуз, Макарченко.
Головний тренер: Віталій Костишин
Голи: 1-0 Темнюк (2), 1-1 Ліповуз (55), 2-1 Пліс (79)
Попередження: Охрончук (5), Рижук (17), Дубчак (85), Швець (90+3), Колесніков (90+5)

Матч обіцяв бути цікавим. Викликало неабиякий інтерес перше подільське дербі двох професіональних клубів. Звісно, у Волочиськ приїхало чимало уболівальників з обласного центру і ситуація заставляла обидві команди активізувати усі свої ресурси для здобуття позитивного результату. На правах лідера групи А та команди, що не зазнала очкових втрат в сезоні, Агробізнес був фаворитом перед початком поєдинку.

Розпочали матч з центру поля гості. Вони провели першу атаку, яка закінчилася безрезультатно, а через хвилину послідувала зразково-показова атака Агробізнеса – від захисту в атаку в один дотик Полторацький, Гагун, Груша та Семенець  доставили м’яча для Пліса, який опинився без опікунів у вільній зоні, суперник в цьому епізоді явно не вслідкував за миттєвими діями господарів. Тарас комфортно змістився до воріт і видав пас на ногу Темнюку. Останньому нічого не залишалося як забивати з близької відстані у практично незахищені ворота.

Швидкий гол, мабуть, вніс корективи в малюнок гри  і плани команд,  заставив гостей активізуватися. Зазвичай Агробізнес намагається з перших хвилин захопити ініціативу, взяти під контроль м’яч та перевести гру на половину поля суперника. Цього разу після швидкого голу певний час йшла гра на зустрічних курсах. Поділля намагалось вирівняти результат. Агробізнес – скористатись зменшенням сил оборони суперника і проводити швидкі атаки через вільні зони.

Атаки Поділля не мали гострого завершення і більшість їх закінчувались переважно в середині поля.

Агробізнес діставався воріт Поділля глибше, поступово перехопив ініціативу і мав кілька небезпечних моментів, які вже в першому таймі мали вирішити долю матчу. Зокрема, після одного з навісів із стандарту Полторацький  не скористався тим, що воротар гостей не втримав м’яча у руках.

Наносили удари по воротах Груша, Темнюк…

Ще в одному епізоді Груша скористався помилкою Греся і опинився один перед воротами  Дворника і наніс удар, та воротар Поділля перевів м’яча на кутовий.

В наступному епізоді Темнюк розібрався із захисником і намагався закрутити м’яч у дев’ятку, та він пройшов вище…

Згодом після кутового Груша пробив головою – м’яч потрапив у перекладину…

Груша приймав участь практично в кожній атаці та своїми діями з глибини поля загострюючи гру підтверджував невипадковість того, що є одним з найрезультативніших гравців другої ліги. Однак відзначитись йому сьогодні не довелося.

Ще в одному з епізодів Дворник вдруге небезпечно для себе випустив м’яча з рук та гравці Агробізнеса знову не скористались «подарунком», десь не догравши до кінця епізод.

Таке розтранжирення моментів, скажемо забігаючи наперед, створило інтригу у матчі, яка трималася до останніх хвилин поєдинку.

Адже у другому таймі Поділлю вдалося відновити рівновагу.

Після перерви на поле вийшов Думанюк замість Семенця, яким очевидно по підсумках першої половини був незадоволений тренерський штаб. Таким чином, Темнюк за відсутності партнера по атаці, більше висунувся уперед…

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах, однак у Агробізнеса було кілька швидких атак, перш за все з участю Пліса та Темнюка. Вони, щоправда, не принесли результату.

Активізувався також в другому таймі Скакун. По воротах неточно пробивали Темнюк, Думанюк, Полторацький, який сьогодні нерідко долучався до атакувальних дій після стандартів.

Треба відмітити ефективну гру Полторацького, який сьогодні вдало зіграв у захисті і встигав неодноразово підключатися до атак.

У Поділля було кілька небезпечних навісів зі стандартів у воротарську зону, якими гості не скористалися. Та все ж гостям вдалося зрівняти рахунок після  атаки лівим краєм. З глибини вибіг Ліповуз, якого не встигли щільно заблокувати захисники Агробізнеса і комфортно та результативно пробив по воротах Одольського – 1:1.

Після пропущеного гола Агробізнес активізувався, пішов у атаку більшими силами. Активніше на атаку почали працювати Думанюк  та Кухарук.

Гра стала цікавішою та відкритішою, адже у Поділля з’явилося більше простору для контратак. Однак вони й далі не мали у хмельничан результативного завершення.

Згодом Агробізнес забив другий м’яч. Скакун спочатку пристрілявся, кілька разів навішуючи у зону воріт Поділля, а далі в одному з епізодів, на дальній стійці його передачу влучним ударом у кидку завершив Тарас Пліс.

Після забитого гола команди помінялись ролями. Тепер потрібно було гостям змінювати ситуацію на полі. Однак вони, крім кількох напівнебезпечних навісів не створили нічого суттєвого, а у Агробізнеса було кілька більш гострих моментів збільшити рахунок.

Зокрема, на останніх хвилинах Юрчак з «убивчої» позиції пробив вище перекладини.

Матч так і завершився перемогою Агробізнеса, закріпивши команду з Волочиська на першій позиції в турнірній таблиці. Поділля показало себе з кращого боку і залишається міцною та боєздатною командою групи А.

Дербі пройшло у чудовій футбольній атмосфері з добре заповненим уболівальниками стадіоном та присутністю прихильників обох команд – чимало гостей приїхало у Волочиськ з обласного центру.

Дякуємо за футбол і до нових футбольних зустрічей.