8 листопада у Волочиську наші юнаки завершили осінній етап турніру.
Спершу зіграли молодші. В черговий раз багатоголів'ям) відзначився Антон Заднішевський, оформивши хет-трик.
ДЮСШ Волочиськ U14 - ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський U14 - 5:0
Голи: Заднішевський (3), Джурило, Трачук
У матчі старших юнаків, які вийшли на футбольне поле після своїх молодших партнерів, голів так і не було забито.
ДЮСШ Волочиськ U16 - ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський U16 - 0:0
Волочиські молоді футболісти обох вікових груп завершили свої виступи в 2017-му році. 14-річні попри втрату очок показали хороший результат та непогану результативність. Вони реально претендують на вихід у фінальний етап, але це доказати юнакам 2004-2005р.н треба буде у другому колі групових змагань весною 2018 року.
16-річні (2002-2003) показали непереконливу гру і, хоч ситуативно займають першу сходинку в турнірній таблиці, її втратять, коли добавляться результати решти матчів. Та все - в ногах наших хлопців. Весною можна надолужити втрачене, наполегливо готуючись до поєдинків другого кола та здобуваючи перемоги в матчах, що залишилися.
Турнірні таблиці груп ПІВДЕНЬ, згідно результатів, поданих Хмельницькою федерацією футболу на офіційному сайті ХОФФ.
ДЮФЛ ХО ПІВДЕНЬ U16
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ДЮСШ Волочиськ U16 |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 - 7 |
8 |
2 |
Патріот U16 (Кам'янець-Подільський) |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 - 2 |
4 |
3 |
Новатор U16 (Хмельницький) |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 - 1 |
4 |
4 |
ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський U16 |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 - 1 |
2 |
5 |
ДЮСШ-1 Хмельницький U16 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 - 2 |
0 |
6 |
ДЮСШ Городок U16 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 - 4 |
0 |
ДЮФЛ ХО ПІВДЕНЬ U14
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ДЮСШ Волочиськ U14 |
5 |
4 |
0 |
1 |
20 - 4 |
12 |
2 |
ДЮСШ-2 Кам'янець-Подільський U14 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 - 8 |
4 |
3 |
Новатор U14 (Хмельницький) |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 - 7 |
4 |
4 |
ДЮСШ-1 Хмельницький U14 |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 - 2 |
3 |
5 |
ДЮСШ Дунаївці U14 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 - 3 |
0 |
6 |
ДЮСШ Городок U14 |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 - 9 |
0 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
20.04.2024 | 5 тур | |
14.30 | ||
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
МАРІУПОЛЬ Маріуполь |
|
Волочиськ, стадіон "Юність" |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 22 | 18 | 3 | 1 | 41-12 | 57 |
2 | Інгулець | 22 | 15 | 4 | 3 | 43-14 | 49 |
3 | Лівий берег | 22 | 14 | 3 | 5 | 49-13 | 45 |
4 | Епіцентр | 22 | 9 | 9 | 4 | 31-24 | 36 |
5 | Маріуполь | 22 | 8 | 10 | 4 | 25-19 | 34 |
6 | Полтава | 22 | 9 | 7 | 6 | 40-32 | 34 |
7 | Агробізнес | 22 | 9 | 6 | 7 | 22-20 | 33 |
8 | Вікторія | 22 | 8 | 7 | 7 | 20-23 | 31 |
9 | Прикарпаття | 22 | 7 | 9 | 6 | 29-21 | 30 |
10 | Кудрівка-Нива | 22 | 7 | 9 | 6 | 24-26 | 30 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 0 | 2 | 8 | 11-35 | 2 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 10 | 8 | 1 | 1 | 42-8 | 25 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 10 | 2 | 2 | 6 | 10-30 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |