Національна збірна ветеранів України продовжила перемагати і у другий, вирішальний ігровий день.
Суперником нашої команди була інша команда з Чикаго - Чикаго Юнайтед, граючим тренером якої є Ігор Скляров, олімпійський чемпіон 1988 року в складі збірної СРСР, а зараз організатор "Кубка Легенд", а ключовим гравцем киянин Дмитро Коваленко (на фото в центрі).
Дмитра Коваленка мало знають в Україні, він розпочинав юнаком в київському Динамо, але основну свою футбольну кар'єру провів у американських футбольних клубах.
10 грудня прийшла черга відповідальних матчів
Півфінали
Збірна України – «Чикаго Юнайтед» – 6:1
Склад збірної України: перший тайм – Рева, Єзерський, Шершун, Шевчук, Левченко, Назаренко, Косовський, Шелаєв, Едмар Галовський, Цихмейструк (капітан), Воробей; другий тайм – Рева, Свідерський, Шершун, Шевчук, Донець, Самойлов, Шелаєв (Максимов), Ващук (капітан), Нагорняк, Маркевич, Собуцький.
Голи у нашій команді забивали: Воробей – 3, Шевчук, Нагорняк, Собуцький (з пенальті)
У іншому півфіналі ФК Коннекшн переміг ФК Торонто і вдруге за турнір у фіналі зустрілися суперники по групі А.
Фінал
Збірна України – ФК «Connection-Україна» – 6:1
Склад збірної України: перший тайм – Рева, Єзерський, Шершун, Шевчук, Левченко, Назаренко, Косовський, Шелаєв, Едмар Галовський, Цихмейструк (капітан), Воробей (Собуцький); другий тайм – Рева, Свідерський, Шершун, Шевчук, Донець, Самойлов, Шелаєв (Максимов), Ващук (капітан), Нагорняк, Маркевич, Собуцький.
Голи у нашій команді забивали: Цихмейструк -2, Назаренко – 2, Воробей, Свідерський
Таким чином, "Кубок Легенд" другий рік поспіль їде в Україну.
Кращим воротарем турніру визнано голкіпера ФК Коннекшн.
Кращим захисником - Вячеслава Шевчука (збірна України)
Кращим півзхисником - Дмитра Коваленка (Чикаго Юнайтед)
Кращим бомбардиром став Андрій Воробей (збірна України) - 9 голів
За матеріалами Олександра Гливинського
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
28.04.2024 | 6 тур | |
12.00 | ||
ВІКТОРІЯ Суми |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Суми, Ювілейний |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 23 | 18 | 3 | 2 | 42-14 | 57 |
2 | Інгулець | 23 | 16 | 4 | 3 | 45-15 | 52 |
3 | Лівий берег | 23 | 14 | 4 | 5 | 50-14 | 46 |
4 | Епіцентр | 23 | 9 | 10 | 4 | 32-25 | 37 |
5 | Маріуполь | 23 | 8 | 11 | 4 | 26-20 | 35 |
6 | Полтава | 23 | 9 | 7 | 7 | 41-35 | 34 |
7 | Агробізнес | 23 | 9 | 7 | 7 | 23-21 | 34 |
8 | Прикарпаття | 23 | 8 | 9 | 6 | 32-22 | 33 |
9 | Кудрівка-Нива | 23 | 8 | 9 | 6 | 26-26 | 33 |
10 | Вікторія | 23 | 8 | 7 | 8 | 20-25 | 31 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 7 | 2 | 1 | 20-5 | 23 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 7 | 2 | 1 | 23-7 | 23 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 6 | 2 | 2 | 15-10 | 20 |
4 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 4 | 1 | 5 | 24-19 | 13 |
5 | Галичина (Львів) | 10 | 3 | 3 | 4 | 12-17 | 12 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 3 | 2 | 6 | 14-19 | 10 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 0 | 3 | 8 | 12-36 | 3 |
U15
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 10 | 10 | 0 | 0 | 50-5 | 30 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 11 | 9 | 1 | 1 | 48-10 | 28 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 10 | 6 | 1 | 3 | 25-9 | 19 |
4 | Галичина (Львів) | 10 | 4 | 4 | 2 | 27-11 | 16 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-16 | 9 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 11 | 2 | 2 | 7 | 12-36 | 8 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 10 | 1 | 1 | 8 | 5-29 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-71 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 4 | 2 | 1 | 1 | 13-2 | 7 |
3 | Фортеця Кам.-Поділ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 18-11 | 6 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |