Футбольний клуб "Агробізнес" (Волочиськ) - офіційний сайт — У Шепетівці пройшов дитячий футбольний турнір. 28.01.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 181.jpg
  • 182.jpg
  • 183.jpg
22 серпня 2018, 17.00
Херсон
стадіон "Кристал"

Кубок України
Другий
попередній
етап
1/32 фіналу

КРИСТАЛ
(Херсон)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


27 серпня 2018
Київ
стадіон "Оболонь Арена"

Чемпіонат України
Перша ліга
6 тур

ОБОЛОНЬ-
БРОВАР
(Київ)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

У Шепетівці пройшов дитячий футбольний турнір

28 січня змагалися юні футболісти 2003-2004 рр. народження "Кубок Агробізнеса".

28 січня 2018 року в спорткомплексі Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» пройшов Відкритий Кубок «Агробізнеса» з міні-футболу серед дитячих команд 2003-2004 р.н., Шепетівського району та ОТГ за підтримки шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес». В турнірі взяли участь шість команд.

Перед початком змагань виступили директор Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» Ігор Манжалій, директор ШР ДЮСШ «Колос» Володимир Гнатюк, які побажали перемоги юним футболістам в змаганнях.

За результатами жеребкування визначилися дві групи по три команди, група А ШРДЮСШ «Колос» Судилківська ОТГ, ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка та «Зміна» ШРФФ 2005 р.н., Група Б – «Агробізнес» м. Шепетівка, НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Коськів, а в групах за коловою системою.


Перед матчем с. Михайлючка - "Зміна"

Переможці груп грали в фіналі, відповідно другі місця в групах - за 3-4 місце, 3 місце в групі за 5-6 місця. За результатами матчів в групах команди ЗОШ I-IIIст. с. Коськів та «Зміна» ШРФФ змагалися за 5-6 місце, де переможцями виявились юні футболісти «Зміни» посівши 5 місце, команди НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка змагалися за 3-4 місце, де сильнішими виявилися юні футболісти с. Кірчик, посівши призове третє місце.

У фіналі зустрілися вихованці футболу ШР ДЮСШ «Колос» Судилківської ОТГ та «Агробізнес» м. Шепетівка, де сильнішими виявилися юні футболісти «Агробізнесу» посівши переможне перше місце у змаганнях.


Переможці - Агробізнес (Шепетівка)

 
Фіналісти - ШР ДЮСШ "Колос" Судилківської ОТГ

У перервах між матчами проводилися конкурси на кращу технічну майстерність юних футболістів, де переможцем став вихованець Михайлюцького футболу Лобенський Олександр.

Кращі гравці команд Ворощук Максим (с. Кірчик), Гусинський Максим (с.Михайлючка), Костюк Владислав (ШР ДЮСШ «Колос»), Рудюк Василь («Зміна» ШРФФ), Касьян Роман («Агробізнес» м. Шепетівка) та Романюк Володимир (с. Коськів).

За співпраці федерації футболу Шепетівського району та федерації футболу м. Шепетівка було організовано суддівство змагань.

Усі учасники футбольного свята отримали командні кубки, дипломи, медалі та цінні подарунки, а переможці грошову винагороду за підтримки Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» та Шепетівської районної ДЮСШ «Колос».

Матеріал підготовив Віктор Козійчук

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

6 тур


26 серпня
Інгулець - Гірник-Спорт
Колос - Миколаїв
Прикарпаття - Рух
27 серпня
Оболонь-Бровар - Агробізнес

Авангард - Суми
Дніпро-1 - Волинь
Балкани - Зірка


Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 Волинь 5 5 0 0 10 - 0 15
2 СК Дніпро-1 5 4 0 1 12 - 3 12
3 Миколаїв 5 3 1 1 5 - 3 10
4 Колос 5 2 3 0 7 - 2 9
5 Металіст 1925 5 3 0 2 8 - 4 9
6 Авангард 5 2 2 1 7 - 5 8
7 Оболонь-Бровар 5 2 2 1 3 - 2 8
8 Інгулець 5 2 1 2 5 - 5 7
9 Балкани 5 2 1 2 4 - 4 7
10 Суми 5 2 1 2 7 - 10 7
11 Гірник-Спорт 4 2 0 2 4 - 9 6
12 Рух 5 1 1 3 4 - 7 4
13 Прикарпаття 5 1 0 4 1 - 4 3
14 Агробізнес 5 0 2 3 1 - 6 2
15 Кобра 3 0 0 3 1 - 8 0
16 Зірка 4 0 0 4 1 - 8 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 9 9 0 0 29 - 3 27
2 Случ К 8 6 1 1 19 - 4 19
3 Конфермат 8 5 1 2 18 - 8 16
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 8 1 2 5 7 - 18 5
6 Случ С 8 1 2 5 8 - 20 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 9 1 2 6 6 - 22 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4