Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 01.jpg
  • 02_.jpg
  • 03.jpg
19 травня 2018, 17.00
Новоград-Волинський,
стадіон "Авангард"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 27 тур
 
ПОЛІССЯ
(Житомир)
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Програмки

У Шепетівці пройшов дитячий футбольний турнір

28 січня змагалися юні футболісти 2003-2004 рр. народження "Кубок Агробізнеса".

28 січня 2018 року в спорткомплексі Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» пройшов Відкритий Кубок «Агробізнеса» з міні-футболу серед дитячих команд 2003-2004 р.н., Шепетівського району та ОТГ за підтримки шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес». В турнірі взяли участь шість команд.

Перед початком змагань виступили директор Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» Ігор Манжалій, директор ШР ДЮСШ «Колос» Володимир Гнатюк, які побажали перемоги юним футболістам в змаганнях.

За результатами жеребкування визначилися дві групи по три команди, група А ШРДЮСШ «Колос» Судилківська ОТГ, ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка та «Зміна» ШРФФ 2005 р.н., Група Б – «Агробізнес» м. Шепетівка, НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Коськів, а в групах за коловою системою.


Перед матчем с. Михайлючка - "Зміна"

Переможці груп грали в фіналі, відповідно другі місця в групах - за 3-4 місце, 3 місце в групі за 5-6 місця. За результатами матчів в групах команди ЗОШ I-IIIст. с. Коськів та «Зміна» ШРФФ змагалися за 5-6 місце, де переможцями виявились юні футболісти «Зміни» посівши 5 місце, команди НВК I-IIIст. с. Кірчик та ЗОШ I-IIIст. с. Михайлючка змагалися за 3-4 місце, де сильнішими виявилися юні футболісти с. Кірчик, посівши призове третє місце.

У фіналі зустрілися вихованці футболу ШР ДЮСШ «Колос» Судилківської ОТГ та «Агробізнес» м. Шепетівка, де сильнішими виявилися юні футболісти «Агробізнесу» посівши переможне перше місце у змаганнях.


Переможці - Агробізнес (Шепетівка)

 
Фіналісти - ШР ДЮСШ "Колос" Судилківської ОТГ

У перервах між матчами проводилися конкурси на кращу технічну майстерність юних футболістів, де переможцем став вихованець Михайлюцького футболу Лобенський Олександр.

Кращі гравці команд Ворощук Максим (с. Кірчик), Гусинський Максим (с.Михайлючка), Костюк Владислав (ШР ДЮСШ «Колос»), Рудюк Василь («Зміна» ШРФФ), Касьян Роман («Агробізнес» м. Шепетівка) та Романюк Володимир (с. Коськів).

За співпраці федерації футболу Шепетівського району та федерації футболу м. Шепетівка було організовано суддівство змагань.

Усі учасники футбольного свята отримали командні кубки, дипломи, медалі та цінні подарунки, а переможці грошову винагороду за підтримки Шепетівського регіонального представництва ТОВ «Агробізнес» та Шепетівської районної ДЮСШ «Колос».

Матеріал підготовив Віктор Козійчук

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 26 тур
19 травня
Нива (Тернопіль) – Скала - 0:1
Нива-В – Прикарпаття - 0:1
Полісся – Агробізнес - 0:0
20 травня
Буковина – Поділля 
ФК Львів Арсенал-Київщина

 

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 25 22 1 2 67 - 17 67
2 Прикарпаття 25 19 2 4 55 - 25 59
3 Нива-В 25 11 6 8 29 - 21 39
4 Скала 25 10 4 11 25 - 28 34
5 ФК Львів 24 8 6 10 23 - 25 30
6 Нива (Тернопіль) 24 8 6 10 22 - 27 30
7 Буковина 24 7 7 10 27 - 36 28
8 Полісся 25 8 3 14 28 - 41 27
9 Поділля 23 5 4 14 18 - 37 19
10 Арсенал-Київщина 24 4 1 19 17 - 54 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 31 24 3 4 73 - 15 75
2 Металіст 1925 31 19 4 8 68 - 26 61
3 Енергія 31 18 3 10 64 - 29 57
4 Таврія 31 16 7 8 49 - 32 55
5 Реал Фарма 31 15 6 10 49 - 35 51
6 Мир 31 13 11 7 42 - 26 50
7 Нікополь 31 11 11 9 34 - 30 44
8 Миколаїв-2 31 10 7 14 40 - 52 37
9 Дніпро 31 15 6 10 54 - 31 33
10 Суднобудівник 31 5 4 22 32 - 82 19
11 Інгулець-2 31 3 7 21 24 - 62 16
12 Металург 31 2 1 28 11 - 120 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U16 9 5 3 1 25 - 10 18
2 Патріот U16 7 5 2 0 12 - 4 17
3 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 7 2 2 3 6 - 4 8
4 Новатор U16 7 2 1 4 11 - 17 7
5 ДЮСШ Городок U16 6 2 0 4 7 - 16 6
6 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 6 1 0 5 6 - 16 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 8 7 0 1 33 - 5 21
2 Новатор U14 7 4 1 2 16 - 14 13
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 6 4 0 2 21 - 9 12
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 5 1 1 3 9 - 16 4
5 ДЮСШ Городок U14 6 1 0 5 7 - 32 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 2 2 0 0 3 - 0 6
2 Случ К 2 1 1 0 4 - 1 4
3 Фортеця 2 1 1 0 2 - 0 4
4 Темп 2 1 1 0 2 - 1 4
5 Случ С 2 1 0 1 2 - 3 3
6 Конфермат 3 0 1 2 1 - 5 1
7 Дністер (Н.Ушиця) 1 0 0 1 1 - 2 0
8 Іскра (Теофіполь) 2 0 0 2 1 - 4 0