Контрольний матч. Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ – 4:3

1 лютого 2018. м. Хмельницький, стадіон ДЮСШ №1.

Агробізнес (Волочиськ) – ФК Малинськ – 4:3
Склад Агробізнеса:
1 тайм: Полторацький, Борячук, Юхимович, Іван Когут, Микола Когут, Кухарук, Темнюк, 4 гравці на перегляді.
2 тайм: Чиж, Юхимович, Думанюк, Слотюк, Дубчак, Курило, Скакун, Груша, Темнюк, Юрчак.
Голи у нашій команді забивали: 1:0 Темнюк, 2:0 гравець на перегляді, 3:1 Скакун, 4:1 Темнюк.

Суперник нам досить добре знайомий по матчах аматорського чемпіонату України, з яким до цього Агробізнес провів чотири офіційних матчі. Він є однією з двох команд, що вигравали у Волочиську (1:0). Щоправда тоді перед програним матчем у Агробізнеса був запас міцності після першого матчу плей-офф у Малинську - 4:1. Зараз ФК Малинськ, команда з Рівненської області, займає 4 місце в одній з груп аматорської першості України.

Рахунок відкрили футболісти Агробізнеса. Микола Когут прострілив з лівого краю практично з нульового кута і Микола Темнюк ефектно доправив м'яча у ворота.

Згодом гравець на перегляді в АБ опинився у зручній позиції та скориставшись тим, що воротар суперника дещо необачно покинув рамку, подвоїв рахунок.

Суперник відповів голом після навісу з лівого краю - гравець Малинська пробив головою з близької відстані.

На цьому завершився перший тайм.

На другий тайм Агробізнес вийшов іншим складом, залишивши на полі лише Юхимовича та Темнюка. Тут усі футболісти були добре знайомі між собою за минулорічними матчами. Перевага Агробізнеса призвела до ще двох голів у ворота суперника. Спочатку Скакун пробив з-під захисника.

Згодом Темнюк перекинув м'яча через воротаря. 4:1!

У наступний період суперник зумів відіграти два м'ячі. Після удару зі штрафного прикрий рикошет заставив Чижа вийняти м’яча з власних воріт.

Згодом Малинську вдався результативний дальній удар… 4:3.

У кінці матчу Агробізнес атакував більше, однак зусилля Темнюка, Юрчака, Груші та інших були нереалізовані.

4:3 - остаточний рахунок матчу. Зазначимо, що гра носила тренувальний характер, тож результат матчу до уваги не беремо...

Відмітимо "дубль" Темнюка, який зрештою провів на футбольному полі більше часу за інших. У Миколи ще були нагоди забити, які він не реалізував.

Тренерський тандем сьогодні був у повному складі після повернення Андрія Донця з бразильсько-аргентинського турне ветеранської збірної України.

Після матчу добре знайомі по роботі кількарічної давності в тернопільській Ниві, а зараз головні тренери сьогоднішніх суперників, Андрій Донець та Богдан Самардак обмінялися враженнями...