Футбольний клуб "Агробізнес" (Волочиськ) - офіційний сайт — Відбудеться Кубок міста пам'яті Тараса Осадчука. 03.02.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 181.jpg
  • 182.jpg
  • 183.jpg
22 серпня 2018, 17.00
Херсон
стадіон "Кристал"

Кубок України
Другий
попередній
етап
1/32 фіналу

КРИСТАЛ
(Херсон)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


27 серпня 2018
Київ
стадіон "Оболонь Арена"

Чемпіонат України
Перша ліга
6 тур

ОБОЛОНЬ-
БРОВАР
(Київ)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Відбудеться Кубок міста пам'яті Тараса Осадчука

Змагання з футзалу пройдуть з 3 до 11 лютого 2018 в спортивному залі "Дружба" Волочиського машинобудівного заводу.

Це буде 25-й за ліком щорічний турнір з футзалу, присв'ячений пам'яті відомого тренера з футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, арбітра національної категорії з гандболу, директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ "Мотор Січ" м. Волочиськ (1976-2016 рр.) Тараса Семеновича Осадчука. 

У турнірі приймуть участь 16 команд які представляють три територіальних громади - Волочиську, Підволочиську та Наркевицьку. Вони будуть розділені на 4 групи по 4 команди. Спершу пройдуть змагання в групах, а на другому етапі у стадії плей-офф визначатимуться призери турніру. 

Запрошуємо земляків та гостей Волочиська переглянути цікавий футзальний турнір у спортзалі "Дружба".

Початок змагань: 3-4 лютого - о 12.00, 4-9 лютого - о 18.00, 10-11 лютого - о 15.00.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

6 тур


26 серпня
Інгулець - Гірник-Спорт
Колос - Миколаїв
Прикарпаття - Рух
27 серпня
Оболонь-Бровар - Агробізнес

Авангард - Суми
Дніпро-1 - Волинь
Балкани - Зірка


Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 Волинь 5 5 0 0 10 - 0 15
2 СК Дніпро-1 5 4 0 1 12 - 3 12
3 Миколаїв 5 3 1 1 5 - 3 10
4 Колос 5 2 3 0 7 - 2 9
5 Металіст 1925 5 3 0 2 8 - 4 9
6 Авангард 5 2 2 1 7 - 5 8
7 Оболонь-Бровар 5 2 2 1 3 - 2 8
8 Інгулець 5 2 1 2 5 - 5 7
9 Балкани 5 2 1 2 4 - 4 7
10 Суми 5 2 1 2 7 - 10 7
11 Гірник-Спорт 4 2 0 2 4 - 9 6
12 Рух 5 1 1 3 4 - 7 4
13 Прикарпаття 5 1 0 4 1 - 4 3
14 Агробізнес 5 0 2 3 1 - 6 2
15 Кобра 3 0 0 3 1 - 8 0
16 Зірка 4 0 0 4 1 - 8 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 9 9 0 0 29 - 3 27
2 Случ К 8 6 1 1 19 - 4 19
3 Конфермат 8 5 1 2 18 - 8 16
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 8 1 2 5 7 - 18 5
6 Случ С 8 1 2 5 8 - 20 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 9 1 2 6 6 - 22 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4