Футбольний клуб "Агробізнес" (Волочиськ) - офіційний сайт — Відбувся Кубок міста пам’яті Т. Осадчука 11.02.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 181.jpg
  • 182.jpg
  • 183.jpg
22 серпня 2018, 17.00
Херсон
стадіон "Кристал"

Кубок України
Другий
попередній
етап
1/32 фіналу

КРИСТАЛ
(Херсон)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)


27 серпня 2018
Київ
стадіон "Оболонь Арена"

Чемпіонат України
Перша ліга
6 тур

ОБОЛОНЬ-
БРОВАР
(Київ)

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Відбувся Кубок міста пам’яті Т. Осадчука

Змагання з футзалу тривали з 3 до 11 лютого у волочиському спортзалі «Дружба».

Не можемо обминути увагою цікавий та престижний для нашого краю турнір, який цьогоріч був ювілейним 25-м. Протягом дев’яти днів у спортзалі Дружба у Волочиську, який був заповнений вщент, тривали неабиякі футбольні пристрасті. Кубок міста пам’яті Тараса Осадчука зібрав 15 команд (заявлені попередньо Наркевичі не брали участі) з Волочиська, Підволочиська та навколишніх населених пунктів нашого краю…

Аншлаг на матчах Кубка міста

Усі учасники Кубка міста-2018:  Богданівка, Війтівці, Дорофіївка, ДЮСШ Волочиськ, Запуття, Користова, НВК (ЗОШ № 6, Волочиськ), Наркевичі, Оболонь (Підволочиськ), Підприємці  (Волочиськ), Поляни-1, Поляни-2, П’ятачок (Волочиськ), Староміщина, Тарноруда, Центр (Волочиськ)

16 команд були розбиті на 4 групи, які провели між собою одноколові турніри.

ТАБЛО
ГРУПОВИЙ ТУРНІР:

Група А

Група Б

3 лютого

3 лютого

Поляни-2 – Центр – 3:8
ДЮСШ – Підприємці – 1:3

Користова – Оболонь – 1:14
Запуття – Поляни-1 – 3:1

4 лютого

4 лютого

Центр – Підприємці – 5:2
ДЮСШ – Поляни-2 – 4:3

Оболонь – Поляни-1 – 9:1
Запуття – Користова – 7:4

5 лютого

5 лютого

Центр – ДЮСШ – 6:1
П
ідприємці – Поляни-2 – 4:4

Запуття – Оболонь – 3:11
Поляни-1 – Користова – 4:2

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Центр

3

3

0

0

19:6

9

2

Підприємці

3

1

1

1

9:10

4

3

ДЮСШ

3

1

0

2

6:12

3

4

Поляни-2

3

0

1

2

10:16

1

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Оболонь

3

3

0

0

34:5

9

2

Запуття

3

2

0

1

13:16

6

3

Поляни-1

3

1

0

2

6:14

3

4

Користова

3

0

0

3

7:25

0

Група В

Група Г

3 лютого

3 лютого

Тарноруда – НВК – 5:4
Наркевичі – Старомішина  -:+

Війтівці – П’ятачок – 4:16
Дорофіївка – Богданівка  – 3:5

4 лютого

4 лютого

Староміщина – Тарноруда – 0:5
Наркевичі – НВК -:+

П’ятачок – Богданівка  – 16:3
Дорофіївка – Війтівці – 7:3

6 лютого

5 лютого

Наркевичі – Тарноруда -:+
НВК  – Староміщина – 6:0

П’ятачок – Дорофіївка – 7:2
Богданівка –  Війтівці – 3:3

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Тарноруда

3

3

0

0

10:4

9

2

НВК

3

2

0

1

10:5

6

3

Староміщина

3

1

0

2

0:11

3

4

Наркевичі

3

0

0

3

-

0

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

П’ятачок

3

3

0

0

39:9

9

2

Богданівка

3

1

1

1

11:22

4

3

Дорофіївка

3

1

0

2

12:15

3

4

Війтівці

3

0

1

2

10:26

1

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІ ГРУПИ

Група А

Група Б

7 лютого

7 лютого

Тарноруда – Запуття – 6:1
Підприємці – Центр – 1:7

Оболонь – Богданівка – 8:4
НВК – П’ятачок – 3:7

8 лютого

8 лютого

Центр – Тарноруда – 4:3
Запуття – Підприємці – 3:5

П’ятачок – Оболонь – 2:5
Богданівка – НВК – 7:4

9 лютого

9 лютого

Тарноруда – Підприємці – 7:1
Центр – Запуття – 7:2

Оболонь – НВК – 6:6
П’ятачок – Богданівка – 3:1

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Центр

3

3

0

0

18:6

9

2

Тарноруда

3

2

0

1

16:6

6

3

Підприємці

3

1

0

2

7:17

3

4

Запуття

3

0

0

3

6:18

0

М

 

І

В

Н

П

М

О

1

Оболонь

3

2

1

0

19:12

7

2

П'ятачок

3

2

0

1

12:9

6

3

Богданівка

3

1

0

2

12:15

3

4

НВК

3

0

1

2

13:20

1

ПІВФІНАЛИ
10 лютого
Центр – П’ятачок – 5:0
Оболонь – Тарноруда – 2:2 (п.5:4)

В останній день змагань 11 лютого краща четвірка турніру змагалася за призові місця.

Матч за 3-є місце
Пятачок (Волочиськ) – Тарноруда – 3:2
Голи забивали: Екрем Арапоглу (2), Вадим Альохін – Руслан Буряк (2)

Епізод матчу

Переможний гол Вадима Альохіна

Фінал
Центр – Оболонь – 3:1

У фіналі турніру зустрілись волочиський Центр та минулорічний переможець підволочиська Оболонь. У запеклій боротьбі перемогу святкували волочищани.

Голи забивали:  Юрій Скоп'як, Назар Трач, Богдан Коза – Андрій Малащук

Перед фіналом: "Слава Україні!" - "Героям Слава!"

Епізод фінального матчу

Тріумф переможців

Зазначимо, що в турнірі взяли участь, виступаючи за різні команди, представники тренерського штабу ФК Агробізнес та молоді футболісти з команди Агробізнес-2.

По закінченню турніру пройшла церемонія нагородження.

Чудові індивідуальні призи отримали кращі гравці



Кращим бомбардиром турніру став Тарас Даньків (Оболонь) - 18 голів. 

У Андрія Малащука (Оболонь) - 17 голів, Назара Трача (Центр) - 16, Андрія Донця (П'ятачок) - 15.

Кращий гравець кубка - Назар Трач (Центр).



По амплуа кращими стали:

Воротар – Артем Швець (Тарноруда)



Захисник – Андрій Донець (П’ятачок)



Нападник – Степан Римар (Богданівка)



Капітани команд призерів отримали кубки.





Представники спонсорів турніру вручили призи та цінні подарунки кращим гравцям, командам, арбітрам та іншим особам, що сприяли успішному проведенню змагань.



Успішне проведення турніру забезпечили своєю підтримкою Волочиська міська рада, ТОВ «АГРОБІЗНЕС», Благодійний фонд «МИ ПОРУЧ», Група компаній «VITAGRO», ВМЗ АТ «МОТОР СІЧ», волочиське відділення «НОВА ПОШТА», автомийки ВОЛОЧИСЬК-1.

Вітаємо призерів та переможців.

П'ятачок (Волочиськ)

Оболонь (Підволочиськ)

Центр (Волочиськ)

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

6 тур


26 серпня
Інгулець - Гірник-Спорт
Колос - Миколаїв
Прикарпаття - Рух
27 серпня
Оболонь-Бровар - Агробізнес

Авангард - Суми
Дніпро-1 - Волинь
Балкани - Зірка


Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 Волинь 5 5 0 0 10 - 0 15
2 СК Дніпро-1 5 4 0 1 12 - 3 12
3 Миколаїв 5 3 1 1 5 - 3 10
4 Колос 5 2 3 0 7 - 2 9
5 Металіст 1925 5 3 0 2 8 - 4 9
6 Авангард 5 2 2 1 7 - 5 8
7 Оболонь-Бровар 5 2 2 1 3 - 2 8
8 Інгулець 5 2 1 2 5 - 5 7
9 Балкани 5 2 1 2 4 - 4 7
10 Суми 5 2 1 2 7 - 10 7
11 Гірник-Спорт 4 2 0 2 4 - 9 6
12 Рух 5 1 1 3 4 - 7 4
13 Прикарпаття 5 1 0 4 1 - 4 3
14 Агробізнес 5 0 2 3 1 - 6 2
15 Кобра 3 0 0 3 1 - 8 0
16 Зірка 4 0 0 4 1 - 8 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 9 9 0 0 29 - 3 27
2 Случ К 8 6 1 1 19 - 4 19
3 Конфермат 8 5 1 2 18 - 8 16
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 8 1 2 5 7 - 18 5
6 Случ С 8 1 2 5 8 - 20 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 9 1 2 6 6 - 22 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4