Контрольний матч. Рочин (Соснівка) - Агробізнес (Волочиськ) - 1:5

24 лютого у Винниках провів черговий спаринг лідер Групи А.

Склад Агробізнеса:
1 тайм: Одольський, Полторацький, Дубчак, Курило, Слотюк, Думанюк, Юхимович, Скакун, Іван Когут, Темнюк, Семенець
2 тайм: Чернобай, Шум, Курило, Слотюк, Гагун, Кухарук, Микола Когут, Темнюк (Юрчак), Семенець, два гравці на перегляді
Голи: 0:1 Курило, 0:2 Микола Когут, 1:3 Гагун, 1:4 Семенець, 1:5 Юрчак

Хороше доволі м'яке штучне поле спорткомплексу МБМ у цю зимову пору практично на розхват, принаймні у вихідні. Тут один матч практично без пауз замінює інший і у Винниках сувора нефутбольна пора не залишається без футболу. Зокрема, проводиться частина матчів у рамках популярного щорічного турніру пам'яті Ернеста Юста. Перед нашим матчем вдалося побачити один з таких поєдинків, Фенікс-Стефано-2 (Підмонастир) - Юність (Гійче). Побачили також закордонну команду. Краківська Вісла змагалась з молодіжним складом Карпат.

У нашому матчі зустрілись суперники, знайомі по аматорській першості минулого сезону (0:0, 0:0). Зараз обидві команди в своїх дивізіонах займають перші місця. Тож на поле вийшли колективи з психологією переможців.

У першому таймі йшла рівна боротьба, обидві команди при загальній напруженості поєдинку не створили багато моментів для реалізації. Головними подіями поєдинку стали стандарти. Зокрема, в Агробізнеса були кілька штрафних ударів з хороших ударних позицій, та жодного з них не вдалося використати.

Найкраща нагода в першій половині матчу трапилася в Слотюка. Чудова зряча передача з глибини поля від Юхимовича, Арсен увірвався а карний майданик суперника, але пробивав з гострого кута, тож важко було поцілити у вільну шпарину рамки.

П'ятий тайм Рочина та Агробізнеса продовжив "суху" серію суперників - 0:0.

У перерві традиційно для контрольних поєдинків тренерський штаб нашої команди провів ряд замін. Зокрема на полі з'явились Сергій Чернобай та Роман Гагун.

Це футболісти, які повноцінно тренуються, але яких тренери не задіювали в попередніх поєдинках, давши повноцінно залікувати попередні ушкодження.

Другий тайм нарешті став гольовим, і голів ми побачили аж шість.

Ігор Курило чудово в своєму стилі увігнав м'яча у сітку після подачі зі штрафного від Миколи Когута.

Брати Когути сьогодні зіграли в різних таймах. У другому Микола Когут впевнено почував себе навіть за відсутності брата. Він виявився чудовим асистентом. Після гольової передачі Курилу та асистувавши Юрчаку у кінці матчу, Микола забив і сам, пройшовши лівим краєм і зробивши удар в дальній кут. Воротар суперників невпевнено відбив м'яча ногою і він поволі вкотився у ворота. 0:2!

Далі суперник відповів стандартами. Два штрафних удари Рочина були небезпечними. У першому випадку соснівці пробили стінку Агробізнеса і м'яч через нещільність "захисної споруди" влетів у неочікуваний кут без шансів для Чернобая. 2:1

В наступному епізоді наш воротар був на місці, витягши м'яча з-під перекладини.

Наступний етап матчу був повністю за Агробізнесом. Волочищани створили чимало гострих проникаючих атак, які принесли результат. Спершу Гагун з середньої відстані з правого краю наніс результативний удар.

Згодом активний Богдан Семенець вибіг на побачення з кіпером і переграв його.

Відчувалося, що наші суперники або втомились, або втратили інтерес до матчу, який вже був практично програний, тож Агробізнес повністю хазяйнував на футбольному полі...

Завершальну точку поставив Юрчак, якому залишалося добити м'яч після того, як його відбив перед собою воротар Рочина. А розпочалася ця гольова атака після чергового проходу та удару по воротах від Миколи Когута.

Зазначимо також, що матч проходив на морозі -7 градусів, а у другому таймі мабуть було і всі мінус десять...

Наступні контрольні поєдинки Агробізнес запланував провести в Хмельницькому 3 та 6 березня. Cуперниками нашої команди можуть стати вже знайомі за недавніми спарингами ОДЕК (Оржів) та Поділля (Хмельницький).