21.03.2018. Останній контрольний матч на зборах у Туреччині.

Агробізнес (Волочиськ, Україна) - Металіст 1925 (Харків, Україна) - 1:0

Агробізнес (Волочиськ, Україна) - Металіст (Харків, Україна) - 1:0

Контрольний матч. 21 березня 2018. Белек (Анталья, Туреччина). Стадіон SPICE HOTEL&SPA.

Арбітри: головний - Бюлент Демір. Асистенти арбітра - Ахмет Буйюкоувац, Атіл Акман (всі - Туреччина)
Агробізнес: Одольський (Чернобай 46), Гагун, Кухарук, Курило, Слотюк, Юхимович, Темнюк, Семенець (к) (Груша 21, Юрчак 66), Скакун (Борячук 83), Когут М. (Когут І. 46), Думанюк. Запасні: Чиж, Дубчак, Шум, Полторацький. Головний тренер - Андрій Донець
Металіст 1925: Дьяков, Пріхна, Чередниченко, Жданов, Ємельянов, Буличов (Цвіренко 74), Ралюченко (Сидоренко 76), Краєв (Дехтяренко 70), Романов (Коваленко Є. 62), Синиця (Мазун 85), Давидов (к) (Єрмоленко 67). Запасні: Федак, Коваленко І., Стороженко. Головний тренер - Олександр Іванов
Гол: Груша 63
Попередження: Кухарук 65 - Жданов 13, Ємельянов 51, Ралюченко 69

Останній підсумковий матч в останній день навчально-тренувальних зборів провів Агробізнес. Суперником нашої команди був один з лідерів Групи Б Другої ліги чемпіонату України.

Матч пройшов у рівній боротьбі суперників, достатній напрузі та бойовитості обох команд. Все вирішов єдиний м'яч, забитий у другому таймі Віталієм Грушею.

Матч розпочав Металіст і вже наприкінці першої хвилини харків’яни зробили перший випад до воріт Агробізнеса - заробили кутовий, після якого їх перший удар по воротах Одольського прийшовся вище воріт.

Далі на полі продовжувалась рівна боротьба, команди поперемінно налагоджували свої атаки, в яких оборонці обох команд грали надійно.

На 15 хвилині, намагаючись підібрати мяч усередині поля моторошну травму отримав форвард Агробізнеса Богдан Семенець, отримавши від суперника ненавмисний удар у руку. На полі хвилин п'ять "чаклували" лікарі обох команд, а згодом футболіста забрала швидка. У підсумку констатували вивих. Через кілька годин футболіст повернувся у команду з пов'язкою.

Замість найкращого бомбардира Агробізнеса вийшов Віталій Груша.

Агробізнес зробив кілька швидких атак правим краєм, де на хорошу позицію виходили Микола Когут та Віталій Груша, але ці атаки не мали результативного завершення. Футболісти не наважувались на удари, а передачі в центр були не довершені.

Особливо гострим був вихід до воріт Дьякова Миколи Темнюка. На 30 хвилині Груша підібрав м'яча у центрі поля, відрізав захисників і видав чудовий пас нашому форвардові на вихід до воріт, однак Микола замешкався у найвідповідальніший момент і втратив нагоду відкрити рахунок.

Перший точний удар по воротах наніс Андрій Скакун. Після подачі з правого краю, захисник суперників не дістав м'яча і Андрію вдалося нанести влучний удар головою, та він був недостатньо сильним, щоб стати гольовим.

Перший тайм закінчився без голів.

У другому таймі малюнок гри загалом не змінився.

На 63-й хвилині Агробізнесу вдалось відкрити рахунок. Чернобай вибив м'яча далеко в поле, Темнюк на половині поля Металіста випередив захисника, головою скинув уперед на Грушу і Віталій вибіг на побачення з голкіпером. Удар нашого футболіста був результативним - 1:0.

У кінці матчу Металіст 1925 окремий відрізок часу більше провів на половині поля Агробізнеса, та не створив нічого путнього, щоб зрівняти рахунок – оборона волочищан зіграла сконцентровано. Взагалі оборонці обох команд зіграли уважно, чим забезпечили мінімум забитих м’ячів у сьогоднішньому матчі. 1:0 на користь волочиських футболістів – остаточний рахунок поєдинку.

Таким чином, Агробізнес у чотирьох матчах, проведених у Туреччині, не зазнав жодної поразки, два матчі вигравши та два звівши унічию. Із таким позитивним доробком команда взяла курс на батьківщину.

Висловлюємо подяку лікарям команди Металіст 1925, які спільно надавали медичну допомогу у епізоді з Богданом Семенцем, та підстрахували лікаря нашої команди Ярослава Яремішина, який близько 75-ти хвилин був відсутній на футбольному матчі – перебував у шпиталі із травмованим футболістом.

За матчем спостерігали Почесний президент ФК Агробізнес Олег Собуцький, куратор збірних України з футболу Мирон Маркевич, головний тренер національної збірної України серед ветеранів Анатолій Дем'яненко

По завершенні матчу команди зробили спільне фото.