Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • 01.jpg
  • 02_.jpg
  • 03.jpg
19 травня 2018, 17.00
Новоград-Волинський,
стадіон "Авангард"
Чемпіонат України
Друга ліга

Група А, 27 тур
 
ПОЛІССЯ
(Житомир)
АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Програмки

2090 хвилин Слотюка, перший матч новачка та кращі асистенти

Деякі факти після матчу 12 травня 2018 Агробізнес - Буковина.

АГРОБІЗНЕС - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРУПИ А!

Після перемоги над Буковиною волочиський Агробізнес став недосяжним для Прикарпаття, завоювавши перше місце в Групі А. Таким чином у "золотому" матчі Другої ліги сезону 2017-2018 зустрінуться Агробізнес (Волочиськ) - СК Дніпро-1 (Дніпро)

СЕРГІЙ ШЕВЧУК ЗІГРАВ ПЕРШИЙ МАТЧ ЗА АГРОБІЗНЕС

Новий гравець Агробізнеса, що підписав контракт кілька днів тому, Сергій Шевчук, вперше вийшов на поле за Агробізнес. Зіграв 45 хвилин у Другому таймі, довівши разом з партнерами по команді матч до впевненої перемоги Агробізнеса.

П'ЯТЬ ГРАВЦІВ АГРОБІЗНЕСА СТАНОМ НА СЬОГОДНІ ЗІГРАЛИ В УСІХ МАТЧАХ В ДРУГІЙ ЛІЗІ 

Універсальний Арсен Слотюк виходив на поле в усіх 25-х матчах Агробізнеса (в тому числі в анульованому матчі Агробізнес - ФК Тернопіль). Крім нього є ще чотири гравці, які теж не пропустили жодного матчу в Групі А.

 

ГРАВЕЦЬ

І

ХВ

1

 СЛОТЮК Арсен

25

2090

2

 ГРУША Віталій

25

1943

3

 СКАКУН Андрій

25

1941

4

 ТЕМНЮК Микола

25

1790

5

 ГАГУН Роман

25

1740

ГРУПА А. ТАБЛИЦЯ БОМБАРДИРІВ

У змаганні бомбардирів Богдан Семенець, забивши два голи Буковині, вийшов у лідери. Тож таблиця кращих бомбардирів після 26-го туру пропонується Вашій увазі.

місце

гравець

команда

голів
(з пен.)

1 Богдан СЕМЕНЕЦЬ Агробізнес (Волочиськ) 18 (1)
2 Ігор ХУДОБ'ЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 17 (0)

3

Віталій ГРУША

Агробізнес (Волочиськ)

15 (3)

4

Сергій КИСЛЕНКО

ФК Львів

8 (0)

5 Микола ТЕМНЮК Агробізнес (Волочиськ) 8 (0)
6 Олександр ЮРЧАК Агробізнес (Волочиськ) 7 (0)

7

Роман КУЗЬМИН

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

7 (0)

8

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

7 (0)

9 Вадим ШАВРІН Полісся (Житомир)  7 (2)

КРАЩІ АССИСТЕНТИ ГРУПИ А.

Sport Arena прискіпливо слідкує за "творцями голів" у Другій лізі. 

Андрій Скакун, за підрахунками Sport Arena, є на сьогодні найрезультативнішим асистентом в Групі А. 

місце

гравець

команда

паси

1

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

10

2

Віталій ГРУША

Агробізнес (Волочиськ)

8

3

Володимир БОРИШКЕВИЧ

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

6

4 Ярослав КОНКОЛЬНЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 6

5

Микола ТЕМНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

6

6 Ігор БОЙЧУК Буковина (Чернівці) 5

7

Артур ДУМАНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

5

8

Дмитро ЮХИМОВИЧ

Агробізнес (Волочиськ)

5

9

Олег ВЕПРИК

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

4

10 Сергій ДЯЧУК Полісся (Житомир) 4
11 Богдан СЕМЕНЕЦЬ Агробізнес (Волочиськ) 4

По системі "Гол+пас" у списку кращих ціла група гравців Агробізнеса, кращим з яких є Віталій Груша.

місце

гравець

команда

Г+П

Г П
1 Віталій ГРУША Агробізнес (Волочиськ) 23 15 8

2

Богдан СЕМЕНЕЦЬ

Агробізнес (Волочиськ)

22

18 4

3

Ігор ХУДОБ'ЯК

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

19

17 2

4

Андрій СКАКУН

Агробізнес (Волочиськ)

17

7 10

5

Микола ТЕМНЮК

Агробізнес (Волочиськ)

14

8 6
6 Ярослав КОНКОЛЬНЯК Прикарпаття (Івано-Франківськ) 11 5 6
7 Володимир БОРИШКЕВИЧ Прикарпаття (Івано-Франківськ) 10 4 6
8 Вадим ШАВРІН Полісся (Житомир) 9 7 2

9

Олександр ЮРЧАК

Агробізнес (Волочиськ)

9

7 2

10

Євген НЕМТИНОВ

Буковина (Чернівці)

9

6 3

11

Сергій ДЯЧУК

Полісся (Житомир)

9

5 4

Використано матеріали сайту sportarena.com 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

ГРУПА А. 26 тур
19 травня
Нива (Тернопіль) – Скала - 0:1
Нива-В – Прикарпаття - 0:1
Полісся – Агробізнес - 0:0
20 травня
Буковина – Поділля 
ФК Львів Арсенал-Київщина

 

Друга ліга 2017-2018. Група А

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 25 22 1 2 67 - 17 67
2 Прикарпаття 25 19 2 4 55 - 25 59
3 Нива-В 25 11 6 8 29 - 21 39
4 Скала 25 10 4 11 25 - 28 34
5 ФК Львів 24 8 6 10 23 - 25 30
6 Нива (Тернопіль) 24 8 6 10 22 - 27 30
7 Буковина 24 7 7 10 27 - 36 28
8 Полісся 25 8 3 14 28 - 41 27
9 Поділля 23 5 4 14 18 - 37 19
10 Арсенал-Київщина 24 4 1 19 17 - 54 13

Друга ліга 2017-2018. Група Б

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 31 24 3 4 73 - 15 75
2 Металіст 1925 31 19 4 8 68 - 26 61
3 Енергія 31 18 3 10 64 - 29 57
4 Таврія 31 16 7 8 49 - 32 55
5 Реал Фарма 31 15 6 10 49 - 35 51
6 Мир 31 13 11 7 42 - 26 50
7 Нікополь 31 11 11 9 34 - 30 44
8 Миколаїв-2 31 10 7 14 40 - 52 37
9 Дніпро 31 15 6 10 54 - 31 33
10 Суднобудівник 31 5 4 22 32 - 82 19
11 Інгулець-2 31 3 7 21 24 - 62 16
12 Металург 31 2 1 28 11 - 120 7

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U16

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U16 9 5 3 1 25 - 10 18
2 Патріот U16 7 5 2 0 12 - 4 17
3 ДЮСШ-2 Кам.-П. U16 7 2 2 3 6 - 4 8
4 Новатор U16 7 2 1 4 11 - 17 7
5 ДЮСШ Городок U16 6 2 0 4 7 - 16 6
6 ДЮСШ-1 Хмельн. U16 6 1 0 5 6 - 16 3

ДЮФЛ ХО 2017-2018 U14

Команда
І В Н П М О
1 ДЮСШ Волочиськ U14 8 7 0 1 33 - 5 21
2 Новатор U14 7 4 1 2 16 - 14 13
3 ДЮСШ-1 Хмельн. U14 6 4 0 2 21 - 9 12
4 ДЮСШ-2 Кам-П. U14 5 1 1 3 9 - 16 4
5 ДЮСШ Городок U14 6 1 0 5 7 - 32 3
6 ДЮСШ Дунаївці U14 4 0 0 4 0 - 10 0

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 2 2 0 0 3 - 0 6
2 Случ К 2 1 1 0 4 - 1 4
3 Фортеця 2 1 1 0 2 - 0 4
4 Темп 2 1 1 0 2 - 1 4
5 Случ С 2 1 0 1 2 - 3 3
6 Конфермат 3 0 1 2 1 - 5 1
7 Дністер (Н.Ушиця) 1 0 0 1 1 - 2 0
8 Іскра (Теофіполь) 2 0 0 2 1 - 4 0