19.05.2018. Полісся (Житомир) - Агробізнес (Волочиськ) - 0:0

Полісся (Житомир) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:0
Чемпіонат України, Друга ліга, Група А. 27 тур.
19.05.2018. Новоград-Волинський, стадіон "Авангард", 17.00. Глядачів - 800. Температура +17.
Арбітри: головний - Роман Блавацький (Львів), асистенти – Тарас Семанюк (Івано-Франківськ), Олег Притула (Львівська обл.), четвертий – Павло Дубровець (Житомир). Спостерігач арбітражу – Андрій Байсарович (Луцьк).
Полісся: Шевченко Олег, Турський, Кузнєцов, Шевченко Назар, Шевчук, Лебедь, Швець (Коновалов 76), Бовтрук (Олексієнко 86), Малєй (Демчик 68), Богунов, Шаврін. Запасні: Кучерявий, Алексанов, Задерецький, Коровіков. Головний тренер - Олександр Призетко
Агробізнес: Одольський, Дубчак, Полторацький, Курило, Слотюк, Думанюк (Юхимович 86), Кухарук, Скакун (Когут Микола, 59), Когут Іван (Шевчук 74), Груша, Семенець (Темнюк, 66). Запасні: Чернобай, Шум, Гагун. Головний тренер - Андрій Донець
Незабитий пенальті: Шаврін (62)
Попередження: Гурський (21), Малєй (51), Дячук (60), Одольський (62), Лебідь (83)

Полісся вже приймало Агробізнес вдома, але то було в іншому місті та інші наставники готували житомирян до гри. У Коростені тоді команду прийняв Євген Хавров і у першому своєму матчі програв Агробізнесу 0:5. Сьогодні – в Новоград-Волинському (як відомо, стадіон в обласному центрі на реконструкції) команда виступила з іншими наставниками – екс-тренер Металіста 1925 Олександр Призетко та його помічник, відомий у минулому футболіст  Максим Калініченко готують команду до наступного сезону, в якому перед Поліссям ставляться максимальні цілі.

Матч розпочався за рівної, при цьому доволі напруженої, гри. Багато боротьби відчувалося на усіх ділянках поля стадіону Авангард.

Сьогодні ми не побачили звичної картини, коли Агробізнес з перших хвилин захоплює перевагу і переводить гру на половину поля суперника. Полісся зустрічало гостей досить високо і проводило свої атаки.

У першій половині матчу довелося чимало попрацювати і Костянтину Одольському. Хоч в його ворота не було багато сильних ударів, та небезпечні навіси Полісся заставляли голкіпера гостей проявляти свої навики.

На 20-й хвилині Скакун мав гостро прорватися до воріт Полісся, та Гурський затримав Андрія руками. Відповідно жовта картка та стандарт.

З переспективного  штрафного Андрій Кухарук потрапив у стінку.

Згодом Іван Когут прострілив на ближню стійку і Груша потрапив у стійку на добиванні

У другій частині тайму йшла гра «без воріт». Попри загальній напрузі ми не побачили гострих моментів біля воріт обох команд.

У другому таймі пішов дощ, який зменшив можливості команд в технічному плані.

Агробізнес заволодів перевагою і непоганий відрізок провів на початку другої половини біля воріт суперника. Були активні дії Андрія Скакуна, небезпечний навіс Слотюка, однак захисники Полісся, як і впродовж усього матчу, діяли уважно та сконцентровано.

Курило пробив точно зі штрафного, та удар був «по зубах» Олегу Шевченку.

Наступний момент створили гості – Груша вивів на удар Семенця, якому забракло сантиметрів, щоб результативно замкнути передачу.

На 61-й хвилині Шаврін увірвався в карну зону, назустріч кинувся Костянтин Одольський і атакував гравця Полісся не за правилами. Жовта картка голкіперу та пенальті у ворота Агробізнеса.

Вадим Шаврін пробив «точку» повз ворота.

Наступним епізодом, що заслуговує на увагу, був гострий прохід Груші до воріт Шевченка, якому двоє захисників Полісся за правилами завадили закінчити атаку.

Супермомент у Агробізнеса виник на 78-й хвилині після прострілу Миколи Когута. Темнюк випередив захисника і пробивав повз голкіпера - лише стійка вдруге в матчі! врятувала Полісся від гола…

На останніх секундах відбувся небезпечний простріл зі штрафного у воротарський майданчик Полісся – одразу двоє нападників гостей готові були замкнути передачу. Та швидшим за усіх виявися голкіпер Полісся Олег Шевченко. Після цього епізоду одразу пролунав свисток головного арбітра матчу Романа Блавацького.

Нульова нічия, очевидно, є закономірним результатом матчу.

Про це також свідчить статистика ударів, яких у Агробізнеса сьогодні було менше, ніж зазвичай.