26.05.2018 Агробізнес (Волочиськ) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 3:0. Фотоогляд

В останньому домашньому матчі Агробізнеса зійшлися лідери Групи А.

Агробізнес (Волочиськ) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 3:0
Чемпіонат України, Друга ліга, Група А. 28 тур.
26.05.2018. Волочиськ, стадіон "Юність", 17.30. Глядачів - 2450. Температура +23.
Арбітри: головний - Ярослав Пєсоцький (Суми), асистенти - Павло Касанов (Вінниця), Руслан Кобялко (Вінницька обл.), четвертий - Володимир Федунець (Тернопіль), спостерігач арбітражу - Андрій Кутаков (Вінниця)
Агробізнес: Одольський, Дубчак, Полторацький, Курило, Гагун, Думанюк (Юхимович, 80), Кухарук, Скакун (Когут Микола, 76), Когут Іван (Темнюк, 36), Груша (Шевчук, 63), Семенець (Темнюк, 66). Головний тренер - Андрій Донець
Прикарпаття: Вульчич, Данищук, Ковальчук, Бочкур (Прошак, 46), Яневич, Дербах (Геник, 78), Боришкевич, Веприк (Вацеба, 46), Конкольняк (Кузьмин, 46), Оринчак (Януш, 65), Худобяк. Головний тренер - Володимир Ковалюк
Голи: Скакун (11), Семенець (44, пен.), Шевчук (87)
Попередження: Бочкур (34), Яневич (42), Веприк (45), Данищук (62), Ковальчук (65), Боришкевич (90+2)

Третій матч кращих команд Групи А волею календаря вперше відбувся у Волочиську. У попередніх на диво легко Агробізнес двічі святкував перемогу на Івано-Франківську стадіоні «Рух».

Цього разу обидві команди не вирішували ніякі турнірні завдання, тож перш за все на кону стояв престиж клубу та традиційне бажання пристойно зіграти для своїх уболівальників.

На початку матчу команди обмінялися атаками, перший удар зробив Думанюк – м'яч пройшов вище воріт

На 8-й хвилині Віталій Груша, отримавши передачу з глибини поля, пробив, але удар не був небезпечним для голкіпера Прикарпаття Остапа Вульчича

Через дві хвилини пробив Скакун з середньої відстані – несильно.

А ще через дві хвилини Груша протягнув м'яч у середині поля, віддав уперед, Семенець пропустив, а Скакун ударив – рахунок відкрито, 1:0!

Семенець не давав розслаблятися Вульчину протягом усього матчу. На 15 хв воротар Прикарпаття справився з точним ударом нападника суперників.

27 хв. - перспективний штрафний був у Агробізнеса. До воріт далеченько, зате по центру. Та Груша змарнував шанс - потрапив у стінку

У першій половині матчу було багато боротьби в центрі поля. Якщо Агробізнесу вдавалося проходити до воріт суперника, то перший момент у Прикарпаття виник аж на 32 хвилині, коли Боришкевич вкинув м'яч з аута у напрямку воротарської, Одольський чи не вперше вступив у гру, кулаком вибивши м'яча з небезпечної зони.

Агробізнес продовжив атакувати, уперед перш за все рвався Семенець який назбирав чимало офсайдів, а одного разу навіть з такого гол забив.

Та все ж, кращому бомбардиру Агро таки вдалося відзначитися у першому таймі. На останніх хвилинах першого тайму після чергової багатоходівки господарів, він був збитий у карній зоні прикарпатців. Після чого сам і реалізував пенальті.

У перерві наставник гостей Володимир Ковалюк провів одразу три заміни, сподіваючись, що свіжі сили дадуть можливість внести корективи в гру і переломити хід поєдинку.

Але малюнок  гри не змінився. Прикарпаття, можливо, більше, ніж у першому таймі володіло м'ячем, але перш за все в центрі поля. Бо біля воріт Агробізнеса так і нічого не було створено.

На 61-й хв. Скакун вийшов віч-на-віч з голкіпером, який вчасно покинув ворота і завадив вінгеру Агро закінчити атаку.

Через кілька хвилин те саме вдалося Семенцю – і знову Вульчич підстрахував своїх захисників.

Найнебезпечніший прохід до воріт Вульчича вдався Семенцю наступного разу. Він в оточенні двох захисників прорвався до воріт, але пробив поруч зі стійкою.

Згодом Микола Когут, який замінив Віталія Грушу, зробив гострий простріл, та його не зумів замкнути Богдан Семенець

Згодом вже Семенець віддав на Когута, удар Миколи блокував захисник, причому ледь не зрізав м'яч в свої ворота. Небезпечно та поруч зі стійкою пройшов м'яч.

Після розиграшу кутового небезпечно пробивав Думанюк – над перекладиною

І зусилля господарів нарешті привели до забитого м'яча. Сергій Шевчук, що вийшов на заміну, позбувся на лівому фланзі захисника, пройшов до воріт Прикарпаття і пробив у нижній кут. Перший гол Шевчука за Агробізнес!

За кілька хвилин до кінця матчу Прикарпаття могло «розмочити» рахунок. Боришкевич подав з лівого краю, Худоб’як був у воротарській на добиванні, але Ігор знаходився спиною до воріт і йому було  незручно доправити м’яча у рамку, Одольський зумів вибити м'яча на кутовий.

Та все ж останні гольові моменти був за господарями, які кілька разів могли збільшити рахунок. Схоже, захисники Прикарпаття втратили інтерес до гри, бо в останні хвилини легко пускали до своїх воріт атакуючих гравців суперника. Зокрема, після чергового проходу та прострілу Когута  м'яч відрикошетив від захисника точно на ногу Шевчука, який не сподівався такого подарунку – в результаті спонтанний удар Сергія став неточним.