Денис Колчин: "Якщо вас не влаштовує цей результат, то мене він влаштовує"

Після матчу Нива-В - Агробізнес головний тренер вінничан відповів на запитання журналістів. Також наставник Ниви-В прокоментував неяскраву гру своєї команди у другому таймі. (У цьому матеріалі упущено незначну частину інтерв'ю, в якому йдеться про підготовку Ниви-В до наступного сезону)

- Чи можна сьогодні когось виділити більше за інших?

- Ні, команда добре зіграла. Ми вже стільки говоримо… Команда добавляє, росте, це очевидно. І результат не заставляє себе чекати…

Сьогодні, до речі, наші лідери зіграли не кращим чином. Лідерський тягар на себе взяли хлопці, які менше виділялись в попередніх іграх.  Але тим і сильна наша команда, що будь-які перетрубації, перебудови по ходу гри не впливають на якість гри. І тим сильні не тільки 11 чоловік, які у складі, а й вся наша група, усі 22 футболісти. Всі вони були задіяні в ході третього кола в певній мірі, нам жодної гри не вийшло зіграти одним і тим же складом….

Всі наші перебудови по ходу сезону виливались в хороший позитивний результат…

***

- Чому так виходить, що команда у першому таймі «летить на всіх парах», а у другому помітно, що «підсідає»?

- Якщо говорити про сьогоднішню гру, то треба віддати належне супернику. Справді сильна команда, майстеровита, яка не даремно і не випадково знаходиться на першому місці. По результату (у другому таймі) вони повинні були зіграти активніше. Ми повинні були зіграти раціональніше.

Ми грали другий тайм проти вітру.

Ну і добре грав наш суперник.  Це дійсно хороша команда. Що ж тут приховувати? Так буває, що не все складається так, як хотілося б. Немає такої чіткої установки – тут ви «летите», а тут ви не «летите». Заставив нас суперник (у другому таймі) так грати. І тут нічого не зробиш. Ми зіграли по рахунку, зіграли по ситуації.

- Замість того, щоб приходилось грати як вони хочуть, давайте заставляти суперника грати як ми хочемо…

- Ми робимо все, що можемо, що в наших силах, щоб добитися позитивного результату. Якщо вас не влаштовує цей результат, то мене він влаштовує.

- А суддівством задоволені в сьогоднішній грі?

- Особливо немає претензій. В цілому нормально, рівно відсудили.

- Там разів пять рука була

- Якісь моменти – можливо, взагалі я хочу сказати, що це не моя парафія. Ми сьогодні виграли – і слава богу.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 М Команда   І   В   Н   П      М     О 
1  Буковина 30 26 3 1 74-21 82
2  Чорноморець 30 19 8 3 44-20 65
3  Лівий Берег 30 19 6 5 50-21 63
4  Агробізнес 30 16 5 9 36-28 53
5  Інгулець 30 12 10 8 41-32 46
6  Прикарпаття-
 Благо
30 9 10 11 33-33 37
7  Металіст  30 10 7 13 31-35 37
8 Пробій 30 10 6 14 29-37 36
9  Фенікс-
 Маріуполь
30 9 9 12 31-32 36
10  Вікторія 30 10 6 14 37-38 36
11  ЮКСА 30 10 6 14 30-40 36
12 Нива Тр 30 8 10 12 24-34 34
13  Чернігів 30 8 7 15 30-36 31
14  Ворскла 30 7 9 14 23-36 30
15  Поділля 30 4 8 17 20-45 21
16  Металург 30 4 7 19 16-61 19