Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • gold.jpg
1 липня 2018, 18.00
Львів
стадіон "Україна"
Контрольний матч
КАРПАТИ
(Львів)
 АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

Гравці ФК Агробізнес 2017-2018

Програмки

ФФУ назвала клуби, які отримали атестат

12 червня Федерація футболу України надала список клубів, які отримали атестат.

ПЕРША ЛІГА

1. ФК «Авангард 1955» (Краматорськ)

2. ФК «Геліос» (Харків)

3. ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

4. ФК «Інгулець» (Петрове)

5. ФК «Колос» (Ковалівка)

6. ФК «Оболонь-Бровар» (Київ)

7. ФК «Балкани» (Зоря)

8. ФК «Волинь» (Луцьк)

9. ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

10. СК «Дніпро-1» (Дніпро)

11. ФК «Металіст 1925» (Харків)

12. ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

13. ФК «Агробізнес» (Волочиськ)

14. ФК «Рух» (Винники)

15. ФК «Суми» (Суми)

16. ФК «Зірка» (Кропивницький)

17. ФК «Сталь» (Буча)

18. ФК «Чорноморець» (Одеса)

ДРУГА ЛІГА

1. СК «Енергія» (Нова Каховка)

2. СФК «Нива-В» (Вінниця)

3. ФК «Нікополь» (Нікополь)

4. ФК «Поділля» (Хмельницький)

5. ФК «Реал Фарма Одеса» (Одеса)

6. ФК «Скала» (Стрий)

7. ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

8. ФК «Калуш» (Калуш)

9. ФК «Кристал Херсон» (Херсон)

10. ФК «Металург» (Запоріжжя)

11. ФК «Кремінь» (Кременчук)

12. ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

13. ФСК «Буковина» (Чернівці)

14. ФК «Мир» (Горностаївка)

15. ФК «Нива» (Тернопіль)

16. ФК «Полісся» (Житомир)

17. ФК «Черкаський Дніпро» (Черкаси) *

18. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

19. ФК «Таврія» Сімферополь» (Херсон)

20. ФК «Минай» (Ужгород)

21. НФК «Верес-Рівне» (Рівне)

* - клуб перебуває в стадії реорганізації

Остаточний список учасників у Першій та Другій лігах буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla



ПЕРША ЛІГА 2018/19

Попередній склад учасників

ЗІРКА (Кропивницький)
ЧОРНОМОРЕЦЬ (Одеса)
СТАЛЬ (Буча)
ІНГУЛЕЦЬ (Петрове)
КОЛОС (Ковалівка)
АВАНГАРД 1955 (Краматорськ)
РУХ (Винники)
ГІРНИК-СПОРТ (Горішні Плавні)
ГЕЛІОС (Харків)
МИКОЛАЇВ (Миколаїв)
СУМИ (Суми)
БАЛКАНИ (Зоря)
ВОЛИНЬ (Луцьк)
ОБОЛОНЬ-БРОВАР (Київ)
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)
СК ДНІПРО-1 (Дніпро)
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ)
МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 7 7 0 0 20 - 3 21
2 Случ К 7 5 1 1 17 - 4 16
3 Конфермат 7 4 1 2 13 - 8 13
4 Фортеця 7 2 3 2 7 - 9 9
5 Темп 7 1 2 4 7 - 12 5
6 Случ С 7 1 2 4 8 - 15 5
7 Агробізнес (Н.Ушиця) 7 1 2 4 6 - 17 5
8 Іскра (Теофіполь) 7 1 1 5 5 - 15 4