Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • anonсe2018-09-23.jpg
23 вересня 2018, 18.00
Івано-Франківськ
стадіон "Рух"

Чемпіонат України
Перша ліга
10 тур
ПРИКАРПАТТЯ (Ів.-Фр.) -
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ)

ФФУ назвала клуби, які отримали атестат

12 червня Федерація футболу України надала список клубів, які отримали атестат.

ПЕРША ЛІГА

1. ФК «Авангард 1955» (Краматорськ)

2. ФК «Геліос» (Харків)

3. ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

4. ФК «Інгулець» (Петрове)

5. ФК «Колос» (Ковалівка)

6. ФК «Оболонь-Бровар» (Київ)

7. ФК «Балкани» (Зоря)

8. ФК «Волинь» (Луцьк)

9. ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

10. СК «Дніпро-1» (Дніпро)

11. ФК «Металіст 1925» (Харків)

12. ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

13. ФК «Агробізнес» (Волочиськ)

14. ФК «Рух» (Винники)

15. ФК «Суми» (Суми)

16. ФК «Зірка» (Кропивницький)

17. ФК «Сталь» (Буча)

18. ФК «Чорноморець» (Одеса)

ДРУГА ЛІГА

1. СК «Енергія» (Нова Каховка)

2. СФК «Нива-В» (Вінниця)

3. ФК «Нікополь» (Нікополь)

4. ФК «Поділля» (Хмельницький)

5. ФК «Реал Фарма Одеса» (Одеса)

6. ФК «Скала» (Стрий)

7. ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

8. ФК «Калуш» (Калуш)

9. ФК «Кристал Херсон» (Херсон)

10. ФК «Металург» (Запоріжжя)

11. ФК «Кремінь» (Кременчук)

12. ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

13. ФСК «Буковина» (Чернівці)

14. ФК «Мир» (Горностаївка)

15. ФК «Нива» (Тернопіль)

16. ФК «Полісся» (Житомир)

17. ФК «Черкаський Дніпро» (Черкаси) *

18. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

19. ФК «Таврія» Сімферополь» (Херсон)

20. ФК «Минай» (Ужгород)

21. НФК «Верес-Рівне» (Рівне)

* - клуб перебуває в стадії реорганізації

Остаточний список учасників у Першій та Другій лігах буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

   ПЕРША ЛІГА 2018/19

10 тур

21 вересня
Миколаїв - Зірка - 3:1
Балкани - Суми - 1:1
22 вересня
Колос - Металіст 1925
23 вересня
Інгулець - Волинь
Прикарпаття - Агробізнес
Рух - Гірник-Спорт
Оболонь Бровар - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 9 7 0 2 24 - 7 21
2 Колос 8 5 3 0 14 - 4 18
3 Волинь 8 6 0 2 16 - 11 18
4 Оболонь-Бровар 9 5 2 2 11 - 7 17
5 Миколаїв 9 5 2 2 11 - 7 17
6 Інгулець 9 5 1 3 12 - 10 16
7 Металіст 1925 8 5 0 3 13 - 5 15
8 Авангард 9 3 4 2 17 - 10 13
9 Балкани 10 3 3 4 10 - 12 12
10 Суми 9 3 2 4 10 - 21 11
11 Прикарпаття 9 3 1 5 11 - 9 10
12 Гірник-Спорт 8 2 1 5 10 - 21 7
13 Агробізнес 8 0 3 5 2 - 9 3
14 Зірка 9 1 0 8 5 - 23 3
15 Рух 8 0 2 6 6 - 16 2

Чемпіонат Хмельниччини 40+

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 11 10 1 0 32 - 4 31
2 Случ К 11 9 1 1 32 - 7 28
3 Конфермат 11 7 2 2 25 - 11 23
4 Фортеця 9 2 3 4 9 - 14 9
5 Темп 10 2 2 6 11 - 22 8
6 Агробізнес (Н.Ушиця) 11 2 2 7 10 - 26 8
7 Іскра (Теофіполь) 10 2 1 7 9 - 24 7
8 Случ С 11 1 2 8 10 - 30 5