Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
  • !khmg_tablo.jpg

23 березня 2019
(базовий день)
Волочиськ
стадіон "Юність"
Чемпіонат України
Перша ліга
19 тур

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ПФК
СУМИ

Агробізнес отримав розклад ігор у Першій лізі

Календар матчів ФК Агробізнес.

 Сезон 2018/19. Перша ліга. Перше коло

В таблиці також вказано базові дні етапів Кубка України, в якому виступатиме Агробізнес.

Тур

Дата

Матч

1

21 липня, субота

Металіст 1925 (Харків) – Агробізнес (Волочиськ)

2

29 липня, неділя

Авангард (Краматорськ) – Агробізнес (Волочиськ)

3

4 серпня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Волинь (Луцьк)

4

12 серпня, неділя

Суми – Агробізнес (Волочиськ)

5

18 серпня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Дніпро-1 (Дніпро)

КУ 22 серпня, середа Участь у другому попередньому етапі Кубка України

6

26 серпня, неділя

Оболонь-Бровар (Київ) – Агробізнес (Волочиськ)

7

1 вересня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Кобра (Харків)

8

9 вересня, неділя

Балкани (Зоря) – Агробізнес (Волочиськ)

9

15 вересня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Інгулець (Петрове)

10

22 вересня, субота

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Агробізнес (Волочиськ)

КУ 26 вересня, середа Кубок України. 1/16 фіналу

11

30 вересня, неділя

Агробізнес (Волочиськ) – Колос (Ковалівка)

12

6 жовтня, субота

Миколаїв – Агробізнес (Волочиськ)

13

13 жовтня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Рух (Винники)

14

21 жовтня, неділя

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Агробізнес (Волочиськ)

15

27 жовтня, субота

Агробізнес (Волочиськ) – Зірка (Кропивницький)

КУ 31 жовтня, середа Кубок України. 1/8 фіналу

Завдяки зменшенню кількості учасників з 18 до 16-ти у Першій лізі вдалося уникнути матчів по середах (в робочі дні).  

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

Кубок Хмельницького міського голови 2019

Команда
І В Н П М О
1 Агробізнес 4 4 0 0 11 - 1 12
2 Поділля 3 3 0 0 9 - 1 9
3 Поділля U19 5 2 1 2 5 - 5 7
4 Нива (Теребовля) 5 2 0 3 8 - 7 6
5 Случ С 4 1 1 2 4 - 5 4
6 Нива (Вінниця) 4 1 1 2 7 - 11 4
7 ФК Малинськ 4 1 1 2 5 - 9 4
8 Случ К 3 0 0 3 1 - 11 0
   ПЕРША ЛІГА 2018/19

19 тур

23 березня 2019 (базовий день)
Колос - Прикарпаття
Миколаїв - Інгулець
Рух - Балкани
Зірка - Оболонь Бровар
Металіст 1925 - Дніпро-1
Агробізнес - Суми
Волинь - Авангард

Офіційна сторінка у Facebook

Перша ліга 2018/19

Команда
І В Н П М О
1 СК Дніпро-1 17 14 1 2 46 - 10 43
2 Металіст 1925 17 12 2 3 27 - 8 38
3 Колос 16 8 8 0 27 - 7 32
4 Оболонь Бровар 17 9 5 3 21 - 12 32
5 Волинь 17 11 3 3 31 - 19 30
6 Авангард 17 8 5 4 32 - 17 29
7 Інгулець 17 7 3 7 19 - 23 24
8 Балкани 16 5 5 6 17 - 21 20
9 Миколаїв 15 5 4 6 14 - 17 19
10 Прикарпаття 17 5 2 10 21 - 20 17
11 Суми 17 3 6 8 18 - 39 15
12 Гірник-Спорт 17 3 5 9 19 - 36 14
13 Рух 16 2 5 9 12 - 27 11
14 Агробізнес 17 1 7 9 10 - 19 10
15 Зірка 17 1 1 15 10 - 49 4
16 Кобра 0 0 0 0 0 - 0 0