Чемпіонат України 35+. Фінальний етап.

14 вересня 2018. День другий. Агробізнес 35+ - чемпіон України!

Другий день фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів мав визначити призерів та переможця.

Спершу на поле вийшли команди, які боролися за "бронзу".

Матч за 3-є місце.

Ветеран-Лучеськ (Волинь) - Десна (Чернігів) - 3:4 (2:3)
Голи: 0-1 Чорний, 1-1 Єфремов, 1-2 Коваль 2-2 Кабанов, 2-3 Савенчук (п), 2-4 Рись, 3-4 Єфремов

Менше 15-ти хвилин було потрібно, щоб команди двічі обмінялися гольовими ударами.

Щоразу вперед виходили чернігівці. Але волиняни відповідали.

Спершу Валерій Чорний наніс удар з середньої відстані, з яким не справився голкіпер Лучеська

Далі був гол Єфремова - 1:1

Вадим Коваль вивів Десну уперед

Тарас Кабанов забив свій другий гол у двох матчах

У кінці першого тайму чернігівці заробили право на пенальті і Олександр Савенчук реалізував його.

На початку другого тайму Десна забила знову, однак протягом подальшого часу волиняни намагалися вирівняти рахунок. На полі розгорнулася цікава напружена боротьба. В результаті один гол вдалося відіграти. Захоплюючий поєдинок тривав до останньої секунди. Радує те, що команди, які не змогли пробитися у фінал, боролися за 3-є місце, немов за "золото".

Більше фото з матчу Ветеран-Лучеськ (Волинь) - Десна (Чернігів) можна переглянути у альбомі на офіційній сторінці ФК Агробізнес у FACEBOOK

ФІНАЛ

Агробізнес (Волочиськ) - Ветеран (Кривий Ріг) - 3:3 (3:2). Пeн 5:4

Голи: 1:0 Іванців (5) 1:1 Балик (12) 2:1 Єзeрський (32) 3:1 Гвіанідзe (34) 3:2 Чудак (35) 3:3 Чудак (40)

Учорашні матчі учасників фіналу показали, що обидві команди добре готові фізично і технічно, тож очікувалася цікава та напружена гра.

Початок гри приніс успіх Агробізнесу. В одному з епізодів Олексій Бєлік прострілив з лівого краю. Голкіпер криворіжців не зумів приборкати м'яча і цим скористався Сергій Богородіченко. Він миттю відіграв на Богдана Іванціва і той вцілив у ворота.

Дуже швидко Ветеран відгрався і на полі розгорнулася напружена боротьба, в якій, все ж, мінімальну перевагу можна віддати Агробізнесу. Однак вона втілилася в результат лише у кінці першого тайму. Спершу "майстер по кутових" Володимир Єзерський швидше за всіх підхопив м'яча і пустив у нижній кут - 2:1.

Вже в наступній атаці Автанділ Гвіанідзе замкнув передачу Віктора Каращенка - 3:1.

З таким ходом подій не погодилися криворіжці. Вони заробили право на штрафний удар і Сергій Чудак чудово пробив мимо стійки у дальню дев'ятку. Як і в попередньому матчі, у першому таймі глядачі побачили п'ять м'ячів.

На початку другого тайму знову штрафний удар біля воріт Агробізнеса. Чудак пробиває цього разу під ближню стійку, неймовірно перекинувши через стінку - знову влучно.

Далі перевагою володів Агробізнес - ввімкнули повні швидкості Нагорняк, Цихмейструк та партнери. Однак втілити територіальну та ігрову перевагу у забиті м'ячі не вдалося.

Ветеран чудово зіграв у обороні, а у контратаках був доволі небезпечний. Принаймні на останніх хвилинах матчу криворіжці цілком могли вийти уперед.

Та матч закінчився унічию 3:3. Згідно регламенту додаткового часу не передбачено, тож одразу перейшли до пенальті.

Загалом воротарі обох команд були безсилими перед влучністю пробиваючих. Лише одного разу перекладина врятувала Агробізнес.

Це й принесло Волочиську перемогу. Останню крапку в серії пенальті поставив Олег Собуцький!

З перемогою, Агробізнес! Вітаємо уболівальників нашого клубу з черговим футбольним трофеєм!

Більше фото з фіналу АГРОБІЗНЕС - ВЕТЕРАН можна переглянути у альбомі на офіційній сторінці ФК Агробізнес у FACEBOOK

Одразу після завершення поєдинку відбувся процес нагородження.

Кубки та медалі призерам та переможцям вручали представники ФФУ Володимир Трошкін, Василь Орлецький, Юрій Запісоцький, мер Бучі Анатолій Федорук, легендарний футболіст та тренер Анатолій Дем'яненко, відомий футбольний агент, а сьогодні почесний гість змагань Шандор Варга.

Кращим гравцем визнано Сергія Чудака з Ветерана (Кривий Ріг).  Саме він двома майстерно виконаними ударами із штрафних створив інтригу у фіналі.

Команди зробили спільне фото після процедури нагородження.