Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 6 тур

31 серпня 2019
Волочиськ
стадіон "Юність" 

АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

МЕТАЛУРГ
(Запоріжжя)

Став відомим календар збірної України на турнірі в Грузії

13 січня в Тбілісі пройде традиційний турнір пам'яті Давида Патріашвілі.

Наша команда ветеранів у матчі відкриття зіграє зі збірною Іспанії. 

Матч розпочнеться о 11.00 за київським часом. 

За чудовий приз побореться шість команд.

Група А: Грузія, ФІФА, Туреччина

11.30 - Грузія - Туреччина, 12.30 - ФІФА - Туреччина, 13.30 - Грузія - ФІФА

Група В: УЕФА, Іспанія, Україна

11.00 - Іспанія - Україна, 12.00 - Україна - УЕФА, 13.00 - УЕФА - Іспанія

14.40 - матч за 5-е місце

15.10 - перший півфінал - 1 місце в групі А - 2 місце в групі В

15.40 - другий півфінал - 1 місце в групі В - 2 місце в групі А

16.15 - матч за 3-є місце

17.30 - фінал

За національну збірну України серед ветеранів зіграють представники ФК Агробізнес Олег Собуцький та Андрій Донець.

Ми плануємо транслювати турнір на нашому сайті. Заходьте на цей сайт 13 січня починаючи з 15 години, щоб слідкувати за перебігом подій на турнірі у Грузії в прямому ефірі.

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

         Перша ліга  2019/20
5 тур

22 серпня
Черкащина – Балкани - 3:0
23 серпня
Агробізнес – Рух - 1:0
Металург – Металіст 1925 - 1:4
Гірник-Спорт – Інгулець - 1:1
Минай – Кремінь - 3:1
Прикарпаття – Миколаїв - 1:1
24 серпня
Авангард – Оболонь Бровар - 1:1
Волинь – Чорноморець - 3:2

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1  Інгулець 5 3 1 1 6-2 10
2  Агробізнес  5 3 1 1 7-4 10
3  Авангард 5 3 1 1 8-7 10
4  Оболонь Бровар 5 2 3 0 11-9 9
5  Металіст 1925 5 2 2 1 6-3 8
6  Рух 5 2 2 1 5-4 8
7  Миколаїв 5 2 2 1 9-8 8
8  Прикарпаття 5 2 1 2 10-6 7
9  Волинь 5 2 1 2 11-11 7
10  Минай 5 2 1 2 8-9 7
11  Чорноморець 5 2 0 3 8-7 6
12  Черкащинa  5 1 2 2 8-8 5
13  Кремінь 5 1 2 2 7-9 5
14  Балкани 5 1 1 3 4-7 4
15  Гірник-Спорт 5 1 1 3 5-9 4
16  Металург 5 0 1 4 4-14 1

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Папірник  9 8 1 0 21:6 25
2  Агробізнес В  9   8  0   1   34:8 24
3  Конфермат 9 7 0 2 27:7 21
4  Агробізнес НУ 9 5 1 3 24:14 16
5  Фортеця  8 3 1 4 8:11 10
6  Случ Кр 9 3 0 6 8:16 9
7  Іскра  9 1 4 4 10:23 7
8  Случ Ст 9 0 2 7 7:40 2
9  Темп 9 0 1 8 10:25 1