Меморіал Макарова-2019. День п'ятий: Синиця виводить студентів у півфінал.

Студентська збірна виходить в плей-офф з першого місця.

22 cічня в останньому турі групових турнірів визначалися півфіналісти 24-го за ліком традиційного турніру.

Студентська збірна України впевнено перемогла чемпіона Київської області - Авангард (Бзів).

У стартовому складі на поле вийшли дав футболісти Агробізнеса Артур Думанюк та Дмитро Юхимович.

Матч розпочався за рівної боротьби, та поступово мобільніші студенти заволоділи перевагою. Однак першими забили бзівці. Вони заробили пенальті і реалізували його.

Однак рахунок на їхню користь протримався недовго. Настав час Олега Синиці, який нещодавно підсилив студентську збірну. Він ще в першому таймі вивів свою команду вперед.

Спершу влучно пробив з-за меж карного майданчика.

Потім студенти скористалися помилкою суперника і "викотилися" на ударну позицію троє проти двох захисників, розіграли "лишнього" і Синиця реалізував контратаку.

В другому таймі Олег Синиця показав індивідуальну майстерність, обвівши трьох оборонців суперника, послав м'яч у ворота.

Четвертий гол - чергова помилка суперника - лідер оборонців Авангарда Миколайчук після подачі студентів зрізав м'яч у власні ворота, пославши його "за комірець" своєму воротарю.

Гра була зроблена, Авангард збавив амбіції на позитивний результат, студенти, провівши ряд замін контролювали гру, та рахунок більше не змінився.

Юхимович та Думанюк відіграли на полі близько 70 хвилин.

У першому таймі брати Когути не були задіяні.

Микола Когут вийшов у другому таймі і провів на полі останніх 30 хвилин. Цього разу він грав на правому краї. Зазвичай Коля діє зліва... Ваня сьогодні на поле не виходив (мав вже другий день підвищену температуру)

Цікаво, що в анонсі до матчу деякі ЗМІ вважали Авангард фаворитом протистояння, однак трапилося зовсім по-іншому...

Таким чином, студентська збірна України з першого місця вийшла у півфінал.

Розпочали студенти з двох нічиїх, здобутих в Лютіжі на слизькому "льдовому" майданчику, де важко було проявити своє вміння та техніку. Решту матчів виграли. Це вселяє оптимізм. Зрештою, попереду нові випробування. 24 січня у півфіналі студентська збірна зіграє з Рубіконом (Вишневе). Матч відбудеться в Конча-Заспі.

Група «А». 22 січня. 5 тур

КОЛОС U19 (Ковалівка) — ДІНАЗ (Вишгород) - 0:1
ВАФП — ФЛОРЕШТИ (Кишинів, Молдова) - 7:1
ВФАС — АВАНГАРД (Бзів) - 4:1 (Голи: Синиця 36, 42, 53, Миколайчук 69 автогол — Кондратюк 31 пен.)

Вільні агенти, у складі яких виступав екс-агробізнесівець Сергій Шевчук, "грюкнули дверима", обігравши молдаван. Останні, схоже, вже втратили інтерес до турніру і хотіли пошвидше додому, бо футболу, який би хотіли бачити тренери, не вийшло...

Діназ (Вишгород) став другим півфіналістом групи і зіграє у півфіналі з київським Штурмом.