У Волочиську закінчився 26-й Кубок міста

У минулі вихідні 16-17 лютого 2019 відбулися вирішальні матчі Кубку міста пам’яті Тараса Осадчука у переповненому спортзалі «Дружба» у Волочиську. Цьогоріч це вже був 26-й турнір.

В ньому прийняло участь 14 команд. До півфіналів вийшли Оболонь (Підволочиськ), П’ятачок (Волочиськ), Тарноруда та Центр (Волочиськ)

16 лютого відбулися півфінальні поєдинки, які визначили фіналістів.

П’ятачок – Тарноруда - 5:2
Оболонь – Центр - 2:1

17 лютого четвірка кращих команд розіграла медалі.

У матчі за 3-є місце в напруженому поєдинку Центр вирвав перемогу у Тарноруди в додатковий час – 4:2 (основний час – 2:2).

У фіналі зустрілись кращі футзальні команди Підволочиська та Волочиська. Чимало діючих чи екс-футболістів Агробізнеса стали учасниками фіналу.

В Оболоні – Тарас Даньків, Андрій Малащук (травмований), Сергій Шум. В П’ятачку – Андрій Донець, Олег Кубик, Ярослав Миронюк, Олександр Пюрко, Сергій Чиж, Ростислав Ціх.

Першому таймі голів не було забито.

У другому таймі відрили рахунок оболонці. Максим Паюк по неймовірній дузі перекинув м’яч через Сергія Чижа.

Після першого гола команди розвинули шалені швидкості, гра загострилась до максимуму. М’яч вдруге побував у воротах Сергія Чижа після удару Сергія Шума.

Згодом влучно пробив Андрій Донець – 1:2.

На останніх хвилинах Сергій Чиж покинув ворота, ставши п'ятим польовим гравцем і П’ятачок намагався розіграти лишнього, однак рахунок не змінився – Оболонь після минулорічної паузи повернула Кубок, вигравши його вшосте.

Після закінчення фіналу відбулося нагородження, в якому прийняли участь організатори та спонсори турніру.

Визначено кращих гравців турніру

За амплуа кращими стали – воротар Андрій Хрущ, захисник Сергій Шум, нападник Євген Ємаєв.

Кращим гравцем турніру визнано Тараса Даньківа.

Зліва направо: Євген Ємаєв, Андрій Хрущ, Сергій Шум, Тарас Даньків

Кращим бомбардиром турніру став Андрій Буряк.

Дружина Тараса Остапчука Людмила Миколаївна разом із заступником міського голови Олександром Васильченко вручили Кубок переможцям. Його здійняв над головою капітан Оболоні Сергій Шум.

Спонсори та міська влада визначили свої версії кращих гравців, відмітили команди. Зокрема був відмічений за багаторічну відданість футболу Сергій Марченко, кращими гравцями турніру за різними версіями називали Сергія Шума та Сергія Чижа, відзначали команди Підприємці, Зміна і т.д.

Від футбольного клубу Агробізнес було вручено м’ячі кожній команді-учаснику.

На цій урочистій ноті турнір було закінчено. До зустрічі через рік!

Більше фото з останнього ігрового дня та нагородження будуть розміщені на офіційній сторінці ФК Агробізнес у FACEBOOK.