23.02.2019. Агробізнес (Волочиськ) - ФК Малинськ - 4:1

Чергова перемога Волочиська в Кубку Хмельницького міського голови.

Агробізнес:
1 тайм: воротар на перегляді, Гагун, Думанюк, Кухарук, Ясніцький, Бойчук, Слотюк, Пліс, три гравці на перегляді.
2 тайм: воротар нп (Чиж, 60), Курило, Гагун (Приян, 60), Юхимович, Думанюк, Чепурненко, Слотюк (Когут М., 67) Черненко, Семенець, два гравці на перегляді.

Голи: 1:0 гнп (5) 2:0 Слотюк (9) 3:0 Семенець (52) 3:1 Савицький (55), 4:1 Когут М. (89)

Сьогодні не грав Ничипоренко, який  відіграв 90 хвилин у минулому матчі та ще й отримав незначне ушкодження на тренуванні. Скакун, Груша та Іван Когут все ще "в лазареті"...

Тренерський штаб у першому таймі не так експериментував із складом, як у попередніх матчах. Зокрема, в лінії оборони діяли Гагун, Бойчук (на флангах) та Ясніцький, в центрі - Думанюк та Кухарук, в лінії атаки - Слотюк та Пліс.

Сьогоднішній грі передував анонс-банер в соцмережах із гаслом «Чекаємо хорошого футболу».

Вважаємо, що гра оправдала сподівання, бо матч відбувався на зустрічних курсах, було багато атак кожної з команд та моментів біля обох воріт. Тренери, очевидно, отримали вдосталь інформації для аналізу.

Щоправда, певні корективи внесли два швидкі голи, забиті Агробізнесом на початку матчу.

На п’ятій хвилині пройшов швидкий випад правим краєм і Пліс виконав свій коронний гольовий пас (згадався фінал аматорського чемпіонату 2017 проти Металіста 1925), яким скористався потенційний новачок команди.

А ще через кілька хвилин відзначився Арсен Слотюк, який з перших хвилин виглядав агресивно, тож цілком заслужено розписався на воротах Малинська. Цього разу атака слідувала лівим краєм і автором результативної передачі став Ігор Бойчук.

Далі гра трохи заспокоїлася, хоча темп залишився високим і суперники показали цікавий футбол.

У кінці першого тайму Малинськ міг відігратися, однак надійно зіграв воротар Агробізнеса.

У другому таймі відбувся ряд замін. Вийшли лідери атаки та оборони Семенець та Курило. І достатньо було кілька хвилин, щоб збільшити рахунок.

Третій гол Агробізнеса був цікавим – атаку розпочав Думанюк, який незвично для себе пройшов правим краєм та зробив простріл у центр – суперник перехватив передачу, однак Артур зіграв у відборі, вигриз м'яч неподалік від карної зони і відновив атаку другим темпом. Слотюк та Черненко продовжили, а Семенець зробив завершальний удар.

Малинськ швидко відповів – після розиграшу кутового високий Корольчук виграв повітряну дуель, відіграв на Савицького і той, теж головою, з близької відстані вразив ворота.

На 70-й хвилині другу жовту картку отримав саме автор гольової передачі Корольчук. Та Агробізнес, будучи в більшості, не форсував гру, вона в подальшому не змінилася, продовжилась в схожому ритмі.

Свій останній гол волочищани забили у кінці матчу. Черненко зробив навіс під ліву стійку, оборонці Малинська випустили з уваги Миколу Когута, якому нічого не залишалося, як зробити результативний удар. 4:1 – остаточний рахунок матчу.

Сьогодні відбувся цікавий поєдинок з командою, яка недаремно є одним з лідерів аматорського чемпіонату України. Розпочавши Кубок мера невдало, Малинськ далі показує хорошу конкурентну гру, готуючись до важливих матчів весни.

Наступний матч Агробізнеса на Кубку ХМГ  заплановано середу 27 лютого. Як відомо, красилівський Случ втратив інтерес до турніру і, очевидно, в ньому більше не зіграє. Замість нього призначено іншого суперника. Ним буде умовно Поділля U17, підсилене гравцями Поділля U19, а також гравцем основної команди Поділля Артемом Романюком. Який, до речі, колись був гравцем аматорського Агробізнеса.

У Кубку Хмельницького міського голови залишилось лише дві команди, що претендують на Кубок - Агробізнес та хмельницьке Поділля. Саме ці команди в передостанній ігровий день 2 березня імовірно визначать переможця Кубка.