Агробізнес вперше зіграє в Дніпрі 28 березня 2019 у матчі Першої ліги чемпіонату України.
ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Рік заснування – 2017
Кольори клубу – синій, жовтий, чорний
Стадіон – Дніпро-Арена (м. Дніпро). Вміщує 31 003 глядачів.
Офіційний сайт – www.scdnipro1.com.ua
СК «Дніпро-1» –
Учасник чемпіонату України 2017/2018 років у Другій лізі.
Учасник чемпіонату України 2018/2019 років у Першій лізі.
Досягнення
Чемпіон України серед команд Групи «Б» Другої ліги 2017/2018.
Півфіналіст Кубка України 2017/2018.
ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ СК ДНІПРО-1
«Металіст 1925» (Харків) – СК «Дніпро-1» 1:2 (1:1)
23 березня.18:00. Харків. ОСК «Металіст». 22362 глядачів. Перша ліга. 19 тур
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (кап), Шаповал, Загальський, Сніжко, Когут, Кузик (Чичиков,89), Назаренко, Куліш.
Запасні: Кліщук, Чеботаєв, Очігава, Польовий, Бровченко, Кожушко.
Голи: Жданов (10), Куліш (28, з пенальті), Кузик (49)
СК «Дніпро-1» — МФК «Металург» (Запоріжжя) 0:1 (0:0)
15 березня. 15:30. Придніпровськ. Контрольний матч.
Гол : Сачко (75)
СК “Дніпро-1” – ФК “Колос” (Ковалівка) 0:2 (0:1)
8 березня. 16:00. Сіде (Туреччина). Контрольний матч.
СК “Дніпро-1”: Юрчук, Чеботаєв (1Логінов, 46), Сафронов (Лопирьонок, 46), Очігава, Польовий (кап.), Батагов (Загальський,46), Сніжко (Романюк,68), Панасенко (Когут,46), Бєляєв (Кузик,46), Бровченко (Назаренко, 46), Яворський (Куліш, 46)
Голи: Поздеєв (8, з пенальті), Лисенко (74)
СК «Дніпро-1» — ФК «Акжайик» (Уральськ, Казахстан) 3:2 (1:2)
6 березня. 16:00. Сіде (Туреччина). Контрольний матч.
СК «Дніпро-1»: Кліщук (Бабічин,46), Романюк (Чеботаєв,70), Лопирьонок, Логінов (кап), Шаповал (Бєляєв,70), Батагов (Бровченко,46), Когут (Очігава,64), Загальський (Сніжко,64), Кузик (Хучбаров,80), Назаренко (Панасенко,80), Куліш (Яворський,70)
Голи: Кузик (9,79), Логінов (77, з пенальті) – Смаілов (12), Павініч (44)
ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ СУПЕРНИКІВ
Учасники сьогоднішнього матчу зустрічались між собою двічі. На сьогодні здобутки команд рівні - по одній перемозі та по одному забитому м'ячу/
СК Дніпро-1 – Агробізнес (Волочиськ) – 0:1
9 червня 2018. Київ. НСК Олімпійський. Матч за звання абсолютного чемпіона Другої ліги 2017/18.
Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків)
СК Дніпро-1: Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко, Сніжко, Когут Ігор (Карноза, 78), Кожушко (Войцеховський, 69), Мемешев (Поплавка, 75), Супряга. Головний тренер: Дмитро Михайленко.
Агробізнес: Одольський, Гагун, Полторацький (Юхимович, 69), Курило, Слотюк, Кухарук, Думанюк, Пліс (Когут М., 79), Груша (Темнюк, 56), Скакун (Шевчук, 75), Семенець. Головний тренер: Андрій Донець.
Гол: Семенець, 35
Попередження: Сніжко (16), Кравченко (89), Лопирьонок (90+5)
Агробізнес (Волочиськ) – СК Дніпро-1 – 0:1
18 серпня 2018. Волочиськ, стадіон "Юність". Чемпіонат України 2018/19. Перша ліга. 5 тур
Арбітр - Іван Бондар (Київ)
Агробізнес: Одольський, Курило, Юхимович, Бойчук, Слотюк (Гагун 82), Кухарук, Думанюк, Cкакун (Когут Микола 75), Темнюк (Груша 46), Пліс (Когут Іван 67), Семенець (Юрчак 78). Запасні: Чернобай, Атласюк, Дубчак, Полторацький, Чиж, Шум
Головний тренер: Андрій Донець
Дніпро-1: Юрчук, Чеботаєв, Башлай, Логінов, Польовий, Кравченко, Загальський (Щедрий 66), Когут Ігор (Сніжко 64), Чичиков (Бровченко 74), Назаренко, Кожушко (Куліш 58).
Запасні: Кліщук, , Лопирьонок, Войцезховський
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Семенець 73, Чеботаєв 73, Щедрий 87
Гол: Когут Ігор 25
СКЛАД КОМАНДИ СК ДНІПРО-1
Почесний президент: Юрій БЕРЕЗА
Головний тренер: Дмитро МИХАЙЛЕНКО
Помічник гол. тренера: Андрій САПУГА
Тренери: Сергій ДІРЯВКА, Артем КУСЛІЙ, Євген БАРИШНІКОВ
Тренер воротарів: Валерій ГОРОДОВ
Тренер-аналітик: Микола ШАМАРДІН, Максим ІВАНСЬКИЙ
Адміністратори: Роман КАНАФОЦЬКИЙ, Олег САЛІХОВ, Микита СОЛОВЙОВ
ГРАВЦІ:
№ | Прізвище, ім’я | Дата нар. | Амплуа | Дата заявки | Звідки прийшов |
81 | Бабічин Віктор | 22.08.2000 | воротар | 16.07.2018 | |
44 | Батагов Арсеній | 05.03.2002 | півзахисник | 25.02.2019 | Дніпро |
99 | Бєляєв Олександр | 04.10.1999 | півзахисник | 25.02.2019 | Зірка |
10 | Бровченко Юрій | 25.01.1988 | півзахисник | 10.07.2018 | |
21 | Загальський Ігор | 19.05.1991 | півзахисник | 10.07.2018 | |
14 | Зайков Кирило | 28.04.2001 | захисник | 10.07.2018 | |
31 | Кліщук Андрій | 03.07.1992 | воротар | 10.07.2018 | |
25 | Когут Ігор | 07.03.1996 | півзахисник | 10.07.2018 | |
38 | Кожушко Олег | 17.02.1998 | нападник | 13.03.2019 | |
4 | Кравченко Сергій | 24.04.1983 | півзахисник | 10.07.2018 | |
17 | Кузик Орест | 17.05.1995 | нападник | 25.02.2019 | Яніна, Греція |
20 | Куліш Станіслав | 08.02.1989 | нападник | 10.07.2018 | |
98 | Литвиненко Іван | 10.04.2001 | півзахисник | 10.07.2018 | |
15 | Логінов Сергій | 24.08.1990 | захисник | 10.07.2018 | |
71 | Лопирьонок Максим | 13.04.1995 | захисник | 10.07.2018 | |
29 | Назаренко Олександр | 01.02.2000 | півзахисник | 10.07.2018 | |
28 | Очігава Зураб | 18.05.1995 | захисник | 25.02.2019 | Динамо Київ |
23 | Панасенко Сергій | 09.03.1992 | півзахисник | 10.07.2018 | |
8 | Польовий Володимир | 28.07.1985 | захисник | 10.07.2018 | |
9 | Романюк Юрій | 06.05.1997 | півзахисник | 25.02.2019 | Чорноморець |
45 | Рубчинський Валентин | 15.02.2002 | півзахисник | 25.02.2019 | Дніпро |
2 | Сафронов Олександр | 11.06.1999 | захисник | 25.02.2019 | Зірка |
18 | Сніжко Олександр | 20.08.1996 | півзахисник | 10.07.2018 | |
7 | Ховайко Кирило | 17.06.2001 | півзахисник | 16.07.2018 | |
87 | Хучбаров Каміль | 28.08.1999 | півзахисник | 25.02.2019 | Інгулець |
22 | Чеботаєв Сергій | 07.03.1988 | півзахисник | 10.07.2018 | |
77 | Чичиков Олексій | 30.09.1987 | нападник | 10.07.2018 | |
5 | Шаповал Владислав | 08.05.1995 | захисник | 10.07.2018 | |
33 | Юрчук Валерій | 12.04.1990 | воротар | 10.07.2018 | |
11 | Яворський Вадим | 26.06.1994 | нападник | 25.02.2019 | Суми |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2023/24. ПЕРША ЛІГА ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА |
||
29.03.2024 | 2 тур | |
13.30 | ||
ЛІВИЙ БЕРЕГ Київ |
АГРОБІЗНЕС Волочиськ |
|
Київ, Арена Лівий берег |
ПЕРША ЛІГА 2023/24. Чемпіонська група
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | Карпати | 19 | 15 | 3 | 1 | 36-11 | 48 |
2 | Інгулець | 19 | 14 | 3 | 2 | 42-13 | 45 |
3 | Лівий берег | 19 | 12 | 3 | 4 | 45-12 | 39 |
4 | Маріуполь | 19 | 8 | 8 | 3 | 23-15 | 32 |
5 | Епіцентр | 19 | 8 | 8 | 3 | 28-22 | 32 |
6 | Вікторія | 19 | 8 | 7 | 4 | 19-18 | 31 |
7 | Агробізнес | 19 | 8 | 6 | 5 | 20-15 | 30 |
8 | Полтава | 19 | 8 | 5 | 6 | 36-29 | 29 |
9 | Кудрівка-Нива | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-24 | 27 |
10 | Прикарпаття | 19 | 6 | 8 | 5 | 27-19 | 26 |
ДЮФЛУ 2023/24. ПЕРША ЛІГА. Група 3
U17
М | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 6 | 1 | 0 | 17-3 | 19 |
2 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 6 | 0 | 1 | 17-5 | 18 |
3 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-8 | 13 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 3 | 1 | 3 | 12-8 | 10 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 13-14 | 7 |
6 | Галичина (Львів) | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-15 | 6 |
7 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 1 | 5 | 10-15 | 4 |
8 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 0 | 2 | 5 | 9-28 | 2 |
U15
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | АФ Скала 1911 (Стрий) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-3 | 21 |
2 | ДЮФК Ніка-05 (Ів.-Фр.) | 7 | 6 | 0 | 1 | 27-6 | 18 |
3 | ДЮФА Динамо (Львів) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13-6 | 13 |
4 | Галичина (Львів) | 7 | 3 | 2 | 2 | 22-7 | 11 |
5 | Арсенал (Чернівці) | 7 | 1 | 3 | 3 | 11-9 | 6 |
6 | Агробізнес-ДЮСШ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6-23 | 4 |
7 | Динамо Інвест (Львів) | 7 | 1 | 1 | 5 | 3-19 | 4 |
8 | ДЮСШ-3 (Ів.-Фр.) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3-44 | 3 |
ДЮФЛ XO 2023/24
U13
М | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | Агробізнес-ДЮСШ | 5 | 5 | 0 | 0 | 10-2 | 15 |
2 | ДЮСШ-1 Хмельн. | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | 10 |
3 | М-Мрія Хмельн. | 5 | 2 | 2 | 1 | 12-5 | 8 |
4 | Поділля Хмельн. | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-7 | 6 |
5 | Новатор Хмельн. | 5 | 1 | 1 | 3 | 6-8 | 4 |
6 | КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішин | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-17 | 0 |
U11 група 1
№ | Команда | Ігор | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ-2 Кам.-Под. | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-2 | 12 |
2 | Фортеця Кам.-Поділ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-8 | 6 |
3 | ДЮСШ-1 1 Хмельн. | 3 | 1 | 1 | 1 | 10-2 | 4 |
4 | Агробізнес-ДЮСШ | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 4 |
5 | ДЮСШ-1 2 Хмельн. | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-37 | 0 |