Важкий весняний старт у Дніпрі

Огляд матчу 28 березня 2019 СК Дніпро-1 - Агробізнес.

Так сталося, що перший офіційний матч Агробізнеса після міжсезоння довелося провести в гостях з лідером Першої ліги. Тож не вийшло перевірити кондиції команди на фоні типового суперника дивізіону...

Агробізнес прибув у Дніпро напередодні, провели вечірнє тренування на базі Дніпра-1. щоправда погода була неприємною - дощ із снігом. Зрештою, однаковою вона була для обох команд.

Дніпро-1 стартував у минулому турі успішно, перегравши у Харкові на сьогодні головного конкурента на перше місце і вихід в УПЛ, а після поразки Металіста 1925 вчора у Києві від Оболоні Бровар, взагалі почував себе комфортно, відірвавшись від переслідувачів у турнірній таблиці на велику відстань.

Наш сьогоднішній суперник сьогодні у Першій лізі займає явне перше місце за володінням м’ячем (63% в середньому!) і вже на початку матчу дніпряни намагалися прибрати м’яч до своїх ніг. В них, як говорить WYSCOUT, найкоротші передачі в дивізіоні. От вони ними намагались скористатись, щоб досягти переваги. Зрештою Агробізнес на початках непогано зіграв у відборі в центрі поля, та намагався організувати швидку відповідь. Також Агробізнес високо зустрічав суперника на його половині поля, створюючи некомфортні умови для зародження атак господарів.

Зокрема, на 10-й хвилині Семенець із Миколою Когутом вибігли у дуже перспективну швидку контратаку та не змогли розіграти зайвого – остання передача Миколи виявилась невдалою і м’ячем заволодів воротар господарів Валерій Юрчук.

Ще кілька разів волочищани намагалися довгими передачами вивести на ударні позиції своїх гравців з групи атаки, але сьогодні останній пас у Агробізнеса був здебільшого неточним.

А Дніпру-1 вдалося забити швидкий гол. Після кутового Логінов вистрибнув више всіх біля ближньої стійки і поцілив у дальній кут Євгена Панченка – 1:0.

На 36-й хвилині після втрати м’яча гостями в центрі поля пробивав Назаренко – Панченко у чудовому стрибку відвів загрозу, а на добиванні Сніжко не влучив у ворота АБ.

Та через кілька хвилин Дніпро-1 все ж подвоїв рахунок. Кращий бомбардир Дніпра та Першої ліги Євген Куліш забив з близької відстані після доставки партнерами м’яча у воротарський майданчик.

На останній хвилині Агробізнес міг «розмочити» рахунок. Черненко увірвався правим краєм у карний майданчик і прострілив – Ігор Бойчук добивав з лівого краю, але Юрчук справився з ударом.

На початку другого тайму Віталій Груша завдав потужного удару здалеку – Юрчук у кидку відвів загрозу.

Агробізнес тримав надію на позитивний результат і продовжував шукати шляхи, щоб виправити ситуацію. Андрій Донець зробив швидкі заміни, намагаючись врятувати гру. Грушу замінив Ничипоренко який висунувся вперед на підмогу Семенцю, замість Кухарука, що був «на жовтій картці», вийшов Думанюк, Скакун замінив Миколу Когута, швидкістю якого сьогодні скористатись не вдалося. Однак вимушений акцент на дії в атаці оголив тили Агробізнеса і суперник скористався цим, організувавши кілька гострих контратак, які принесли результат у другій частині другого тайму. Ще два голи довели переконливість перемоги лідера Першої ліги. Хоча за ударами по воротах перевага господарів доволі незначна.

Останнім шансом «розмочити» непристойний рахунок був удар головою від Івана Когута в доданий час та поруч зі стійкою пройшов м’яч.

Зазначимо, що сьогодні дебютували в офіційних матчах за Агробізнес в основі воротар Євген Панченко та півзахисник Євген Чепурненко, на заміну виходив нападник Олег Ничипоренко. Назарій Шевченко був у заявці, але на поле не вийшов. Ще один гравець з групи атаки Павло Федосов, якого можливо сьогодні не хватило в атаці гостей, та захисник Ярослав Ясніцький не приїхали у Дніпро через травми.

Очевидно, що великий рахунок не зовсім відображає перебіг подій на полі, де була конкурентна боротьба загалом та принаймні до 3:0 боротьба за результат. Та переважив клас Дніпра-1, який веде боротьбу за УПЛ. Агробізнес, очевидно не справився з організацією гри, якої треба було дуже ретельно дотримуватися із сильним супротивником.

Звісно, гра забувається, а результат залишається. І сьогодні він невтішний. Відповідь на запитання, що собою насправді представляє Агробізнес-2019 отримаємо в наступних матчах.

Приємним моментом матчу у далекому Дніпрі була підтримка нашої команди уболівальниками. «Агробізнес! Агробізнес!..» а також патріотичні гасла було доволі чутно з гостьового сектору «Дніпро-Арени» на фоні лише 742 глядачів присутніх на матчі. Команда Агробізнес після матчу подякувала землякам, які, як виявилось, приїхали з Хмельницького спеціально на футбол, а не вчаться тут, як спершу подумалось. Також  на стадіоні в Дніпрі підтримували нашу команду ще певна кількість наших земляків, близьких та родичів, за що дякуємо всім.

Найближчий з матчів Агробізнеса – знову з одним з лідерів Першої ліги, київським клубом Оболонь Бровар у найближчу суботу, 6 квітня, у Волочиську на стадіоні «Юність».