Вітаємо збірну України U20 із здобуттям звання чемпіона світу!

ФК Агробізнес приєднується до багаточислених привітань на адресу нашої молодіжної команди, яка чудово виступила в Польщі.

Спершу у груповому турнірі наша команда подолала збірні США – 2:1, Катару – 1:0 та зіграла унічию з Нігерією – 1:1. Українська команда зайняла перше місце та вийшла у плей-офф.

В 1/8 фіналу наші хлопці не залишили шансів Панамі – 4:1

Далі підопічні Олександра Петракова в 1/4 фіналу подолали Колумбію – 1:0

У півфіналі нашій молоді протистояла грізна збірна Італії, але й тут українці були на висоті, перемігши 1:0.

У фіналі на нашу команду чекала непоступлива збірна Південної Кореї. Вже на 5-й хвилині азіати реалізували пенальті в наші ворота, однак збірна України зрівняла рахунок ще до перерви, а в другій половині матчу впевнено довела матч до перемоги. 3:1!

Окрім хороших результатів, наша команда показала красиву і змістовну гру, практично в кожному матчі переважаючи суперників.

Звісно, не всі очікували такого тріумфу, в певній мірі перемога нашої команди стала приємною сенсацією.

Але якщо добавити до цього успішні виступи нашої першої збірної на Кубку націй та кваліфікації до Євро 2020, по можна сказати, що український футбол поступово відроджується, відновлює свій високий рівень минулих років.

Сподіваємось, що ці 20-річні українські чемпіони додадуть нових потужностей українським клубам на незагорами головній команді країни.

Також 15 червня збірна України серед спортсменів з проблемами слуху виграла чемпіонат Європи, що проходив у Греції, перемігши у фіналі Німеччину з рахунком 2:0.

Ще раз вітаємо чемпіонів, фахівців, колег, українських уболівальників з перемогою!