Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чемпіонат України
Перша ліга. 14 тур

19 жовтня 2019, 14.00
Волочиськ
стадіон "Юність" 
  АГРОБІЗНЕС
(Волочиськ)

ЧОРНОМОРЕЦЬ
(Одеса)

 

24 липня Агробізнес дізнається суперника в Кубку України

Стала відомою cтруктура проведення Кубку України 2019/2020.

Агробізнес розпочне з Другого попереднього етапу 21 серпня (базовий день)

ПЕРШИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

20 команд (2 аматори + 18 команд 2-ї ліги)

Матчі — 7 серпня 2019. Жеребкування — 24 липня 2019.

ДРУГИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

26 команд (10 переможців першого попереднього етапу + 15 команд 1-ї ліги + 1 команда 2-ї ліги)

Матчі — 21 серпня 2019. Жеребкування — 9 серпня 2019.

ТРЕТІЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

20 команд (13 переможців другого попереднього етапу + 1 команда 1-ї ліги + 6 команд УПЛ (7—12-е місця))

Матчі — 25 вересня 2019. Жеребкування — 23 серпня 2019.

1/8 ФІНАЛУ

16 команд (10 переможців третього попереднього етапу + 6 команд УПЛ (1—6-е місця))

Матчі — 30 жовтня 2019. Жеребкування — 02 жовтня 2019.

1/4 ФІНАЛУ

8 команд (переможці 1/8 фіналу)

Матчі — 4 березня 2020. Жеребкування — 1 листопада 2019.

1/2 ФІНАЛУ

4 команди (переможці 1/4 фіналу)

Матчі — 22 квітня 2020.

ФІНАЛ

13 травня 2020

 

 

2009-2013 Karacool. ( - - ) www.karacool.com.ua free templates Joomla

 

         Перша ліга  2019/20
14 тур
19 жовтня
Балкани - Кремінь
Агробізнес - Чорноморець
Черкащина - Прикарпаття
Гірник-Спорт - Волинь
Минай - Авангард
Металіст 1925 - Оболонь Бровар
20 жовтня
Рух - Інгулець
Металург - Миколаїв

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА 2019/20

М Команда І В Н П М О
1   Оболонь Бровар 13 8 4 1 21-11 28
2   Інгулець 13 8 3 2 20-7 27
3   Агробізнес 13 8 1 4 22-12 25
4   Металіст 1925 13 7 4 2 19-9 25
5  Рух  12 7 3 2 20-8 24
6  Минай 13 7 3 3 22-17 24
7  Авангард 12 7 3 3 18-14 24
8  Волинь 13 6 4 3 24-17 22
9  Прикарпаття 13 5 1 7 22-22 16
10  Гірник-Спорт 12 4 3 5 11-17 15
11  Чорноморець 12 4 2 6 15-17 14
12  Миколаїв 13 3 4 6 19-23 13
13  Балкани 12 3 3 6 11-17 12
14  Кремінь 13 1 3 9 15-32 6
15  Черкащина 13 1 2 10 13-32 5
16  Металург 13 1 1 11 9-26 4

Офіційна сторінка у Facebook

ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 40+ 2019

М Команда І В Н П Р/М О
1  Агробізнес В 16 13 1 2 54-11 40
2  Папірник 15 12 3 0 30-9 39
3  Конфермат 15 13 0 2 40-8 39
4  Агробізнес НУ 15 7 2 6 30-23 22
5  Іскра 15 5 4 6 13-28 19
6  Фортеця 15 5 1 9 13-21 16
7  Случ Кр 16 3 0 13 8-15 9
8   Случ Ст 16 2 2 12 8-60 8
9   Темп 15 2 1 12 16-37 7